Şimdi Ara

15.000TL civarında tv tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlık biraz abartı oldu tabii de, bu fiyat endekslerinde mümkünse 65'' değilse 55'' ölçütlerinde bir tv bakıyorum ama güncel önerilerinizi alabilir miyim rica etsem.

Benim aklımda Samsung ?Q70A serileri var ama emin değilim ne almam gerektiğini konusunda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maskmack -- 28 Şubat 2022; 11:16:37 >

• Arkadaşlar en son Samsung 55QN85A'da karar kıldım ama şöyle bir endişem var.

TV ünitesi yeriyle oturma grubu arasında yaklaşık 4 m'lik bir mesafa var.

Bu model ve boyutu yeterli olur mu yoksa kesinlikle 65'' bir TV'mi düşünmem gerekiyor, önerileriniz nedir?

• maskmack kullanıcısına yanıt
    Hocam mesafenize küçük gelir 65 inç bakın derim
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

Peki 65 inç boyutlarında öneriniz ne olur?

Hocam Kaliteli bir görüntü istiyorsanız kesinlikle OLED tavsiye ederim benim düşüncem.
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Hocam marka model öneriniz ne olur bu doğrultuda?

Hocam bütçenizi aşıyor,
    LG OLED65C1 bakın derim.
  • philipsleri tavsiye ederim ambilight teknolojili serilerine bakabilirsin

• o paraya 2021 serilerinde 65 inçe kadar sony ler var takip et kampanyaları 2021 serilerinde

• 55x90j veya 65c728 olabilir.

• 55 inç alırsan bi aya kalmaz pişman olursun yetmiyor memnun etmiyor 65 ve üstü bakın o bütçeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg 55b16.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok araştırdım mağaza mağaza gezdim sony aldım hiç pişman değilim...yine ihtiyacım olsun yine sony alırım...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

yaklaşık 4 m ise 4m den düşük demektir.4,5 5m var ise 65 e geçin derim.3.7metrede 65 te çok rahatsız olduk, filmi takip edebilmek için kafamızı çevirmek gerekiyordu.ekran görüş alanımızın dışında kalıp rahatsızlık veriyordu

• 55 inç mi alsak o zaman acaba 3,5-4 metre mesafe için?

• froster2006 kullanıcısına yanıt
  • TheMoJo T kullanıcısına yanıt

Görüntü teknolojisi olarak OLED daha mantıklı değil mi?

• 15.000TL civarında tv tavsiyesi

Hocam inç boyutları arasındaki fiyat farklarını göz önünde bulundurursak ve izleme mesafesi 4 m'den fazla ise 55'' üzerine çıkılması gerekiyor diye düşünürsek...

Örneğin izleme mesafem 4,5m.. Böyle durumlarda o kadar fiyat farkı vermek yerine yukarıdaki aparat veya türevleri mantıklı bir seçenek olur mu yoksa ben mi yanlış düşünüyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maskmack -- 10 Mart 2022; 10:48:53 >

Yanlış biliyorsunuz bakın Samsung 75 inch 4k bir tv için bakın ne öneride bulunmuş.

15.000TL civarında tv tavsiyesi
    15.000TL civarında tv tavsiyesiSamsung tr
    Mükemmel TV boyutu nasıl bulunur? | Samsung TR
    https://www.samsung.com/tr/tvs/tv-buying-guide/what-size-tv-should-i-get/
  • @cce 'nin verdiği örnekten yola çıkmıştım ama haklısınız.

Benim asıl sorum tv ünitesinin yeri de uygunsa, izleme mesafe aralığının bu tür askı aparatlarıyla kapatılmasının ne kadar mantıklı olduğuydu?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.