Şimdi Ara

15.11.11 haftalık bakımda yama (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
0
Favori
7.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw bu oyun ne zaman çıkacak denetlenme ve güncellemeden ? bilen varmı site açıldı ama ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _aNaToLia_

quote:

Orijinalden alıntı: aXi1o

quote:

quote:

quote:

quote:

İlhan şifre değiştirmek istediğimizde ne soracak bize ? PW bilmek yeterlimi olacak ?

Mail kaydı yapılı ise;
    üye girişi yaparak değiştirmek istediğinde;
    1- eski şifre:
    2- yeni şifre:
    3- yeni şifre:

üye girişi yapmadan şifremi unuttum dersen;
    1- yeni şifre:
    2- yeni şifre:

geliyor. Mail kaydı olmayan charlar artık şu maillerini kaydetsinler tavsiyem mynet mail, hotmail'den uzak durun.

Nasıl yani biri benim ID yazıcak ve bi PW yazıcak çarıma sahip olabilecek mi ?

Mail adresine gelen maildeki kod lazım, mailini çalması lazım onu yapabilmesi için

Benim çarımda mail koruması yok ama . Karakterin ID'sini bilmek yeterlimi yani bu ne saçma şey .

İyide neden kaydetmiyorsunki zaten halihazırda çok sakat bir durumdasın. Mail koruman yoksa zaten her an çalınabilir durumda, sizde gizli soru istiyor olması lazım bir dene. Bende 150 kadar char var hepsi kilitli deneme imkanım yok. Ama kilitlememeniz çok büyük riskdi zaten.

Siteden login olunca direkt yeni PW oluştur diyor hiç bişey istemiyor . Şifre unuttum diyince ID yazdırıyor sonra Gizli Yanıt istiyor . Gizli Yanıt olmadan olsa çok saçma olurdu

• Mail koruması olmayan karakterlerde gizli soru istiyor hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13NiGhT_M@Re

Mail koruması olmayan karakterlerde gizli soru istiyor hala.

aman ha allahhtan istiyor yoksa benimde ana çarım mail kilitsziz gümbürtüye gitmesin
  • quote:

Wts str int verilmemiş 110lvl 115lvl SP li charlar diye satacam neci istiyorsa adam yapsın
    Perfect working

ya abi sana bir sorum olucak benim 2 charım var biri nuker biride eu herneyse 4/5 senelık sro deneyimim süresince hiç bow char kasmadım bu yeni uygulama ile birlikte ch nuker charımı bowa çevirmelimiyim sizce yanlış hatırlamıyorsam sizin daha önce bow char deneyiminiz ve sağlam bir charınız vardı. Not: NUker chardn cok memnunum ancak şeytan dürtüyor bowa çevir diye:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İlhan şifre değiştirmek istediğimizde ne soracak bize ? PW bilmek yeterlimi olacak ?

Mail kaydı yapılı ise;
    üye girişi yaparak değiştirmek istediğinde;
    1- eski şifre:
    2- yeni şifre:
    3- yeni şifre:

üye girişi yapmadan şifremi unuttum dersen;
    1- yeni şifre:
    2- yeni şifre:

geliyor. Mail kaydı olmayan charlar artık şu maillerini kaydetsinler tavsiyem mynet mail, hotmail'den uzak durun.

Nasıl yani biri benim ID yazıcak ve bi PW yazıcak çarıma sahip olabilecek mi ?

Mail adresine gelen maildeki kod lazım, mailini çalması lazım onu yapabilmesi için

Benim çarımda mail koruması yok ama . Karakterin ID'sini bilmek yeterlimi yani bu ne saçma şey .

İyide neden kaydetmiyorsunki zaten halihazırda çok sakat bir durumdasın. Mail koruman yoksa zaten her an çalınabilir durumda, sizde gizli soru istiyor olması lazım bir dene. Bende 150 kadar char var hepsi kilitli deneme imkanım yok. Ama kilitlememeniz çok büyük riskdi zaten.

Siteden login olunca direkt yeni PW oluştur diyor hiç bişey istemiyor . Şifre unuttum diyince ID yazdırıyor sonra Gizli Yanıt istiyor . Gizli Yanıt olmadan olsa çok saçma olurdu

Bu şifreni bilen birisinin charınızı çalabileceği gerçeğini değiştirmiyor halen, Çok sakat iş yapıyorsunuz, Mailini kilitle, itemleride kilitle istersen git ellerinle ıd pw ver adama bi cacık yapamaz. Senin yaptığın ise pw'ni birisi bi öğrense oyunu bırakırım gibi bişiy

• Ben isroyu kaldirmistim iki gun once kurdugumda oyuna girdigim an dc yiyordum manual patch de kurmuyordu updateden sonra kurun diyordu dc yememin sebebi versiyondanmi kaynaklaniyordu yoksa baska biseydenmi ilk avtigimda auto patchde hata vermisdi sonradan tamamladi.
  • arkadaşlar joymax ta yeni bi haber geçtiler şimdi bütün serverlar ekstra bakıma girecektir diye bitiş süresi belirtmemişler yarından aşağıya kurtulamayız bz hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: spix2

quote:

Wts str int verilmemiş 110lvl 115lvl SP li charlar diye satacam neci istiyorsa adam yapsın
    Perfect working

ya abi sana bir sorum olucak benim 2 charım var biri nuker biride eu herneyse 4/5 senelık sro deneyimim süresince hiç bow char kasmadım bu yeni uygulama ile birlikte ch nuker charımı bowa çevirmelimiyim sizce yanlış hatırlamıyorsam sizin daha önce bow char deneyiminiz ve sağlam bir charınız vardı. Not: NUker chardn cok memnunum ancak şeytan dürtüyor bowa çevir diye:)

Lilliumda 110 Bow deneyimim olmustu fakat pek begenmedim. Ayrica pvplerde 110 daggerimle cok rahat bisuru novali bow yatirdim bence vurup kacmaktan bi ise yaradigi yok bowun

• quote:

Orijinalden alıntı: Baronet

quote:

quote:

Perfect working

Lilliumda 110 Bow deneyimim olmustu fakat pek begenmedim. Ayrica pvplerde 110 daggerimle cok rahat bisuru novali bow yatirdim bence vurup kacmaktan bi ise yaradigi yok bowun

yani nuker olrak kal daha iyimi diyorsun bu arada yapılandırmam btchn lıhgt cold

• quote:

quote:

Perfect working

oyuna girince evetden scrollarını al ama kullanma, 120 FF ol ondan sonra kullan, nukeri bowcudan daha hızlı 120 yaparsın int nede olsa, 120 ol ondan sonra çevir bowa çok da iyi etmiş olursun

• arkadaşlar bişey soracam size benm bard/cleric çarım var bunu wizz/cleric yapmak istiyorum bedava ya skilleri sıfırlama varmış oyun içerisinde otomatik gelecekmi herkese o ?
  • quote:

quote:

quote:

Perfect working

oyuna girince evetden scrollarını al ama kullanma, 120 FF ol ondan sonra kullan, nukeri bowcudan daha hızlı 120 yaparsın int nede olsa, 120 ol ondan sonra çevir bowa çok da iyi etmiş olursun

aralik 13 ünde silinicek

• bu skill sıfırlama scrollarını nerden alacaz agalr ?
  • Ya Arkadaşlar Sunucu Denetleniyor veya güncelleniyor diyo hala Sizde de varmı bu :s sinir oLdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamakalam

bu skill sıfırlama scrollarını nerden alacaz agalr ?

takvim den
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdnm47

ben bu "bigbang event" deki attendance tuşu göremedim. siteye login oldum ama yinede göremedim. nerde acaba?

up. birisi 30 snyesini ayırıp şuna cevap yazabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phenomll

quote:

quote:

quote:

Perfect working

aralik 13 ünde silinicek

13 aralık eventin bitiş tarihi, Silinme tarihi 20/12/2011 Salı. O zaman kadar düşünmek için vaktiniz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _aNaToLia_ -- 15 Kasım 2011; 21:00:17 >

• Silkroad Online dan Merhabalar

Bütün serverler ekstra bakıma gireceklerdir.

Bakim süresindeki gecikmeden dolayi özür dileriz. En kisa zamanda Bütün serverler sunucusu hizmete girecektir.
  • aga ben takvim varkaen bu oyunu oynamıyordum takvim nerden açılıyo hani şu sol üstteki ünlem işratemi ??
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.