Şimdi Ara

15 Temmuz 2016 Darbe Girişimi - Bastırıldı [ANA KONU] / 3 Ay OHAL İlan Edildi (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.800
Cevap
76
Favori
847.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu tayyibi sevmiyor olabilirsiniz.Ben de sevmiyorum ama darbe ne demek ya haberiniz yok galiba yaşı gençler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi semttesiniz hocam ben hiçbirşey duymadım.
  • Yıl olmuş 2016...
  • Kardeşim biz bu adamlara mehmetçik demiyor muyuz,ölünce şehit demiyor muyuz? Bütün tsk olayın içinde,grup diyolar geri kalan 600 bin asker nerede? Kimse birşey yapmıyor,sen nasıl kafana göre darbe yapıyorsun bu yetkiyi sana kim veriyor? Bu darbe de değil halkı tankla eziyor adamlar,katliam bu. Bütün tsk yı asmak lazım
  • esenlerden güngören semalarında f16 gördüm
  • Sacmalamayin yahu adamlar son yaş kararı ile birlikte tümden askerlikten atilacakti, son kozlarını oynadılar hocalarının akliyla, cehennemde çayır cayır yansinlar
  • Beyler Zeytinburnu roket attı F 16 gördüm ev sallandı
  • Leventten sürekli jet geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

utanmayin sabahin 4.30 unda sakinlesmis ortaligi karistirmak icin meydana cikma cagrisi yapin. ulan diyelim darbe oluyor halkin sokakta ne isi var, niye senin iktidarin icin halk oluyor.

Aynen sanki ihaleleri, yolsuzluklardan gelen parayı birlikte yedik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlksnrr

Küçükçekmece üzerinden alçak uçuş yapan bir f-16 geçti.

2 adet patlama duyuyorum.

camlar titredi ödüm patladı ses hızını geçtiklerinden oluyormuş galiba
  • İstanbulda durmadan jet düşük irtifada geçiyor. Fena ses yapıyor.

• istanbulda duyduğunuz patlama değil ses hızını aştıklarında cıkardıkları ses.
  • Beyler bu iş söylendigi gibi ufak capli degil. Kesinlikle.askerlerin yarisindan fazlasi bu isin icinde. Yoksa coktan zafer naralari atiyordu bu akp. Milleti bosa sokaga dokmediler. 30Dk da bir sela veriliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: parazite

Yaşça büyük darbe görmüş abilerime soruyorum, darbe 2 ilde mi olur tüm ülkede mi olur? 50 asker 3 tankla istanbul'a mi girilir? Azınlık grup nasil helikopter kaldirabiliyor? genelkurmay televizyonun karşısına geçip açıklama yapmadi? Sürekli Sela okunmasının sebebi nedir? Bilmediğim için soruyorum bilen varsa cevaplarsa hepsini teşekkür ederim.

Ellerindeki personel bu kadar. Tüm TSK darbe yapmış osla durumlar çok farklı çok feci olurdu.

Hocam peki darbe başarısız gibi gösterilmek isteniyor olabilir mi ? Çünkü hala hulusi akardan ses seda yok.Şaka gibi gece yemin ediyorum bıktım yahu.

• Ne uçtu be 212 avm tepesi
  • "Sokağa çıkartıp ölümüne sebep olduğunuz insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz" diye soracak delikanlı bir gazeteci yok mu orada?
  • Askerimizi linç ederek öldürmekmi vatanseverlik ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patlama sesi duyuldu güngörenden, sonic miydi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deedrah

quote:

Orijinalden alıntı: Bay Puro

Tayyip'e biri bir şey dedi yıkıldı. Noldu acaba?

akp nin reklam islerine bakan kisi 16 yasinda ogluyla birlikte öldu diyorlardi belki onu ogrenmistir.

Evet, olabilir. Teşekkürler.

Bu arada Esenler üzerinden jetler geçiyor. Çok yüksek ses var...

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.