Şimdi Ara

15.000TL civarında tv tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2,5-3mt izleme mesafesine 65" almıştım kafayı çevirmek zorunda kalıyordum izlerken iyi olmuyordu.Maç yayınlarında büyük TV daha iyi oluyor filmlerde sinema etkisi yaratıyor fakat alışamadık bazen baş ağrısı yapıyordu

65" i satıp 55" aldım tam oldu.Tv de kalite arıyorsanız bütçe yetmiyorsa

55" 100hz full aray 10bit panel,Qled,oled,mini Led alın

Panel kalitesine çok takılmam normal izleyiciyim derseniz 4mt civarı 65" alırdım.

Kullandığım Tvler

Sony 55" f9005

Samsung 65"nu8000

Samsung 55"Q80ra (şuan kullandığım)

Panasonic 37"ıps

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • İzleme mesafemi göz önünde bulundurarak 65'' ekran boyutunda karar kıldım.

15.000 civarına Samsung 65AU9000 seçeneğiyle beraber,

kendimi zorlayıp bütçemi max 20.000'e çıkartırsam; TV LG OLED65A16LA seçeneği ön plana çıkıyor benim için.

Bu hafta içinde kesin karar vericem, ne önerirsiniz acaba?

@Burak_Keskin06

• maskmack kullanıcısına yanıt
    LG 65NANO916PA
    SONY KE 65XH9005
    Bu 2 modele bakın hocam.
  • Xh9005 veya teknosada satılan outlet 65xh9505(bunun üstü yok). Konu kilit.

• WindWild kullanıcısına yanıt
    Sony KE-65XH9005 LED TV
  • yerinizde olsam bütçem dahilinde 70 hatta 75" tv almaya bakardım, mesafe 4m ise. özellikle de film-dizi ağırlıklı ise. uzun vadeli memnuniyet sağlar. ne alırsanız hayırlı olsun şimdiden. marka olarak lg-samsung-sony bunlardan şaşmayınca genelde pişman olunmuyor. diğer iyi markaların bir kısmı zaten ülkede yok. son zamanlarda yerli modelleri de pek takip etmedim, arçelik-vestel vs. iyi tv' leri var mıdır güncel, bilmiyorum, yorum yok o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 9 Nisan 2022; 5:12:21 >
  • maskmack kullanıcısına yanıt

NE ALDINIZ HOCAM

• Bende tv arayışına geçtim, açıkçası 75 inc filan yazanlar olmuş hayretle bakıyorum. Şuan mevcut evimde, 3mt mesafede 43 inc tv kullanıyorum, açıkçası beni üzmüyor.

Yeni bir eve yerleşeceğim orada da 55 inc filan alsan gayet yeterli olur diye düşünüyodum. Benimde yeni evimde izleme mesafem 3.5m olacak.

• ilker1834 kullanıcısına yanıt

Çamaşır makinesi sorun çıkartınca önceliği ona verdim, henüz alamadım maalesef. :/

• Konuyu takibe alayım. Bende yaklaşık 20 bin TL bütçe ile 75" bir TV arayışına girdim. Aslında aklımda (yakın çevremde bulabilirsem) 2.el bile olsa Sony xh9096 var ama pek düşmüyor ilana sanırım..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.