Şimdi Ara

146k Bilgisayar Gelir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 146K'ya hangi üniversitenin bil. mühendisliği bölümünü yazardınız? Sıralamalar yine yükselir mi?

• Açıkta kalmak istemiyorsam 200'e kadar yazardım ben. Hatta 200 üzeri birkaç tanesi sona eklenebilir bile. Sürprizlere açık olmak lazım.
  • puanlar yükseliyor, biraz taşrada gelebilir, lokasyon sıkıntı değilse erciyes ikinci öğretim,dumlupınar, karabük,düzce örgün gelir.
  • Sizce 100 binden yazmaya başlayım mı düşme şansı var mı?
  • Evet oralar gelebilecek gibi duruyor. Geçen sene 360 puan 100 bin ediyordu. Şimdi 146k ben böyle işe tükürem. Okunur mu acaba oralarda? Boşa 4 sene geçirmeyelim.
  • DeveloperAli kullanıcısına yanıt
    eğer gerçekten developer ali isen ve ilgin varsa okunur fakat etiket yönünde sıkıntılı. bölümler ingilizce de değil. kafana göre yaz geç
    100-200 arası uygun bence hocam. İsterseniz ilk 3-4 tercihe falan istediğiniz 100K altı yer varsa oraları yazın. Gelmez ama yine de hazırlıklı olmakta fayda var.

Basitçe düşünecek olursam 24 tercihin 18 tanesini falan 100-200 arasında yapardım ben. Kalan tercihleri ise 100k altı ve 200k üstü için kullanırdım. Artık doldurması size kalmış.

100-150K arasında fazla oyalanmayın sadece istediğiniz yerleri yazın. Asıl odaklanmanız gereken yer 150-200 arası bu arada unutmayın.

Kısaca gerçekçi olun gelebilme ihtimali olan yerleri yazın. Ama skalayı geniş tutup başlara iyimser 5-10 tercih yazmakta da sakınca yok.
  • Küçüklükten beri istiyorum yoksa bu sıralamaya makinede daha iyi üniler var. Dediğiniz gibi etiket yönünden sıkıntılı bakalım yatay geçiş denerim olmadı. Sağ olasın
    yaz geç o zaman babba
  • Sağ olasınız tavsiyeleriniz doğrulutusnda listemi hazırlıcam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.