Şimdi Ara

144 hz asus monitor ve msi gtx 970 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    cözunurluk nedir peki hocam ?
  • BaykusR kullanıcısına yanıt
    1280 1024
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightwish34

açıklanan fiyat 1850 lira. daha yüksek fiyattan itlemeye çalışırsa türkiyedeki firmalar amazondan yine bu fiyat civarına alınabilir ki verdiğin ekstra 300-400 lira sana fazlasıyla geri geliyor kıyasladığın zaman. testlere baktın mı bilmiyorum ama %50-%60 daha performanslı gtx 970'den.(test ettikleri kart referanstır bir de büyük ihtimalle overclocklu modellerde bu fark iyice artar.)

hocam 1080 i 3 bin tl den satıyorlar. Sizce 2 bin tl nin altında çıkarmı 1070 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuelTaLas

quote:

açıklanan fiyat 1850 lira. daha yüksek fiyattan itlemeye çalışırsa türkiyedeki firmalar amazondan yine bu fiyat civarına alınabilir ki verdiğin ekstra 300-400 lira sana fazlasıyla geri geliyor kıyasladığın zaman. testlere baktın mı bilmiyorum ama %50-%60 daha performanslı gtx 970'den.(test ettikleri kart referanstır bir de büyük ihtimalle overclocklu modellerde bu fark iyice artar.)

1070 şuan 1850 tlden satılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

gtx 1070 çıkacak 1 aya falan o yüzden üzülmüş olabilir. bekleseydin 200 lira daha fazla verip yeni nesil kart alabilirdin.

Hocam öyle geyikler dönüyor ama gtx 970 1400 lira desek 1600 liraya 1070 hayal diyeyim ben size. O kart 2000 - 2200 tl altına çıkmayacak bakın görün.

Tamam çıkmasın ne fark eder bir insan bir şey alırken az takip eder bu arkadaş açık ve net kazıklanmış. Bu saatten sonra sıfır gtx970 alan adam ağır enayidir. Çünkü, gtx1070'i geç, AMD tarafında çok yakında Rx480 denilen bir kart çıkacak bu kart şu anki GTX 980'den daha performanslı olacak gtx980-980 Ti arası net bir performansı var gibi amma ve lakin gtx970'den de daha ucuz çıkacak. Tahmini fiyatı 850-950 arası. Şimdi bu durumda kimse bana hikaye anlatmasın bu adamın yaptığı yanlış.

• burda ekran kartı aldım iyi mi kötü mü diye konusmuyoruz. konuştuğumuz şey 144 hz 970 de csgo icin olur mu olmaz mı . bende polaris mimari olan o kartın cıkacağını biliyorum. o yuzden konu ile ilgili yorum yap ya da milletin parasına ekran kartı önerme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

quote:

quote:

gtx 1070 çıkacak 1 aya falan o yüzden üzülmüş olabilir. bekleseydin 200 lira daha fazla verip yeni nesil kart alabilirdin.

Hocam öyle geyikler dönüyor ama gtx 970 1400 lira desek 1600 liraya 1070 hayal diyeyim ben size. O kart 2000 - 2200 tl altına çıkmayacak bakın görün.

Tamam çıkmasın ne fark eder bir insan bir şey alırken az takip eder bu arkadaş açık ve net kazıklanmış. Bu saatten sonra sıfır gtx970 alan adam ağır enayidir. Çünkü, gtx1070'i geç, AMD tarafında çok yakında Rx480 denilen bir kart çıkacak bu kart şu anki GTX 980'den daha performanslı olacak gtx980-980 Ti arası net bir performansı var gibi amma ve lakin gtx970'den de daha ucuz çıkacak. Tahmini fiyatı 850-950 arası. Şimdi bu durumda kimse bana hikaye anlatmasın bu adamın yaptığı yanlış.

Lol. Çıksında gorelim bakalım amd nin o balon ekran kartını. Ayrica konu 970 1070 di sen amd ye nerden geldin ? Adamada enayi felan demişsin parayi beraber kazandiniz heralde? Zaten kartini almis birine bu tarz yorumlar yapanlarida zaten oldum olasi anlamamisimdir. Gtx 1070 e 2000 tl veremeyen adam gider 970 alir bu kadar basit. Siz çikacak balon ekran kartiyla devam edin ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 13 Haziran 2016; 3:10:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

quote:

Evga için olan fiyati bu 2000 tl. Asus ve msi da 2200 felan olacaktır
    Bu mesaja eklenen görseller:

144 hz asus monitor ve msi gtx 970

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

quote:

Evga için olan fiyati bu 2000 tl. Asus ve msi da 2200 felan olacaktır
    Bu mesaja eklenen görseller:

144 hz asus monitor ve msi gtx 970

Hocam kusura bakmayın da Evga yazıyor da Founders Edition diyor acaba o ne diye sordunuz mu? MSI Gaming X (yanlış hatırlamıyorsam ismini), Asis Strix-Matrix, Zotac AMP! - AMP Extreme Edition, Gigabyte G1-Windforce gibi zibilyon tane özel soğutmalı modeller daha ucuz olacak. Azıcık Dahili Bileşenler'de veyahut yabancı GPU-CPU forumlarında takılmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca üstte verdiğiniz cevapla ilgili, AMD'nin ne olduğunu biliyorum ki zaten AMD'den bunalan gına gelen biri olduğum için geçen sene topladığım imzamdaki gibi intel+nvidia sistemi kullanıyorum. Yani AMD'nin Bulldozer ve GCN mimarilerinde ürünler daha çıkmadan insanları umutlandırıp sonra fiyaskoya sebep olduğunu senelerdir görüyoruz. Amma ve lakin benim söylediğim durumu değiştirmez. Kendiniz diyorsunuz daha AMD kartlar çıkmadı piyasaya diye, ee bir çıksın görelim ondan sonra karar verilir. Ne bu insanlardaki ekran kartı alma telaşı. GTX970 şu şartlarda sıfır A-LIN-MAZ. Alan adam da beni bloklasın isterse ama enayidir. Tekrardan belirteyim de. Ama şu da bir gerçek bu sezonki Polaris mimarisi AMD'nin piyasadaki son şansı, piyasasının neredeyse tamamı yüzdelik dilim olarak nVidia'nın elindeyken insan ister-istemez ümitleniyor bu kartlara ve bekliyor. Eğer bu dönem de AMD bekleneni güç tasarrufu ve performans bakımından veremezse batacaklar gibi. Bu yüzden insanlar AMD RX480 veya gtx 1070 varken GTX970 almayın diyor. Ki üstte de söylediğim gibi 1070 için özel modeller 2000 TL'den daha ucuza olacak, ayrıca Amazon gibi yerlerden bu kart 200-300 lira ucuza 1300-1400 TL seviyelerinde alınabilecek. Yani AMD fos çıksa bile gtx970 alınmaz. Nokta.

O kişinin parası umrumda değil amacım kazıklanmasını önlemek. Bu tip kazıklanan tipler yüzünden Vatan Computer gibi cahil kühela çalışanların olduğu şirketler yurt dışından vergiler dahil daha ucuza getirtilen kartları burada kazık fiyatlara satarlar... Boşuna anlatıyoruz.

Üslubum için kusura bakmayın, sinirlerime hakim olamıyorum bile bile bir insanın kazıklanması durumunda.

Ben founders edition veya markanın kendi tasarımı hakkında yorum yapmamıştım. Çıkış fiyatıyla ilgili yorum yapmıştım özel modeller için değil ki yanılmıyorsam çıkış modelleri founders edition oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 13 Haziran 2016; 16:32:16 >

• merhaba dostum. ben de yeni kasa topladim. sadece moniyor almak kaldi. sen 144 mh asus ile oyunda sana birşeyler kattığını farkedebiliyormusun? hadi oynayışa etkisi olmasa bile zekv için değişen bir şey var mı ya da sağlık için.mesela benim cok gözler çok yoruluyor .
  • Ağır Sazan birde gelmiş bize HZ anlatıyor gelmiş bize piyasayı anlatıyor. Gardaş kısaca düdüklenmişsin saha fazla üsteleme

• Gtx 970 hemde sıfır almış

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.