Şimdi Ara

14000-16000lira,altı yüksek,az yakan,aile arabası tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bahsettigin arac albea olsa gerek.. 1.2 benzınlı tavsiye ederım gayet basit sehır ıcın kullanımı rahat altı cok yuksek yumusak bir aractır..yol tutusu berbat performansı yetersız dıyenlere bakma her arabayı gti sananlar onlar senın oyle bı ıhtıyacın olsa ztn belırtırdın..
  • valla ben albea tavsıye edrem.içi ve bagajı çok geniş.tek dezafantajı çok yokuşlarda biraz zorlanıyor.benzin ş.dısında 5- 5.5 civarında.100 km de.90 100 km hızla...aile için uygun.benim araçta herturlu konfor var,kli ma,m.klit.u.kumanda,elektrıklı ön kapı camları,elekt.li,ön sag sol dik aynaları,içeriden bagaj açma,içer.benzin kapagı açma,hidrol.sur.koltugu,airbag ve s...
  • B sınıfı istemiyorsun sanırım ama ben 6 sene 2000 clio symbol kullandım 110 km sorunsuz geçirdik halada sorunsuzdu ama mecburen sattım. sana en uygun arabalardan biri diye düşünüyorum.(başlık açılalı 6 gün geçmiş yokmu bi karar)
  • Dostum forumdaki Dacia Logan topiğini baştan sonra oku derim
  • Clio Clio
  • direkt focus derim ben benzinli alıp siralı tip lpg taktırırsan da acayıp ii olur dizelinden az yakıyo ve sadece 1 hp dusuyo
  • Tüm arkadaşlara teşekkürler. Zannedersem dilediğimce sürebilmek ve çok gezebilmek için punto alacağım. Tabi Grande değil eski kasasından.

Bu arada; tüm araba firmalarına, bu kadar sık model çıkarttıkları için sitemlerimi gönderiyorum. Özellikle fiat'a ve renoya adamlar 5 yıl içinde aynı seriden 3-4 model çıkartılar. Bence bu olay çok komik ve araç sahiplerini üzen bir olay... Düşünsenize bu sene binlerce lira veriyorsunuz sıfır araba alıyorsunuz 2 sene sonra sizin arabanızın 2 makyajlanmış üst modeli piyasada dolanıyor... Bu insanlara çok yazık çokkkkkkk
  • quote:

Orjinalden alıntı: korsan61

Tüm arkadaşlara teşekkürler. Zannedersem dilediğimce sürebilmek ve çok gezebilmek için punto alacağım. Tabi Grande değil eski kasasından.

Bu arada; tüm araba firmalarına, bu kadar sık model çıkarttıkları için sitemlerimi gönderiyorum. Özellikle fiat'a ve renoya adamlar 5 yıl içinde aynı seriden 3-4 model çıkartılar. Bence bu olay çok komik ve araç sahiplerini üzen bir olay... Düşünsenize bu sene binlerce lira veriyorsunuz sıfır araba alıyorsunuz 2 sene sonra sizin arabanızın 2 makyajlanmış üst modeli piyasada dolanıyor... Bu insanlara çok yazık çokkkkkkk

reno yu değil de ben sana fiat ı anlatıyım

fiat punto ilk olarak 1993 de çıktı.1999 da ikinci kasası çıktı bu kasa 2003 de makyajlandı.2005 sonu ise grande punto çıktı.

yani fiat 6 yılda 1 punto yu yeniliyor.duruma göre de 4 yılda 1 makyajlıyor.

5 yıl içinde 3 ya da 4 yenilik hiçbir firmada olmaziyi takiğ etmiyorsun

bırak reno fiat ı uzakdoğulular bile bu kadar değişiklik yapmıyor.k,mseye de yazık olduğu yok.

• BENCE DOGRU BIR KARAR VERMISIN PUNTO SENIN İŞİNİ GORUR HEMDE FUL+FUL DIYORSUN BENDE OLSA PUNTO DERIM
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.