Şimdi Ara

1477 ile girmek !!!!! ve PRELİLERE BELEŞ 500 KNİGHT CASH K2 DEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evt beyler kaç kere denedim start gelmedi sonra optionsdan game versionu 1477 yaptım ve content update dedim(game verisonun hemen altındaki tuş)
    sonra tekrar denedim girdi fakat xtrap hata verdi 5-6 kere denedikten sonra girdi ama 1-2 ark ta hala xtrap hata şuana kdr 5-6 kişi böyle girdi.sadece game versi onu değiştirin yeter

bu arada sen nası girdin ben giremiorum yalan söylioyn gibi şeyler yazmayın pls çünkü işe yarıo

ve ayrıca k2 server sorunları yüzünden oluşan bu şeylere karşılık olarak özür diler gibi bazı ödüller verio bunlardan biri 1 saat liğine ex artırıyo diğeri ise ztn 500 knight cash.rice cake falanda verioda bunların yanında onu napıcaksak

isteyenlere orjinal haber

http://www.knightonlineworld.com/news.php?n=3&id=94

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordofDevils -- 23 Mayıs 2007; 16:49:45 >

• bende dowload failed ko fln diyor
    :S
    luncer a basınca, S: :S:s
  • game verionu değiştirdikten sonra content update dedin yada sen 1476 falan yükledinmi bende yüklüydü ztn eğer 1476 yüklü deilse dediğim yolla olmaz
  • Yuklenmiyor
  • yeni sürüm yüklenmiyor yavss link versenize
  • ztn yüklemicen 1477 i yazınca direkman start gelio deniosun xtrap 2-3 hata verio sonra giriyosun
  • Outdated wersion dio
  • ßende hala girmio yawww

xtapp server dosyasındaki 1476 ları 1477 yaptım start gelio xtrapp

helpppp
  • teşekkürler oldu.gerçi şuan adamın çıkması bekliyorum heralde çok lag var oyunda server a tıkladıktan 5 dk sora girdi
  • oldu saoooooooooolllllll!!!!!!!!!!!
  • Olmuor Bea bu kacıncı denemem :S
  • knıght cash falan ıstemıoruz bız ya ... ne o öle rüşvet verirmiş gibi ... oyun düzelsin yeter bizim için
  • ya benim xtrap yüklemeye başlamıyoki oloe duruyo sonra sonu 24 ile bitn bi hata verio
  • BEN 1 HAFTADIR HİÇ OYUNA GİREMEDİM OYUNDA DATA HATASI VERİYOR BU SORUNDAN ANLIYAN BİRİ VARMI.....
  • 4 defa hata verdi fakat kabul etti sonunda şimdi ekrana ko yazısı gelse gircez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.