Şimdi Ara

147 hakkında bir sorum olucaktı...?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar kısmetse alfa romeo 147 alıcam fakat progression ve distinctive arasındaki farklar nelerdir_? benm bildiklerim hız sabitleyecisi,dijital klima ve fonksiyonel direksiyon...bu 3 olayın dışında başka bişey varmı örneğin Abs,Ebd,Msr,Vdc.Asr ...bunlarda progressionda varmı_???

• ya arkadaşlar yardımcı olcak biri yoqmuuuuuuu
  • iki paket arasında belirttiklerinin dısında bi fark yok arkadaşım

Ayrıca abs ve diğer elektronik donanımlar mevcut ;)

sormak istediğin birşey olursa sorabilirsin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anildogru -- 17 Nisan 2012; 16:57:03 >
  • çift bölgeli dijital klima tüm donanımlarda standart.

Arada 3 fark var.

1-Fonksyonel direksiyon
    2-Vdc
    3-Hız sabitleyici
    4-Orjinal alarm-kumandadan camları açabilme.
    5-Fiyat

Bunlar dışında fark yoktur.
  • teşekkürler o zaman distincvite almama gerek yoq:)
  • VDC(ASR)'yi küçümsemeyin. Önemli bir ayrıntı.
  • Ben olsam disincitive alırım.Progessionlarla aynı rakamlara satılyor genelde.Bu arada vdc alfa romeo'nun esp sistemine verdiği isimdir.
  • Distinctive alınmalı veya bulabilirseniz blackline(krom pedallar,krom ayna,17" alaşım jant artıları, eksi olarak ise hız sabitleyici yok,çok gerek de yok bana sorarsanız)
    Vdc Alfalarda Esp yerine kullanılan sistem.Bunu göz ardı etmemenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheyhzade26

Distinctive alınmalı veya bulabilirseniz blackline(krom pedallar,krom ayna,17" alaşım jant artıları, eksi olarak ise hız sabitleyici yok,çok gerek de yok bana sorarsanız)

WALLA ARKADAŞLAR DOĞRU SÖYLÜYORSUNUZ AMA HIZ SABİTLEYİCİSİ FONKSİYONEL DİREKSİYON BUNLAR BENM İÇN ÖNEMLİ DEİL AMA ŞU VDC ESP DEDİĞİNİZ OLAY KAFAMA TAKILDI TAM OLARAK NE İŞE YARIYOR_?????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_azizcan

quote:

Orijinalden alıntı: sheyhzade26

Distinctive alınmalı veya bulabilirseniz blackline(krom pedallar,krom ayna,17" alaşım jant artıları, eksi olarak ise hız sabitleyici yok,çok gerek de yok bana sorarsanız)

WALLA ARKADAŞLAR DOĞRU SÖYLÜYORSUNUZ AMA HIZ SABİTLEYİCİSİ FONKSİYONEL DİREKSİYON BUNLAR BENM İÇN ÖNEMLİ DEİL AMA ŞU VDC ESP DEDİĞİNİZ OLAY KAFAMA TAKILDI TAM OLARAK NE İŞE YARIYOR_?????????

Aracın virajlarda savrulmasını önleyerek dengede kalmasını sağlayan sistem en basit anlatımı ile.
  • tşk ederm. öenli bi özellikmş ama büyük ihtimalle proggresion alıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.