Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
12
Favori
58.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drtyhrry

çok teşekkür ederim @oguzhan bey cevabınız için. evet, ben de gün içerisinde biraz daha araştırdım ve benim için sanırım en uygun olan ATH-CKS serisi gibi görünüyor. peki zahmet olmazsa sizden bu serinin orjinal ürünlerini, güvenli bir şekilde nasıl ve nereden temin edebileceğimi öğrenebilir miyim? site içerisinde şurada bir arkadaşın satış yapmakta olduğunu farkettim. bu arkadaşın güvenilirliği hakkında da bilgi verebilirseniz çok sevinirim. son olarak, cks modelleri arasında özellikle temin edilebilir görünen CKS77, 90, 99 ve 99i modellerinden hangisi tercih edilmelidir (bas kalitesi ve sahne genişliği ön planda olacak şekilde)?

sony ye de baktım, dediğiniz gibi tam istediğim tarzlara uygun, çünkü techno, trance de dinliyorum dönem dönem.sahne genişliği çok iyi gerçekten bu kulaklığın. @Mair bey fırsatınız olursa sizin de görüşlerinizi bekliyorum.

Yurtdışından alacaksanız dendiği gibi yardımcı olabilirim.

CKS'ler içinden 99 iyidir. Bu demek değildir ki diğerleri kötüdür. Ama biraz düz mantık gibidir.

Bas kalitesi ve sahne genişliği arayan insan, illa kulakiçi alacaksa Jvc-fx700 almalıdır. 240 dolara yakın fiyatı vardır. Ancak her kuruşun hakkını verir.

• shure se215'ten başka bi dinamik kulaklığa yükselmek istyorum. dap sansa clip+

genelde indie, elektronik dinliyorum max. 300e kadar ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: synchro

shure se215'ten başka bi dinamik kulaklığa yükselmek istyorum. dap sansa clip+

genelde indie, elektronik dinliyorum max. 300e kadar ne önerirsiniz?

Shure Se-215 modelinden neden memnun değilsiniz? Aradığınız ses tam olarak nedir?
  • Merhaba , iPod Touch 5. nesil ile kullanmak üzere 250 TLye kadar mal olacak bir kulaklık arıyorum, dinlediğim müzik türleri rock, pop, alternative, slow
    Şu anda elimde Mhc650 ve ep630 var, ep630un ses karakteri daha hoşuma gidiyor, çünkü mhc650' sen daha doğal bir sesi var, aradığım ses karakteri ise midleri öne çıkaran vokalleri rahatça duyabilmemi sağlayacak ama bas olarakda ep630dan geri kalmayacak şekilde
    Mp4nation veya lendmeurerasdan almaya niyetim var ve ilgimi çeken modellerde Vsonic Gr06 ve brainwavz m3 oldu bunlardan biri bana uygun olur mu, eğer olmazsada siz ne önerirsiniz.
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal2121

Merhaba , iPod Touch 5. nesil ile kullanmak üzere 250 TLye kadar mal olacak bir kulaklık arıyorum, dinlediğim müzik türleri rock, pop, alternative, slow
    Şu anda elimde Mhc650 ve ep630 var, ep630un ses karakteri daha hoşuma gidiyor, çünkü mhc650' sen daha doğal bir sesi var, aradığım ses karakteri ise midleri öne çıkaran vokalleri rahatça duyabilmemi sağlayacak ama bas olarakda ep630dan geri kalmayacak şekilde
    Mp4nation veya lendmeurerasdan almaya niyetim var ve ilgimi çeken modellerde Vsonic Gr06 ve brainwavz m3 oldu bunlardan biri bana uygun olur mu, eğer olmazsada siz ne önerirsiniz.
    Teşekkürler.

Midlerin ön planda olduğu kulaklıklar; Vsonic GR06 , Shure SE-215 , Brainwavz M3

Bu 3 model arasından incelemelere bakarak hangisi size uygunsa alabilirsiniz. 3 üründe f/p açısından iyi ürünler.

Ayrıca, 200TL'ye Shure SE-215 satmaktayım.

• ===============150-300 tl==============
    ---yalitimi iyi olsun.headphone olmasi sart, tamamen kapatsin buyuk yuvarlakli olmasi tercihimdir. goruntusu agirligi hic onemli degil.studio kulaklik tarsi olabilir. ama uzun sure kullandigimda kulagimi acitmasin kipkirmizi etmesin.
    ---her yerde kullanicam. suan Samsung note 10.1 inc tablet disinda hicbirseyim yok telefon bile, onu da heryerde kullanamam bunun yaninda
    kucuk boyutlu ama kaliteli ve olabildignce ucuz player onerseniz iyi olur. gerekirse portable amplifier de alirim.
    ---basta heavy metal olmak uzere jazz,blues,classic,belli basil poplar gibi cogu muzik turunden dinlerim.
    ---sahne cok onemli, hatta en onemli sey bu benim icin. boyle derinden uzaktan ayri ayrigeliyo ya ses benim cok hosuma gidiyo. metaldeki gitar digger sesleri mahvetmesin hatta mumkunse ana gitarin sesi az ciksin :D sesler tamamen ayirt edilmeli ozellikle vocal araya kaynamamali.
    ---basslari iyi olsun tiz ve mid konusunda cahilim.

AYRICA CEVABINIZA ISMIMI MENTION EDERSENIZ IYI OLUR... SIMDIDEN TESKKURLER

• ZhyrikaN Z kullanıcısına yanıt
    Vsonic GR07 veya ATH-CKM1000 modelini düşünebilirsiniz. Google da aratırsanız detaylı incelemeleri bulunmakta.
  • ayrica korede ikamet etmekteyim yani bi faydasi olursa onereceginiz seyde bilmiyorum kaliteli uzakdogu markalari ucuz olabiliyor.
  • pardon kardes ben salak gibi kulakici kulaklik bolumune acmisim basligi kusura bakma kafaustu olacakti mesajda da yazmistim da dikkatinden kacmis heralde. ksenlikle olmaz kulakici.
  • Merhaba arkadaşlar.
    Vsonic R04'ün jack ucu bozuldu.Değişiklik için bahane arıyordum birazda.
    Cihazım Clip Zip.
    Sıfır/2. el olarak burada veya başka forumda/sitede şu anda satışta olan ve gözüme çarpan bazı kulaklıklar bunlar :
    Hifiman Re-zero , Re-400
    Audio Technica cks77-90-99 , ckm77-99-500 vs
    Westone Adventure Alpha
    Shure Se-215
    Phonak pfe 012 perfect bass
    Rock it sounds R-50
    Teknik olarak pek bir bilgim olduğunu söyleyemem.Doğru bir tanımlama olur mu bilemiyorum ama R04’ün bass ı artırılmış versiyonunu arıyorum ve ayrıca eskiden kullandığım ep630 da olduğu gibi tizlerin çok parlak/cırtlak olmasını istemiyorum.
    (Öneriler illaki bu liste içinden olmak zorunda değil.Yurt dışından getiren biri bulunur belki.Vsonic te istemiyorum , başka marka denemek istiyorum.)
    150-300 tl arası başlık ama 150 lira altında önerilerde olabilir elbette.

• Öncelikle merhaba ,
    150-300 tl arasi turkiyeden temin edebilecegim iyi bir kulakiçi tavsiyesi rica ediyorum

- Genelde house,electronic zaman zaman da pop gibi müzikler diniyorum.
    -iyi bass a ihtiyacim var ama tizler de olabildigince iyi olmali
    -kulaklik genelde iphone da kullanilacak
    Simdiden tesekkür ederim

• pckolik13 P kullanıcısına yanıt
    Westone Adventure Alpha veya Audio Technica cks77
  • efx36 kullanıcısına yanıt
    Türkiyeden temin derseniz Sennheiser'ın cx serisinin üst ürünlerine bakın.
  • Teşekkürler.
  • -Bütçe : max 200 TL
    -Ağırlıklı olarak ne tür müzikler (rock, pop vs.) tercih ettiğinizi : Metal dışında çoğu tür.
    -Hangi kaynak (müzik çalar, telefon vs.) ile kullanacağınızı : Telefon ( BB 9780 BOLD / iPod Touch V4)

Kullanımı rahat dışarıya çok ses vermeyen ve gerçekten muziği hissedebileceğim bir model istiyorum , %90 dışarda kullanıcam o yüzden kulaküstü önerisi için biraz estetik te istiyorum.
  • Merhabalar 200 tlye kadar yurtdışından da getirtebilecegim

Kulakici, daha çok rock metal, alternatif müzik dinlediğim

Htc one telefonumda kullanacağım kulaklik arıyorum ilgilenirseniz sevinirim

• Galaxix kullanıcısına yanıt
    O halde konunuzu doğru yerde açın.
  • Ckm500
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

O halde konunuzu doğru yerde açın.

Burası tavsiye topiği değil mi ? Bende tavsiye istedim sizden.

Yurtdışından getirticem aklımda 2 fikir var en fazla 80$lık ;

Sennheiser’s CX 275s ve AKG K 350 arasında kaldım , bu 2 seçenekten daha iyi bi öneriniz varsa duymak isterim.

@Mair
  • Galaxix kullanıcısına yanıt
    O halda dümdüz TAVSİYE adında bir topik olurdu, öyle giderdi işler. Ama neden yok? Bütçelere göre tavsiye başlıkları var. Neden var? Çünkü tavsiyeler ona göre gelmeli.

Akg'y, alın. İkisi de eşit oranda giriş seviyesi.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.