Şimdi Ara

150.000TL bütçe, ilk araba tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 150.000tl bütçem var ve araba alacağım. Genel anlamda 60.000km altı az ve temiz kullanılmış otomatik araçlara bakıyorum. Yakıt olarak ise dizel ve lpg tercihim. Şu an aklımda mazda 3 var. Sizce hangi aracı tercih etmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alogkts -- 20 Kasım 2019; 19:6:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Seat Leon

• Hocam dsg şanzıman pek istemiyorum. Üstelik doğuş otoyla sorun yaşayan bir sürü de insan duydum. Teşekkür ederim ilgin için

• quote:

Orijinalden alıntı: alogkts

Hocam dsg şanzıman pek istemiyorum. Üstelik doğuş otoyla sorun yaşayan bir sürü de insan duydum. Teşekkür ederim ilgin için
    Rica ederim inşallah istediğin aracı bulursun Mazda 3 güzel bir tercih hele ki kırmızı renk

• Hb düşünürseniz 1.6 cdti astra excellenxe güzel tercih olur. Çok keyifli araç. Şanzımanı ömürlük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.ele hiç yanaşmayın bence sıfır almakta fayda var marka takıntı yapmayın artık aralarda uçurumlar yok kimse kimsyi kandırmasın sıfır cıtroen alınabilir modelleri inceleyin bence.
  • Hyundai i20 1.4 Otomatik Elite Smart Panoramik. Sonrasında lpg takılır uzun yıllar binilir.

• Daha ucuza tam otomatik eat6 1.6 blue hdi 508 alabilirsin.

• bahaman B kullanıcısına yanıt
    Hocam astra baya düşündüm de en dolu paket alsam arabada halojen far var ve de sarı. Ayrıca aldıktan 1-2 hafta sonra sanki bi his vermeyecekmiş gibi geliyor. Siz ne düşünüyosunuz?

• Astra K'nın en dolusunda LED+Xenon far var(opsiyonel mi bilmiyorum)
    @general4242 İlk arabası olacak kişi için 508 önerilmez hocam ya
    Astra K 1.6 CDTI Excellence
    Peugeot 308 1.6 THP GTI
    Peugeot 208 1.6 THP GTI
    Otomatik denmiş görmemişim taşlamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 23 Kasım 2019; 18:43:53 >
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Peugeot direksiyonları beni biraz uyuz ettiği için kafadan silmiştim ama astra önemli bir seçenek kafamda. Xenon bulabilirsem ne ala

• alogkts A kullanıcısına yanıt
    Uyuz ettiği için almıyorsanız garip. Çünkü yolda araba sürerken bakacağınız şey küçüklüğü veya uyuzluğu değil hakimiyeti ve hissiyatını göreceksiniz.

Genel olarak peugeot sevmiyorum diyelim tasarımı pek bana hitap etmiyor. Direksiyon da bir etken. Tam içime sinmeyen bir şey alıp pişman olmak istemiyorum

Bakın buna saygı duyarım.
    Volvo V40 1.5 T3'lere de bakın derim.

Çok teşekkür ederim tavsiye için aklıma gelmemişti ama beğendiğim bir araba. Dizel modellerinde makyajlı kasa çıkarmadı bildiğim kadarıyla volvo değil mi?

• Eliktirikli toyota corolla veya suvu

S60'lar için çıkarttı diye hatırlıyorum, V40'ı bilmiyorum.

• Audi A3 dizel.
    Focus 3 MCA 1.5 dizel.
    Bunlar olmazsa
    Golf 1.6 dizel

• yksln kullanıcısına yanıt
    Babam forumdaki dsg patlasa da eğlensek diye bekleyenler gibi el ovuşturanlardan 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: alogkts

Babam forumdaki dsg patlasa da eğlensek diye bekleyenler gibi el ovuşturanlardan 😄
    Evet dsg bende hiç beğenmiyorum, ama maalesef o paraya Audi gibi kaliteli zor bulunur.
    Olmazsa bahsettiğim focus var bir de benzinli t3 Volvo v40 bunlar en iyi araçlardan.

Hiç sıkıntı yaşamak istemem dersen kalite vs önemli değil dersen otomatik Honda Civic Eco olan yani LPG li bakacaksın, Ne otomatik ne de motor dan sorun yaşamazsınız.
    Bunun gibi diğer seçenek Toyota.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 23 Kasım 2019; 19:28:18 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.