Şimdi Ara

15 bin e araç ne alabilirim ne tavsiye edersiniz (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
8
Favori
32.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Proton bak LPG ile yakıtı kokluyor resmen.

Ustası da parcasıda bulunuyor. İstanbul ve Ankara da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myigitt

İphone üzerine çıkınca seni götürüyor muydu

Uber kullan götürür.

Burada amaç araba/telefon fiyatlarının ne kadar pahalı olduğunu belirtmekti.

%145 vergi nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-ogretmenden-temiz-kia-picanto-1.1-ex-403701071/detay küçük olsun haşat, dandik olmasın. Helle eski model hiç olmasın
  • straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Farkındayım demek istediğini anladım makara yapıyorum yapacak bişi yok bana kalsa bu vergileri hepten kaldırırim da elimden gelmiyor

• berbatine kullanıcısına yanıt
    Kia yi hiç bilmiyorum sen kullanıyor musun

• Myigitt kullanıcısına yanıt
    Valla Kia cerato 2008 model kullanmıştım 2010 da falan yağ gibi kayıyordu otobanda 220 yapmıştım ibre sonu görmüştü ve sağlamdı yalnız erzurumdan diyarbakır'a gidince yolda fark etmeden yere sürtmüşüm egzoz inmişti 8 saat mağdur olmuştum Ama bu fotodaki aracı hiç kullanmadım ve içine binmedim, demek istediğim gidipte 90 model araç alacağınza küçük ama 2006 model üstü araç alın kafanız rahat etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakpinar1222

şu ilana yabancıdan yabancıya demeseydi çok iyi olurdu ama bi gör dedimhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-yabancidan-yabanciya-398989581/detay

Şöyle ilanları görünce paralarımızı resmen araba alıyoruz diye çöpe attıgımıza acıyorum, ne olur sanki Türk vatandaşıda bu parayla lüks arabaya binebilse.
  • Ha son olarak hasar kaydı belirtmemiş ama yoksa hasar kaydı bu aracı alın derimhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-kelepir-2007-model-1.6-crdi-cerato-393312885/detay
  • 15 bine araç almazdım

90 model araca bayildigimdan talip olmuyorum mecburiyetten

• numan9089 kullanıcısına yanıt
    Yabancı dah kıymetli bu ülkede

Var bunun bi sıkıntısı 2007 model araç 220 bini geçmiş komple de boya yemiş 2007 nin komple boya ya ihtiyacı olmaz ki

• 300 bine gelmiş 17 bin istiyor hocam nerden buldun bu arabayi keriz kavurması bildiğin

• 15 bine araba alma derim hele ki dövizlerin bu kadar yükseldiği bir zamanda hiç de iyi olmaz. En az 30 binden başlıyor kaliteli ve uzun süre dayanan araçlar. Boşuna kendine dert alma.
  • Myigitt kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum hocam 5 aydır .
    99 carizma gri renk 1.8 gdi/tüpte var
    japon otosu klima dijital yol bil.falanvar

araç hızlı şehiriçinde sollama sıkıntısı yok
    motoru diri cok alsat olmamış
    bakımı ucuz
    içi yeterli seviyede geniş
  • Renault Clio
  • Kia Rio, bir bakın şuan Lancer 2007 kullanıyorum önceki arabam Kia Rio du. Bizi üzmedi bu model sizi de üzmez diye düşünüyorum.
    Not: Marka diye 20-25 yaşındaki arabalara bakma, sadece masraf çıkarır yakınlarım tofaş a bmw ye binemediler arabaları sanayiden çıkmadı hiç mümkünse 2000 modelden yüksek araba al.https://www.sahibinden.com/kia-rio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-575E87AA4 -- 25 Şubat 2017; 18:17:57 >

• emrah-e kullanıcısına yanıt
    Tamam kardes bi bakarım ına da

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.