Şimdi Ara

15 gün içinde mazeretsiz geri iade ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
26.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam sanayi bakanlığının sitesine gir orda videolar vardıama 179 mb falandı tüm videolar.orda olması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: heretic1503

hocam sanayi bakanlığının sitesine gir orda videolar vardıama 179 mb falandı tüm videolar.orda olması lazım

yok video olarak değil.ben yazılı belge istiyorum.
  • biraz araştırınca tüketici kanunu buldum.linki veriyorum.okumaya üşenen arkadaşlar için elden alınan(dükkandan veya işyerinden bizzat alınan) ürünlerde keyfi olarak iade hakkı yoktur.artık insanları yanlış bilgilendirmeyelim.internetten alınan ürünlerde 7 gün,arızalı ürünlerde 30 gün içinde iade hakkı vardır.http://www.sanayi.gov.tr/webedit/gozlem.aspx?sayfano=952
  • bende teknosadan aldım LCD bir tane olü pixel çıktı adamları aradım hemen gerı verdım degıstırdıler :D
  • amerikada var o hak. zaten ebay ve benzeri sitelerde çok ucuza satılan laptop, elektronik malzemeler tamamen bu tip geri iade olan ürünlerin satışından yapılır. internet üzerinden aldığın bi ürürnü hiç bir mazeret belirtmeden (süresi var) geri iade edebilirsin. o ürünlerde yeniden paketlenmez ve çeşitli sitelerde satışa çıkar bu işi takip edip paranın dibine vuranlar az değil bu şekilde!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.