Şimdi Ara

✎ 150-300 TL Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
8
Favori
40.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mid ve tiz ağırlığ genelde o rakamın üstündeki kulaklıklarda oluyor malesef. O yüzden size de ister istemez Sony v55 önermek durumundayım. 1. elleri 200 civarı, 2. elleri de 150 civarına bulmak mümkün.
  • Limonküfü L kullanıcısına yanıt
    O halde size Ad700 veya bütçeye uyarsa Ad900 (ilk versiyonlar) tek tercihtir.http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR6.TRC1.A0.XAd700&_nkw=Ad700&_sacat=0&_from=R40http://www.amazon.com/Technica-ATH-AD700-Open-air-Audiophile-Headphones/dp/B000CMS0XU Hoş s3 dediniz, dışarda da kullanmak istersiniz. Bu durumda işler biraz zor. Çünkü o rakamlara dışarda havadar dengeli vs olmuyor. Havadarlık açık tipte şeylerin işi ve onlar da dışarı gitmiyor. Ancak yine de Sony V55 iyi bir tercih olacaktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bende creative ep630 var sandisk sansa+ yla kullanıyorum memnunum ama daha iyi bir kulaklıga gecmenın vaktı geldi 300 tlye kadar sadece müzik dinlemek için tizleri iyi basları tok ve en önemlisi ses seviyesi yüksek bi kulaklık onerırsen sevınırım sms audio çok hoşuma gidiyor ama 450 tl o fiyat o kulaklıga verilirmi sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vamos17 -- 1 Temmuz 2013; 15:43:56 >
  • Vamos17 V kullanıcısına yanıt
    O marka 50centin markası. Ve ciddiye bile alınmamış ki hakkında doğru düzgün bilgi yok.

300'e kadarki aralıkta 2.elde bulabilirseniz m50 veya Ultrasone Hifi580 (vya daha ucuz modelleri) iyidir. Ayrıca ATH Es7 de denenebilir.

İyi araştırmanız lazım.
  • bütçe olarak max. 200-250tl arası
    ağırlıklı olarak değil de hemen hemen her müziği dinlerim. pop-rock-opera-klassik müzik vs.
    genelde bilgisayarda ama nadiren bilgisayar ve müzik çalara da takabilirim.
    kulaklık kablosunda kontrolcu istemiyorum. sade olmalı.

edit: diyebilirsiniz 2 konuyada aynı mesajı yazdın diye. çünkü kararsızım. kafaüstü veya kulak içi daha tam karar veremediğim için tüm önerileri değerlendirmek istedim.
  • Cevap başka yerde alındı. Aynı soruyu tutmayalım.
  • Hey arkadaşlar bana bi yardımcınolursanız : max 200 tl kulaklık kafaüstü olacak daha çok rap hipop r&b dinlerim. Baslar önemli fakat bir sorumdaha var bende bir de philipsin raga2gb modeli var acaba bunla v55 i sürebilirmiyim sıkıntısız yine kulaklıkları buna göre söylerseniz ii olur kanımca bi de mp3 e para vermek istemiyorum da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Kulaklık bölümündeki bu tavsiye başlığı çok iyi olmuş elinize sağlık,

Ben kendime yeni alacağım baş üstü kulaklık için tavsiye isteyecektim.

Bundan önce kullandığım kulaklık, Olağan üstü Bass tatmini sunan Radius DDM idi. Forumdan ysertac isimli arkadaştan aldım ve aşırı da memnun kalmıştım. sonunda kayboldu ne yazık ki kulaklık..

Kulak içinin tek sıkıntısı olan kulak kanallarımı ağrıtma derdini gidermek için baş üstüne geçmeye karar verdim...

Bütçe sıkıntım olmamasına ramen, 300 -350 TL yi geçmemek amacındayım... Ama aklımı alacak bir kulaklık tavsiyeniz varsa 400 lerde de gezebilirim.

Önceki kullandığım kulaklıktan da anlayacağınız üzere bir BASSHEAD im... aldığım kulaklık öncelikle arzu ettiğim taktirde beni terletebilecek, beynimi oynatacak seviyede bass verebilmeli... Bunun ardından tizleri ve mid leri ne kadar iyi verebiliyorsa benim için o kadar iyidir..

Genelde elektronik müzik (Break - Dubstep - Drum'nBase - House vs) veya Rnb dinliyorum, ama her tarz dinlerim ayırd etmem moduma göre yeri gelir İbo dan - Biz ne yanlızlıklar görmüş adamız , da dinlerim...

Kulaklığı her tür aygıtla kullanıyorum, Bilgisayarda da kullandığım oluyor ,ipad veya telefonda da. Cowon vs gibi bir Mp3 çalarım yok, ama cep anfisi gibi bişey almayı planlıyorum.

yalıtım - malzeme kalitesi konusu vs girmiyorum zaten herkes bu konuda en iyisini ister hep.

Evet öneriniz nedir üstadlar?? ysertac zamanında ben ihya etmişti kulaklık konusunda :) şimdi sizden yardım bekliyorum

• emhaem E kullanıcısına yanıt
    Sürmesi şüpheli. K518 alınız. Veya yurtdışından jvc ha-s500
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

Selamlar,

Bundan önce kullandığım kulaklık, Olağan üstü Bass tatmini sunan Radius DDM idi. Forumdan ysertac isimli arkadaştan aldım ve aşırı da memnun kalmıştım. sonunda kayboldu ne yazık ki kulaklık..

Kulak içinin tek sıkıntısı olan kulak kanallarımı ağrıtma derdini gidermek için baş üstüne geçmeye karar verdim...

Bütçe sıkıntım olmamasına ramen, 300 -350 TL yi geçmemek amacındayım... Ama aklımı alacak bir kulaklık tavsiyeniz varsa 400 lerde de gezebilirim.

Önceki kullandığım kulaklıktan da anlayacağınız üzere bir BASSHEAD im... aldığım kulaklık öncelikle arzu ettiğim taktirde beni terletebilecek, beynimi oynatacak seviyede bass verebilmeli... Bunun ardından tizleri ve mid leri ne kadar iyi verebiliyorsa benim için o kadar iyidir..

Genelde elektronik müzik (Break - Dubstep - Drum'nBase - House vs) veya Rnb dinliyorum, ama her tarz dinlerim ayırd etmem moduma göre yeri gelir İbo dan - Biz ne yanlızlıklar görmüş adamız , da dinlerim...

Kulaklığı her tür aygıtla kullanıyorum, Bilgisayarda da kullandığım oluyor ,ipad veya telefonda da. Cowon vs gibi bir Mp3 çalarım yok, ama cep anfisi gibi bişey almayı planlıyorum.

yalıtım - malzeme kalitesi konusu vs girmiyorum zaten herkes bu konuda en iyisini ister hep.

Evet öneriniz nedir üstadlar?? ysertac zamanında ben ihya etmişti kulaklık konusunda :) şimdi sizden yardım bekliyorum

Vmoda M80 veya 2. elini bulursanız m100. Bas performansları güzeldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mair

quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

Selamlar,

Vmoda M80 veya 2. elini bulursanız m100. Bas performansları güzeldir.

V moda m100 tr de satan var mıdır acaba? Amazon da 299$ a var, tr de ikinci el veya sıfır bulursam iyi olur aslında hoşuma gitti kulaklık,

Daha ulaşılabilir bunun performansında marka var mıdır tr de a caba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 13 Temmuz 2013; 6:19:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• serhanuygur kullanıcısına yanıt
    Compel Ultrasone satar ve onlardaki Hifi 580 şahsi deneyimime göre çok iyi bir kulaklıktır pek çok konuda.

Vmoda resmi satılmaz burada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Compel Ultrasone satar ve onlardaki Hifi 580 şahsi deneyimime göre çok iyi bir kulaklıktır pek çok konuda.

Vmoda resmi satılmaz burada.

peki Bass konusunda tatmin edici performans verir mi HiFi 580?
    Kesinlikle.
  • Mair kullanıcısına yanıt
    Ultrasone Hfi 580 Kompel'de 372 TL.. alıyorum ozaman??? görntüsü çok hoşuma gitmese de benim için önemli olan ses olduğundan... seçimim bu olacak galiba..

aynı performasta daha hoş görüntülü bir ürün var mı önerebileceğiniz??? yoksa alıcam bunu herhalde.

stokta yok diyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 22 Temmuz 2013; 16:59:38 >
    online alabileceğim avrupada bir site var mı??? israildeyim ben burada gümrük sorun olmaz deklerasyon 200 usd altı oldugu sürece.

compel de stokta ; Hfi 680 ve Pro 550 var,

bunların performansı benim kıstaslarıma göre nasıldır?? 680 biraz pahalı ama, 550 nin de görüntüsü hoş.

edit: benim bütçe konusu başlık dışına çıktı ama son artık karar aşamasında olduğumdan son yardımları rica ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 23 Temmuz 2013; 18:25:39 >
  • Merhaba beyler.

250 TL'ye kadar iphone'da kullanmalık kulaklık tavsiyesi istiyorum. Genelde Pop müzik dinliyorum ve dolayısıyla bass'lara önem veriyorum.

Önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex2605 -- 24 Temmuz 2013; 0:16:32 >
    Siteler genelde Avrupada olmazlar zira vergiler dergiler yüksek.

Hfi 580 öyle güzelken 680 de aşağı değildir diyorum. Pro 550 için de hele burnin'den sonrası için iyi yorumlar duydum. Baslı ve geniş bir ses hem de kapalı kulaklıkta :)
  • Philips Uptown olur ve Akg k518 olur.
    Hocam ben konulara biraz göz attıktan sonra Sony MDR-V55 almayı düşünmüştüm ama sizin önerdikleriniz daha mı iyi?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.