Şimdi Ara

15 bin e araç ne alabilirim ne tavsiye edersiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
8
Favori
32.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hacı güzel araba gibi ama ist yok sahibinden de çıktı 5 10 tane satılık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    Olabilir guzel arabaymis kilometresi düşük geldi emsalleri daha yüksek km genelde bakmıstim beyin yandı sahibinden de Gezmek ten :)

• şu ilana yabancıdan yabancıya demeseydi çok iyi olurdu ama bi gör dedimhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-yabancidan-yabanciya-398989581/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakpinar1222 -- 24 Şubat 2017; 18:43:14 >
  • Aynı dert bendede var. Astra gsi kovaladim temizi yok olanda 15 in üstünde. Normal astralar turşu ( f kasa ). Rover alayim dedim parca fiyatları uçuşuyor. Skoda felicialarin temizi yine o paranın üstünde.

Lada vega 1.6 16 valf sedan da karar kıldım yakında alacağım.

• yakpinar1222 Y kullanıcısına yanıt
    Bunun kırmızı si fena yakar var ya ortalığı

• 1500-2000 tl trafik sigortası, 500 tl ye yakın bakım ve ıvır-zıvır gibi şeyler için de para ayırın.

• armstrong26 kullanıcısına yanıt
    Aman kardes lada yi yerin dibine sokuyorlar bende baktım ucuz km düşük model yüksek ama bi alan bin ah etmiş kimse iyi bahsetmiyor lada dan

• Kasto_37 kullanıcısına yanıt
    Yani o Allahın emri kacamayacaz ondan eğer Şoförler i sigorta yapma işine çeviriler se kurtuluruz :)

• Temiz bir Doğan SLX 1.6 alınabilir. Hem eğlenceli arabadır.

• yok yaklaşmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: MHK Scorpio

En iyi araba derken? Ford Scorpio'yu bilmiyorsunuz galiba. Çift taraflı dijital klima var mı Accent'te? Veya koltuk ısıtma? Yol bilgisayarı? Alcantara koltuk? Daha saymama gerek yok bence

Kaç model dediğiniz araba piyasası iyi mi parçası ucuz mu işçiliği ucuz mu vergisi ne kadar kaç motor yakıtı ne kadar parçası Kolay bulunur mu onerdiginize göre saydığım kriterlerde Bi sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atsız jokey -- 24 Şubat 2017; 19:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myigitt

Olabilir guzel arabaymis kilometresi düşük geldi emsalleri daha yüksek km genelde bakmıstim beyin yandı sahibinden de Gezmek ten :)

Yanar Hocam ,şu bizim Toros satılsaydı hala duruyor.Bizde bak bak beyini yaktık.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ful-orjinal-2002-hidrolik-plus-otomatik-camli-hic-lpg-takilmamis-400360232/detay

Bence km fazla takılmayın.Motor iyi durumda ise sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teneke1236737 -- 24 Şubat 2017; 19:21:6 >

• Myigitt kullanıcısına yanıt
    Yokuş çıkmayan 1.3 motorudur. Dikkat ederseniz 1.5 gls dedim size

• Hyundai Accent 1.5 GLS bak hocam. Parça ucuz, yorulmamışsa araba sahibini üzmez. Çevremde manuelini kullananda var otomatiğini de. Memnunlar. Baya da hor kullanıyorlar.

Nissan Sunny. Bu arabayı araştır, konforu fiyatına göre iyidir.

Skoda Felicia'ya bakabilirsin. Bunun temizi biraz zor bulunur ama bulursan bi test sürüşü yap.

Hyundai Excel. Buda fena araba değil ama pek tutulmuyor. Denk gelirse bin bir iki tur at belki için ısınır.

Aracın KM'sine pek bakma. Arabayı gör, diri duruyorsa, içi temizse, giderken bozuk yolda her vidası ayrı oynamıyorsa, çalışmayan aksamı yoksa al bi ustaya götür motoru iyice kontrol etsin yağ yakma, akıtma filan durumlarını. Bin arabana gel. Değişendir, boyadır 15.000 liralık arabada takılma bunlara. Şasi ve direklerde sıkıntı olmasın ve araba diri dursun yeterki, komple boyalı olsa dahi al. Güneş yanığından iyidir. (Nacizane fikrim.)

• Citroen c3

• Peugeot 306 lara bakabilirsin veya 106 1.4 quiksilver tipi güzel araçlardır

• 1)Dediğim araç 1995-1999 arası üretildi.

2)Piyasası son zamanlarda iyi, alıcı kitlesi belli bir araç.

3)Parçası Şahin kadar ucuz değil ama idare eder

4)İşçilik için sağlam usta bulmak lazım her usta anlamaz dilinden.

5)Hatırlayınca yazarım vergiyi.

6)2300cc motor 16 valf 150 beygir 200 tork.

7)Motoru büyük olabilir ama yakıtı kendisinden beklenmeyecek derecede az. LPG'de asla üzmez.

8)Parça olayı biraz sıkıntılı olabiliyor. Türkiye'de çoğu parçası bulunur, olmadı çıkma parça takılır. İstanbul'da Işıklar Otomotiv var biz genelde oraya götürüyoruz.

(Not: Bu araçtan bizde iki tane var, ikisi de saat gibi tıkır tıkır çalışır durumda. Ara sıra sıkıntı çıkartıyordu bir tanesi ama şu an mükemmel.)

• Aynen baktım 1.5 GLS güzel araç bulursam alirim

• Çırak Web Master Ç kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam hak verdim dediklerine

• MHK Scorpio kullanıcısına yanıt
    Araba güzel de piyasa da yok sen iyi almışsin 2 tane

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.