Şimdi Ara

14 Soruda NetLimitsiz; Merak Edilenler...::Güncel::... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
1
Favori
34.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 3 aydır 8 mb e kadar tarife kullanıyorum ama asla 1021 mbps yi geçmedi hızım. Yani hep 1 mpbs bağlantı kullandım. Download hızım da 117kb/sn idi . Ancak dün hızım 512kbps ye düştü. Ay başında artacak ama yine 1mbps olacak. Mahallede altyaıplar nerdeyse hazır. Acaba telekom arızayı arayıp da arıza kaydı mı versem. Gelir bakarlar mı benim evimdeki pc ye kablolara falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_vEdmAn

Ben 3 aydır 8 mb e kadar tarife kullanıyorum ama asla 1021 mbps yi geçmedi hızım. Yani hep 1 mpbs bağlantı kullandım. Download hızım da 117kb/sn idi . Ancak dün hızım 512kbps ye düştü. Ay başında artacak ama yine 1mbps olacak. Mahallede altyaıplar nerdeyse hazır. Acaba telekom arızayı arayıp da arıza kaydı mı versem. Gelir bakarlar mı benim evimdeki pc ye kablolara falan

2 ay boyunca arıza kaydı bıraktım gelipte 1 kere bile kontrol etmediler bende 1mbit kullanıyorum fakat ilk başlarda 6-7mbit kullandım daha sonra 6 ya sabitlediler sonra 4 e sonra 2 ye en sonda 1 e yakında 0 olur her halde adama hat yaşlanıyormu diyorum cevap veremiyor.
  • Bu hızların düşüklüğü yoğunluktan da olabilir ama sanmam gelip ilgileniceklerini.

Bu arada geçen günkü internet kesintisinden sonra hız düşürme sistemi de devreye girmiş görünüşe göre.

Eğer limitli paket kullanıyorsanız ve etrafta 3G sinyali de varsa operatörlerin 39 TL'lik 4 GB tarifeleri var 5-8 Mbit arasında hız ile kullanmak mümkün.Evdeki sabit telefonu da katarsak zaten daha cazip oluyor bu.Düşünenler için bu konuda bilgi verebilirim...
  • Ya siz yine ilk aylarda 6-7 mbit yüzü gördünüz. Ben hiç o keyfi yaşayamadım ki. Aldığımdan beri hep 509/1021 (1024 bile değil yani) kullanıyorum... En sonunda da işte 2-3 gün önce 512 ye düşürdüler... Ayın 1i olsun eğer 6-7-8 mbit kullanamazsam dicem 1 mb e geçirsinler beni. Bu ne yaa . Net bağlatırken böle bi sorun olacağını kimse demiyor ama sorun olunca da kimse ilgilenmiyor.. Aşağılık ttnet.. haram olsun vermek zorunda kaldığımız paralar...
  • Artık bağlantı hızımı 4mbe çıkarmışlar... Buna da şükür...
  • arkadasım ben 8 bit kullanıyorumm veri indirme hızımm 400 kb/s 25 gb gecınce hızımı dusuruyolar suan 300 kb/sn ıle ındırıyorum bu normal mı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.