Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
12
Favori
58.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar amerikadan kulaklık alacağım bütcem yaklaşık 100 dolar. Genel olarak blues, rock, çok az da elektronik dinlerim. Benim için önemli olan gitar ve sesin netliği. Aklımdaki modeller, Shure se215, akg K350, ya da bose Ie2. Çok kulaklık tecrübem olmadı ne yazıkki yardımcı olursanız sevirim. Unutmadan nexus4 telefonumdan ve bilgisayarımdan kullanmayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar merhaba ben sound blaster rage (kablolu) kullanıyorum ve eski 30 TL'lik kulaklığım daha rahat ve ses gelirken sağ hoparlörden cızırtı geliyor...
    İade etmek istedim 2.gün ürünü geri almadılar. Yeni bir kulaklık almaya karar verdim .
    Ağırlıklı olarak pop ve rock dinliyorum. Bass ağırlıklı olsun ve bilgisayarda kullanacağım , mikrofona ihtiyacım yok sadece ses kalitesi güzel olsun .
    Bütçem 300 TL.

Şimdiden teşekkürler.
  • HighTolerance H kullanıcısına yanıt
    Ath CKM500 :)
  • nerepla N kullanıcısına yanıt
    Yeni başlayan için ve mid frekansın önde olduğu türleri dinleyen için Shure se215 iyi bir tercih olur.
  • Bonfi kullanıcısına yanıt
    Kulakiçi bir kulaklığı iade edemezsiniz zaten. Hijyen ;)

Önerim ATH Cks77, 90, 99 birinden biri olacaktır. Forumda da satılıyor bolca.
  • Mair kullanıcısına yanıt
    yanlış bölüme yazmışım , özür dilerim. kafaüstü istiyorum . diğer konuya yazıyım
    ayrıca bahsettiğim kulaklık bu.

[sizer]✎ 150-300 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonfi -- 17 Temmuz 2013; 1:18:05 >
  • Teşekkür ederim se215 siparişi verdim iki güne elime ulaşıcak umarım
  • Arkadaşlar bende kulak içi tavsiye rica ediyorum.

Birçok cihazda kullanılıcak ama çoğunluk bilgisayar, iphone ve ipad olucak.

Pop, rock ve metal ağırlıklı ama diğer müziklerde arada dinleniyor.

300TL ye kadar fiyat performans lideri tavsiyeleriniz ne olurdu?

Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lanseloth -- 17 Temmuz 2013; 23:16:28 >
  • lanseloth kullanıcısına yanıt
    Rockit Sounds R50 veya Vsonic Gr06/07 derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Rockit Sounds R50 veya Vsonic Gr06/07 derim.

Teşekkür ederim hocam tavsiyeniz için.

Peki sıralamanız nasıl olurdu bu urunler arasında? Bildiğim kadarıyla gr07 daha bass ağırlıklı 06 ya göre. Diğer ürün hakkında en ufak fikrim yok. Tamamen sizi dinleyip hareket edeceğim yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lanseloth -- 18 Temmuz 2013; 9:23:58 >
  • lanseloth kullanıcısına yanıt
    07 bass ağırlıklı
    06 ve r50 dengeli.

ebay'den veya forumda 2. el bölümünden sıfır/2.el olarak bulabilirsiniz.
  • Mair kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolun
  • fastfalcon dan cks77 aldım teşekkürler
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Merhaba, şuan Amerikadayım ve 150 dolar gibi bir limitim var. Son 2-3 yılda 2 tane cx200 bir tane de cx300 kullandım. Rock ve metal dinliyorum. Basların biraz daha ağır bastığı, 2-3 yıl götürebilecek bir kulaklık arıyorum.Ses kalitesi konusunda çok titizimdir. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler :)
    Bir de çevrem AKG almamı şiddetle söylüyor. Siz ne dersiniz?

• Merhaba öncelikle.
    max 300 tl ye kadar kulakiçi kulaklık almak istiyorum. Kulakiçini tercih etmemin sebebi, kafabandı harici hiç bir kulaklık kulagımda durmuyor, düşüyor, oynuyor, temiz ses alamıyorum.

Şu anda Player olarak Microsoft Zune HD 16gb modelini kullanıyorum. Çok temiz sesler alabildiğim bir player. ve aynı zamanda hangi kulaklıgı takarsam takayıp mükemmel bir sonuç veren bir cihaz.
    Şu anda kullandığım kulaklık : sony MH1C . mükemmel bir ses kalitesi var. çok temiz bass ve tiz alıyorum, acayip dengeli sesler duyuyorum. fakat artık yetmemeye başladı bana. Daha üst düzey bir kulaklığa geçmek istiyorum. Bu kulaklıkta Basslı şarkılar çok temiz ve çok net. Fakat metal veya rock şarkılara geçtiğim vakit, o bassları daha iyi bir tazelikte alamıyorum.

Sonuç olarak bass veya tiz de takılı olmadığımı belirteyim. Her türlü müziği dinlerim.
    Tek istediğim özellik, çok temiz ses. Bana 2d müzikte 3d hissini yaşatabilecek bir kulaklık. Aynı zamanda verdiği bass ile dünyadan kopup, bir klasik müzik açtığımda beni alıp götürmesi lazım.

Playerim ve kulaklığım göz önüne alındığı zaman bana önereceğiniz kulaklık modelleri nedir ? şimdiden çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.

• Ath Ckm500. Oldukça yeterli.
  • HighTolerance H kullanıcısına yanıt
    Hepsi güzel çalar. En güzel şekilliyi alın.
  • Şimdi şöyle birşey var ki klasik müziği iyi veren bir kulaklık baslı olamaz. Güçlü bas verenler olmadık yerde bas katar.

O yüzden ya işin doğrusunu yapıp Vsonic gr06 alın ve klasiği yaşayın ya da Sennheiser IE8 gibi bir şey alıp klasiği bırakın.
  • bu kulaklıkların benim kulaklık ile farkı hakkında bilginiz varmı acaba ? bütçeyi 400 tl ye kadar çıkartabilirim. İsteğim çok daha temiz ve net ses aslında
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.