Şimdi Ara

15 Tatilde Staj Maaşının Kesilmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi ben normalde 300 alıyordum küçük özel bir işletmede çalışıyordum dum diyorum çünkü naylona çevirdik yani gitmiyorum belgede çalışıyor gözüküyorum patronla aramız biraz bozuldu stajda test filan çözdüğüm için gözüne batıyor.

bu 15 tatil ocak ayının son haftasını aldığı için oradan kesecek 200 verecekmiş böyle bir hakkı var mı resmi tatil sayılmıyor mu tam maaş hakkımız değil mi?

bu arada benim bir arkadaşla çalışıyorduk beraber bıraktık geçen gün küçük bir iş vardı çağırdılar ikimizide bende kadıköydeydim müsait değildim işyeri maltepe benim arkadaşta maltepede oturuyo haliyle adam boş boş oturuyo evde o gitti ona 250 TL vermişler bana dedi ki sana 200 verecekmişler neden dedim normalde 200müş dedi anlamadım arkadaş bugün gidip patronun kim olduğunu gösterecem

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Down
    Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MahalleAndroidi -- 5 Şubat 2016; 13:46:32 >

• Boyle bir hakki yoksa kafa goz gircem beyler son 5e kadar cevap bekliyorum yoksa sonuclari kotu olacak

• Yarı yıl paralı izin dilekçesi gibi bir şey doldurdun mu?
  • Polydos kullanıcısına yanıt
    Hayir bir sey imzalamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Nrunke

Hayir bir sey imzalamadim

O zaman istediği gibi kesebilir
  • vardır patron o sonuçta. öğretmen değilsin sonuçta tatilde para alamazsın
  • bilmeyenler damlamis konuya.

gecen sene bende staj yaparken ayni sorunu yasadik. mudur 'olurma lan oyle sey hem calismicaksin hemde maas alcaksin' falan dedi. ogretmeni aradi. ogretmen vereceksiniz dedi. vermek zorunda cunku imzaladigi sozlesmede UCRETLI IZIN yaziyor. yani paran kesilmeden tatil yapiyorsun. paranin pesine dus mudurun o anki yuz ifadesi komediydi tam kapak olmustu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 5 Şubat 2016; 15:33:43 >
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Sagol kardesim vermezse bizim okuldaki hocamla konusurum o da arka olur zaten bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Nrunke

Sagol kardesim vermezse bizim okuldaki hocamla konusurum o da arka olur zaten bana

dedigim gibi vermek zorunda bizim hoca tam serefsizti 1 kere bile kontrole gelmedi it gibi calisiyorduk (3 arkadas) ama o konuda destek cikti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.