Şimdi Ara

15 Milyar Sermaye ile yapılabilecek en iyi iş? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
71.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: EuroAsia

vcd-dvd tükkanı aç hacı, para kesiyolar valla

kar marjı yüksektir, bu işle içli dışlıyımdır vsvs

bak böyle bi dükkan olabilir...
    bizim burda 3-5 tane var..
    orjinal vcd kiralıyo/satıyo...
    satış fiyatını bilmiyorum ama..
    bir geceliğine film'i 1YTLye kiralıyo...
    hergün 2 film alıyorum...
    ne zaman gitsem..
    dükkanı dolu oluyo...
  • telsim-turkcell-avea shop açılabilirmi.cep telefonuda satarsınız.
  • LASTİK BAYİLİĞİNİ AL

MESELA CONTİNENTAL
  • bence cd'ci aç dvd film fln kirala rahat iş bilgisayardanda anlıyorsundur heralde teknik servis olarakta kullanırsın...
  • VCD işinde arkadaşlar bu kiralamak yasak falan diyorlardı ne kadar doğru onun yasası falan var mıdır ki yani babam öğretmen emeklisi olduğu için yaş tahtaya basmak istemez yani..

Cepshop buralarda bi dolu var ama hepside iş yapıyo da babam yanaşırmı işte..

tekrar tekrar sağolun arkadaşlar...
  • boluda eğer izzet baysal şehir içindeyse size yakınsa çamaşırhane olabilir. balıkesirde arkadaşlara dediydim çamaşırhane açın diye playstation açtıydılar zararla kapadılar. çamaşırhane tutar öğrenci adam için güzel birşey.
  • benim senin babana 3 önerim var

1)herhangi bi okul yakınlarında kırtasiye açmak valla çok iyi iş yapar
    2)şöyle iş hanlarının yoğun olduğu yere çay ocağı açmak da iyi olabilir çay,tost,su,ayran hem fazla yorucuda olmaz bu devirde bunlar iyi iş yapar hele ki iş hanlarının yakın olduğu yerlerde açsanız kat kat iyi iş yapar
    3)kasap açmak
  • Arkadaşım esasında 15 bin ytl çok az bir para, daha dükkanı açmadan biter bile...
    Madem baban iş yapmak istiyor, orada öğrencilere ek ders filan versin çok daha iyi.
    Çünkü dükkan açmak, kira vermek, vergi vermek, elektrikti suydu ay dediğin 30 gün şıp diye geliyo, bu tip işler için biraz daha kuvvetli sermayen olması lazım. Mesela enaz 50-60.000 ytl ve yukarısı, çünkü 15.000 ytl çok komik bir rakkam dükkan için. Nikon bayiliği o paralarla olmaz, zaten 2-3 tane adam gibi makina almaya kalksan sermaye biter.
    Sana bir dost tavsiyesi vereyim, yapabilirseniz penye işi yapın %100 karla mal alıp satacaksınız. İstanbulda Merter'de yüzlerce ihracatçı firmalar var, yurt dışına satılmak için üretilmiş binlerce çeşit kadın, erkek, çocuk için t-short, etek, bluz, gömlek, çorap, short, pantolon ve buna benzer çok kaliteli tekstil ürünleri var, bu ürünlerden 12 ay boyunca bulmak çok kolay. 5.000 ytl'ye dükkan işini halletseniz ilk etapta 5-6000 ytl lik mal alsanız 1 ayda parayı 2'ye katlarsınız, sattıkça mal alırsınız böylelikle sermayeyide arttırarak ilerde başka bir yerde daha büyük bir yer tutarak veya şuba açarak işi büyütürsünüz, bu mallar ekmek istemez su istemez, satamzsan seneye koy tezgaha yine satılır.
    Şimdi düşün bir kere Bolu'da kaç kişide Nikon fotoğraf makinası var? 100-200-300???? zor bi soru??
    Peki kaç kişinin üzerinde penye var, onbinlerce kişinin değilmi? Yani sen ayda 2 tane fotğraf makinası ya satarsın yada satamasın !!! Lakin enaz 200 tane penye satarsın %100 iddasına girerim.

• yurtdışına kaçmak
  • bikere biri ile konuştum gold pc bayiliği almış adam dükkan açacak isim hakkını kullanması dükkanı yeriydi falan filan 100 milyar stemişler zaten kriterleri onlar belirliyormuş yani öyle duyuştum bayilik alıp onun simi ile dükkan açmak biraz masraflı iş.

arakdaşların değili gibi bi elektronikci güzel iş yapar
  • 5000 YTL ye külüstür bir minibüs al gerisini sermayeye ekleyip dürüm minübüs yap.
  • Hocam baban öğretmen ise en karlı ve mantıklısı ETÜD MERKEZİ açmak olur. Bolu'da varmı bilmiyorum ama Etüd merkezleri cok para kazanıyor. Babanın çevresi vardır zaten. Yanına 4-5 hoca alıcak. 5er, 10ar, 15er kişilik sınıflarda ders vericek. Dershane gibi değil. Özel ders gibi. Tek yapmanız gereken, bir apartman dairesine, dershanelerdeki sandalyelerden ve yazı tahtalarından koymak.
    Süper iş!
    Ardından özel dersiydi falan derken bir bakmışın dershane açmıssınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

5000 YTL ye külüstür bir minibüs al gerisini sermayeye ekleyip dürüm minübüs yap.

o da kolay iş değil be arkadaşım. mafyası war sivil polisi war. malum ülkemizde otlanmayı seven cok vatandaş war
  • quote:

Orjinalden alıntı: eXo®ci§t

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

5000 YTL ye külüstür bir minibüs al gerisini sermayeye ekleyip dürüm minübüs yap.

o da kolay iş değil be arkadaşım. mafyası war sivil polisi war. malum ülkemizde otlanmayı seven cok vatandaş war

+999
  • fotograf dükkanında bi yeni nesil kiosk denen cihaz lalabilirseniz çok iyi.dün izmirçigli-kipada gördüm.fotograf makinesinden sd veya mmc kartları çıkarıyosun,kartı makineye veriyorsun,fotograf ebaadını kendin tesbit ediyorsun.1 dakikada fotograf elinde.dahabu cihazın çok özeeligi var.burada görmüştum:

http://www.kodak.com/eknec/PageQuerier.jhtml?pq-path=9/7959&pq-locale=tr_TR
  • Bu paraya gidip iki tane devremülk alın(bende var bi dene) gelecek satarsınız, zaten fiyatı ikiye katlanmış olur, gelecek yıla da daha güzel bir iş kurabilirsiniz
  • 1) emlak dükkanı açmak.
    2) borsa oynamak (risk fazla)
    3) çamaşırhane açmak (bizim burda var.önünden geçilmiyo ter kokusundan.zor iş)
    4) int. kafe
    5) bakkal açmak.(süper marketlerden uzak olması lazım)
    6) kırtasiye açmak.(öğrenci yolunun üzerine)
    7) disco açmak.(öğrenciler için)
    8) elektronik aletler satmak.(boludaki balkonlardaki uydu/çanak durumuna göre.)
    9) fotokopi merkezi(öğrenciler için.sınav zamanı deli gibi çektiriyolar.)
    10) mobilet alıp bunları kiralamak.(rent a car gibi.)

aklıma bunlar geldi.daaha başka şeyler de olabilir.daha başka bisürü masraf çıkacaktır.söyliyim.paran az ortak lazım size.ve mafyadan uzak durun.

• sizin memleket müsait bak ciddiyim bi eski kamyonet al celep cilik tani büyük ve küçük hayvan alım satımı yap bir yıl sonra zenginsin ama bir ahır gibi yerin olmalı şimdidenbaşla kurban yaklaşıyor yanlız 15 gün bir bilenin yanında staj yap
  • Arkadaşlar çok teşekkürler hepinize ,bütün fikirleri babama ilettim babam ONURUM88 arkadaşın bahsettiği kiosk hoşuna gitti baya bi araştırdık güzelde bir alet 2-3 güne kadar İstanbul'a gidecek bakalım baya bi bakınacakmış oralarda arkadaşlarıyla fln görüşecekmiş inşallah herşeyin hayirlisi olur bakalım herkese tekrar tekrar teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.