Şimdi Ara

150 Tl civarı kulaklık tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rock ağırlıklı müzik dinliyorum. 150 tl civarında bass ağırlıklı olmayan, dengeli ve bu fiyat aralığı için sahnesi olabildiğince geniş, sesleri karıştırmadan verebilen, izolasyonu iyi bir kulaklık arıyorum. Ve mümkünse yurtiçi bilindik ve güvenilir internet sitelerinde bulabileceğim bir model arıyorum. İlla çok iyi derseniz mp4nation'dan brainwavz modellerine yönelebilirim ama mümkün olduğunca yurtiçi olursa daha iyi olur. Müziği poweramp kurulu xperia cep telefonumdan dinleyeceğim ama bulabilirsem sansa clip
    tarzı bir player da almayı düşünüyorum. Bu fiyata alabileceğim en iyi rock müzik kulaklığı nedir? Daha çok kulak içi düşünüyorum ancak şık bir kafa üstü kulaklık da olabilir
    Edit: Ana konuyu görmemişim pardon, silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi playmaker10 -- 19 Temmuz 2013; 18:15:30 >

• Sahne genişliği olarak cks99 fiyatına göre epey iyi. Bass yoğunluğuda diğer cks ler gibi yoğun değil daha dengeli. Bütçenizi zorlayarak forumumuzun 2.el bolumunden alabilirsiniz. Bunun haricinde bütçenizi zorlamadan Brainwavz m5 modeline bakabilirsiniz kendim kullanmadım ama dengeli olduğu söyleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony xba-1 alabilirsin. Armatür sürücülüdür. Sesi detaylı, bass azdır.

• Brainwavz m3 nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

Brainwavz m3 nasıldır?

Kendim denemedin ama herkes tarafından kabul görüp, övünen bir kulaklıkhttp://www.techno-fi.net/forum/index.php?topic=6632.0

• Eğer amacınız rock metal müzikse kesinlikle Phonak Pfe-112 tavsiye ederim. Enstrüman ayrımını çok net yapan geniş sahneli ve kulağa gerçekten güzel oturan bir kulaklık tiz ve midlerine hayranım dengeli bir kulaklık denilebilir ancak istediğiniz bass sa uzak o zaman sizi tavsiye etmez, bütçenizi biraz daha arttırıp 0 ını yada forum içinde 2. elini alabilirsiniz.
  • m3 ü tavsiye ederim 1 seneden fazladır kullanıyorum. m5 çok basslı kalır m3 yanında. tizler kaliteli sahne geniştir. basslarda burn in olmadan önce yok gibi gelsede zamanla oturur ve tatlı tatlı sesi perdelemeden gelir.m1 m2 m3 m4 m5 r1 kullandım. m3 tavsiyemdir. elimde ikinci el var hatta isterseniz satabilirim de ama bütçeniz varsa sıfır alıp burn in sürecini yaşayın (doğal yollarla burn in olmasını bekleyin) bana keyif veriyor bu süreç.değişimi hissedebiliyorsunuz zamanla.sormak istediğiniz bişeyler olursa msj atabilirsiniz.
  • M3'e yakın duruyorum şu an. Phonak gerçekten çok iyi bir seçenek ama 160 $ gibi bir fiyat gördüm ki m3'ün 2 katı neredeyse, 2. el de düşünmüyorum. Belki bir sonraki kulaklığım olabilir, ama şu an için m3 yeterli olacaktır diye düşünüyorum, özellikle de üst düzey bir playerım olmadığını düşünürsek. Bir de mümkünse uygun fiyatlı performanslı player önerisi isteyeceğim arkadaşlar, bir de nereden edinebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi playmaker10 -- 21 Temmuz 2013; 0:02:00 >
  • uygun fiyat derken fiyat belirtmemişsiniz ama sansa serisi olabilir. fuze+ clip+ veya clip zip ebay veya forumda getirip satanlardan temin edilebiliyor.
    m3 ise mp4nation veya forumdan belki bi ihtimal temin edilebilir.

birde daha fazla tiz sizi rahatsız etmezse brainwavz b2 var. hatta forumda uygun fiyatlı bi ilan da görmüştüm. onu da bi araştırın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drummer_bjk

uygun fiyat derken fiyat belirtmemişsiniz ama sansa serisi olabilir. fuze+ clip+ veya clip zip ebay veya forumda getirip satanlardan temin edilebiliyor.

birde daha fazla tiz sizi rahatsız etmezse brainwavz b2 var. hatta forumda uygun fiyatlı bi ilan da görmüştüm. onu da bi araştırın derim.

Sansa serisinin çok methedildiğini duydum, ama öğrenciyim ve telefonumdan dinlemekten bariz biçimde daha iyi olacaksa alacağım, aksi takdirde para biriktirip daha üst modellere yöneleceğim ne dersiniz ?
  • Banada lazim bende arastiriyorum. Hazir konu varken yolumu buluyim benide bi gorun

Bende 50 dolara kadar bi kulaklik ariyorum kulak ici.her zaman heavy metal ve turevi dinlerim.sindiye kadar bir cok kulaklik aldim denedim vs ama cızırtidan bi turlu kurtulamadim. Soyle tam bana gore guzelce manowar megadeth anthrax hammerfall dinleyebilecegim bisi onersiniz iyi olur .

+ ben californiadayim amazon ve ebay uzerinden rahatca alisveris yapabilirim.ona gore bisiler onerebilirsinz.tr'ye de 11 ekim
    Gibi donucem ufak tefek bisiler isteyenler olursada yardimci olurum.

• quote:

quote:

uygun fiyat derken fiyat belirtmemişsiniz ama sansa serisi olabilir. fuze+ clip+ veya clip zip ebay veya forumda getirip satanlardan temin edilebiliyor.

Sansa serisinin çok methedildiğini duydum, ama öğrenciyim ve telefonumdan dinlemekten bariz biçimde daha iyi olacaksa alacağım, aksi takdirde para biriktirip daha üst modellere yöneleceğim ne dersiniz ?

bence telefondan daha iyi olacaktır. zaten 80-120 tl arasında tr de bulunabiliyor.bende de bitane vardı ama büyük ihtimal pazartesi satışı gerçekleştiricez.
    rockbox yüklediğinizde 10 band ekolayzır ayarının yanında bir çok başka ses ayarı da eklenmiş oluyor alete. bu ayarlarla istediğiniz sese daha kolay ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

Banada lazim bende arastiriyorum. Hazir konu varken yolumu buluyim benide bi gorun

Bende 50 dolara kadar bi kulaklik ariyorum kulak ici.her zaman heavy metal ve turevi dinlerim.sindiye kadar bir cok kulaklik aldim denedim vs ama cızırtidan bi turlu kurtulamadim. Soyle tam bana gore guzelce manowar megadeth anthrax hammerfall dinleyebilecegim bisi onersiniz iyi olur .

+ ben californiadayim amazon ve ebay uzerinden rahatca alisveris yapabilirim.ona gore bisiler onerebilirsinz.tr'ye de 11 ekim

ben sadece brainwavz serisi denediğim için ancak ondan tavsiye edebilirim ama forumda diğer markalardan tavsiye gelebilir. siz bence ayrı bi konu açın. alma daha geniş nasılsa. brainwavzı buraya geldikten sonra da alabilirsiiz.ama oradayken alacaksanızda m2 uygun olabilir hem bütçe hem tarza.

cızırtı aletten de kaynaklı olabilir ya da mp3 kalitesinden de olabilir.

flac çalan bir player alıp kayıpsız şarkılar dinleyin.sansalarda bu güzellikte var uygun fiyatının yanında.

• quote:

quote:

Banada lazim bende arastiriyorum. Hazir konu varken yolumu buluyim benide bi gorun

ben sadece brainwavz serisi denediğim için ancak ondan tavsiye edebilirim ama forumda diğer markalardan tavsiye gelebilir. siz bence ayrı bi konu açın. alma daha geniş nasılsa. brainwavzı buraya geldikten sonra da alabilirsiiz.ama oradayken alacaksanızda m2 uygun olabilir hem bütçe hem tarza.

flac çalan bir player alıp kayıpsız şarkılar dinleyin.sansalarda bu güzellikte var uygun fiyatının yanında.

320 blabla.kalitesinde de dinledim.telefonum 3gs.genelde bundan dinledim.uzun zaman once sony walkman 810i vardi.onda da ayni.en guzel kaliteyi 2.+1 de falan aliyorum.mis gibi.

Ayri konuda acabilirimde kalablik yapmayim dedim + sizin o dediginiz M2 brainwave mi ? Tam
    Markasi nedir.

Flaclar guzel ama mp3 gibi bolunmus degiller dinlemesi zor oluyo mp3 candir

• Yorumları biraz okursak buraya yazanların büyük bir kısmı kulaklık ticareti yapıyor. O yüzden ellerindeki malları satabilmek için kendi kulaklıklarını övüyor. Ben olsam yabancı forumları araştırıp bir şeyler bulmaya çalışırdım.
  • quote:

quote:

quote:

320 blabla.kalitesinde de dinledim.telefonum 3gs.genelde bundan dinledim.uzun zaman once sony walkman 810i vardi.onda da ayni.en guzel kaliteyi 2.+1 de falan aliyorum.mis gibi.

Ayri konuda acabilirimde kalablik yapmayim dedim + sizin o dediginiz M2 brainwave mi ? Tam
    Markasi nedir.

Flaclar guzel ama mp3 gibi bolunmus degiller dinlemesi zor oluyo mp3 candir

brainwavz m2. mp4nation dan satın alabilirsiniz. foruma getirip satanlar da var uygun bir fiyat verirlerse beklemeden temin edebilirsiniz.m1 m2 m3 m4 m5 r1 ve ep630 denediğim için ancak bunlar arasında kıyaslama yaparak tavsiyede bulunabiliyorum.daha iyi tavsiyeler çıkabilir forumdan. yinede araştırın.

flac konusunda bölünmüşden kastınızı anlamadım ama flac ta wav gibi mp3 gibi bir formattır. sadece bazı aletler desteklemez. flac kayıpsız format olduğundan cd kalitesinde dinlersiniz. 320 veya daha düşüğe düşürdüğünüzde genelde dip bass ve ince tizlerden kaybeder şarkı.en az 320 dinlemekte fayda var.

• bende rock dinliyorum sansa clip+ ses yönünden ipod touch 4g den kat kat iyi ses verior . Kulaklık 3 4 aylık ilan açtım bakabilirsin istersen tavsiye ederim.
  • quote:

Rock ağırlıklı müzik dinliyorum. 150 tl civarında bass ağırlıklı olmayan, dengeli ve bu fiyat aralığı için sahnesi olabildiğince geniş, sesleri karıştırmadan verebilen, izolasyonu iyi bir kulaklık arıyorum. Ve mümkünse yurtiçi bilindik ve güvenilir internet sitelerinde bulabileceğim bir model arıyorum. İlla çok iyi derseniz mp4nation'dan brainwavz modellerine yönelebilirim ama mümkün olduğunca yurtiçi olursa daha iyi olur. Müziği poweramp kurulu xperia cep telefonumdan dinleyeceğim ama bulabilirsem sansa clip
    tarzı bir player da almayı düşünüyorum. Bu fiyata alabileceğim en iyi rock müzik kulaklığı nedir? Daha çok kulak içi düşünüyorum ancak şık bir kafa üstü kulaklık da olabilir
    Edit: Ana konuyu görmemişim pardon, silinebilir

Sony MW 600 bluetooth kulaklık. sonyburada.com, 155 TL tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.