Şimdi Ara

15 gün saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konu dışına youtube den national Geographic belgeseli konusu açtığım için 15 gün uzaklaştırılma verilmiş. konu dışında onlarca böyle paylaşım yapılırken neden bana 15 gün uzaklaştırma veriliyor? bu forumda bir tane akıllı admin bana bu saçmalığı açıklıyabilirmi? eğer cezaysa böyle şeyler forumun daki milletin yarısının uzaklaştırılması gerekiyor. yok ceza değilse bana neden ceza veriliyor.
    en basitinden örnek konu...
    http://forum.donanimhaber.com/m_65673785/tm.htm

• Konu yanlis yerde o yuzden olsa gerek bu arada 15 gun cok fazla bi sure hepimiz arada bir aliyoruz cogu zaman konunun yanlis yerde oldugunun farkinda degiliz 1 hafta yeterli bir sure

Ayrica konu disi ile diger bolumlerde ayni kurallar gecerli degil kufur harici sadece konun mesajin siliniyor ceza yok donanim bolumlerinde daha demin tahrik edici bi mesaj girdim sadece silindi hergun 1-2 mesajim kural dişi diye siliniyo en ufak yaptirimi yok konu disi ise en ufak yanliş cezada pat diye 15 gun. En tuhafida yazilan konu gunlerce orada kalir devamli mesaj yagmuru olur kimse bişey demez 2 gun sonra bide bakmişsin konu silinmiş sende ban yemişsin

Ayrica konular niye kitlenmiyor tamamen gorunmez yapiliyor mesela benim imzadaki konu 1 yil kaldi ve nedenini anlamadan bi baktim silinmiş o kadar ugraşip yazdim emegin karşiligi bumu hic degilse konu kilitlensin niye yazdigim senaryolar gozukmuyor bir suru adam pm atiyo konunu merak ediyoz diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • powerstorm geçenlerde sebebsiz silinen mesajlar konusunda 15 gün ceza nın yerine yeni bir ceza sistemi geleceğini söylemişti. görünen o ki 15 gün ceza olayı bırakın hafifletmeyi adminler dahada abartılar. insanları iyice forumdan soğuttular. şimdi ben şu saçma cezadan dolayı konu dışına 15 gün mesaj yazamıyacağım. küfüre bile dahaz az ceza veriyorlar. temelli banlasalar bundan iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.