Şimdi Ara

144 fps için minimum intel işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD yakın zamanda soket değiştireceği için uzun ömürlü olması adına skylake bir sistem düşünüyorum.Parçalar 2.el alınacak.
    İTX boyut asus ya da msi z170 serisi anakart düşünüyorum mümkün olduğunca küçük bir kasa kullanacağım.

Ekran kartı olarak minimum gtx 970 büyük ihtimal gtx980 ya da rx480 kullanacağım.
    Sadece oyun amaçlı olarak,bana hangi intel işlemciyi önerirsiniz.İ5 6400 2-3 yıl yeterli olur mu?İ5 6600 vsye o kadar para vermek istemiyorum açıkçası,ya da i7 serisine

• i5 fazlasıyla yeterli, K serisi alırsan oc ile daha iyi olur uzun zaman oyunlar ve güncel işlemler için rahat rahat kullanırsın
  • alykayhan kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar 2.el için kadıköydeki bilgisayarcılara kesin uğrayın.
    Fiyatları baya ucuz. 4770k lı bilgisayarı 578 dolara vitrine koymuşlardı.
    Gider bakarsınız aklınıza yatıyorsa 1 saat stress testi ile test yaparsınız.
    Uygun şekilde pc problemini çözersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 970 ve i5 le 144 fps yi aklından çıkarabilirsin en az 4790 ve 1070 lazım ultra için
  • Sadece cs veya lol oynamayacaksan o işlemci ve ekran kartlarıyla 144fps alamazsın.
  • Valla ben imzadaki sistemle görsel anlamda iyi oyunların (FarCry4, Crysis 3 vb.) hiç birinde 144fps alamıyorum full ayarlarda. Ha tabi CS:GO'da 300 fps alıyorum o ayrı
  • 144 fps olayını sadece cs go ve war thunder için düşünüyorum.Özellikle war thunder.En az 2-3 sene işlemci konusu aklımdan çıksın istiyorum sadece
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.