Şimdi Ara

1500-2000 tl bandında telefon önerisi (yeni vergiler işi çok karıştırdı) YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bildiğiniz gibi son vergi ıvır zıvırlarından sonra piyasa alt üst oldu. 1500 liralık redmi note 9 2200-2500 liralara satılır oldu.

Telefonum Lg G4 ve suyunu çıkardım. Dikiş tutmaz oldu telefon, acilen yeni bir cihaza ihtiyacım var. Ancak maddi durum 2000 tl'nin 1 kuruş üstüne müsait değil.

2000 (hatta 1500 lere kadar inerse mis olur) tl bandında şu anda alınabilecek en iyi cihaz hangisidir ?

İşlemci gücü gram umurumda değil, telefonda oyunun yüzüne bakmıyorum. Fotoğraf, pil süresi ve ekran şu anda G4'te en fazla usandıran, artık değiştir beni diye bağıran konular ki benim için de en önemlisi bu kategorilerde başarılı olması cihazın.

Yüzlerce link gezdim o kadar fazla model var ki, o kadar kafam karıştı ki (samsung o nedir kardeşim ya) son vergilerde üstüne tüy dikti. DH'den bir kaç tavsiye alarak seçenekleri azaltıp rahatlamak istiyorum.

İyi forumlar.

• realme 5i o bütçede şu an en fp cihaz.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.

Hocam TCL Plex 2000'e bulabiliyorum. Ve incelemelerde herkes şok olmuş şekilde bahsediyor. Donanımı okuyunca, kamera performansını görünce ben bile inanamadım. Oldukça saçma telefonlar var bu fiyatta.

TV'lerden ne kadar cihazlarının arkasında durduğunu bildiğim bir firma da aynı zamanda. Kuzey Amerika da bayağı sağlamlar.

Şu anda hala incelemelere bakıyorum ve ben mi bir şey yanlış görüyorum diyorum... Bu paraya böyle bir şey yok. Sizce alınır mı ?
  • Antikaruh kullanıcısına yanıt
    konuda açıkça ve sıkı bir şekilde 2000 üstü 1 kuruş olmaz 1500e ne kadar yakın o kadar iyi dediğiniz için baktığım sitede sıralamada görünmedi filtreden dolayı. piyasada en ucuz 2200 lerde şu an. siz 2000e alabiliyorsanız sıfırını fiyatına göre gayet iyi cihaz. alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

konuda açıkça ve sıkı bir şekilde 2000 üstü 1 kuruş olmaz 1500e ne kadar yakın o kadar iyi dediğiniz için baktığım sitede sıralamada görünmedi filtreden dolayı. piyasada en ucuz 2200 lerde şu an. siz 2000e alabiliyorsanız sıfırını fiyatına göre gayet iyi cihaz. alınabilir.
    Çek ile alabiliyorum. Rakibi A51, note 8 pro gibi telefonlarken şu anda bu fiyata 1000 tl'lik bir fark takıyor oluşuna şaştım kaldım. Elbette ki marka algısı ancak 1500 liraya satılan düz note 8 bile 2300-2400 tl.

Kronik bir arızası falan da yok gördüğüm üzere. Marka takıntım yok. Aldım alacağım, öyle şaştım kaldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.