Şimdi Ara

14 Alt-yazı Sitesi (Altyazı arayanlara) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
18
Favori
1.098.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DiVXPLANET.COM Zagor

Planet of the Apes (2001)

14 Alt-yazı Sitesi (Altyazı arayanlara)

Türkçe İngilizce Divx Altyazı

Planet of the Apes (1968)

Türkçe İngilizce Divx Altyazı

Sevgili @ DiVXPLANET.COM Zagor ne kadar teşşekkür etsem az.ne çok aramıştım hemde divxplanetta.Tekrar tekrar teşekkür ediyorum
  • Arkadaşlar selam,
    Divx e Subtitle Studio ile alt yazı eklemeye çalışıyorum, senkronizasyonunda filan problem yok ama Türkçe karakterler çıkmıyor. Bilgisi olan...?
  • @fıratkale
    Rica ederim arkadaşım.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

@redstorm
    Eğer elinizdeki, RadLight, Inc.'nin Subtitle Studio'su ise panelde karakterleri bozuk gösterir. Ama save ettiğinizde sorun yaratmayacaktır. Settings kısmından Select Text Font, altdan Türkçe'yi seçerseniz panelde de türkçe karakterleri görebilirsiniz.

Tavsiyem:
    Ben size tüm altyazı işlemleri için Subtitle Workshop'ı önermek isterim. Vereceğim linkde ayrıntılı açıklamasını bulabilirsiniz. Kurcaladıkça göreceksiniz ki sizi bir sürü işlemden kurtaran bir çok kolaylığa sahip bir yazılım.

Subtitle Workshop ile Tüm Altyazı İşlemleri
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONU DIŞI: Münih filmini sevenlerine bir duyurum var.

Murat Çoşkuner aka Banquo tarafından Münih filmi Türkçe'ye çevrilmiş ve DP'ye yüklenmiştir.

Munich Türkçe DivX Altyazı

İyi izlenceler dilerim.
    Zagor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DPSweeney -- 6 Mayıs 2006; 3:59:29 >
  • HOW I met your Mother dizisinin 1.sezon türkçe altyazısını arıyorum..
    ingiliz ce buldum ama tr yok
  • en iisi divxplanet.net sürekli güncel site..
  • ya bu divxplanet.net de uyelik durdurulnus simdi ne yapacam simdi ben yoqmu aranizda fazla uyesi olan
  • arkadaşlar bi allahın kulu mission impossible III altyazısı bulursa haber versin kurban kesicem
  • iğiniz siteler çok güsel ama bn the o.c nin 3. sezon altyazılarını bulamadım yardımcı olursanız sewinirim ing veya türkçe farketmez ama türk. daa ii olur
  • ACİL....!!! THE simpsons, south park ,cold case, csı ny.

BU diziilerin Türkçe altyazılarını nereden bulabilirim ?? (dıvxplanet.com da yok))
  • http://217.64.35.213/index.php niçin bağlanmıyor ya..

yardımmmmmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christian Troy -- 15 Mayıs 2006; 19:55:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BandeezGoneWild

http://217.64.35.213/index.php niçin bağlanmıyor ya..

yardımmmmmm

bende de çalışmıyor
    yok mu bilen?
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

ACİL....!!! THE simpsons, south park ,cold case, csı ny.

BU diziilerin Türkçe altyazılarını nereden bulabilirim ?? (dıvxplanet.com da yok))

south park ıwww.spturk.com dan bulabilirsin
  • arkadaşlar lord of the rings extended edition a tr altyazı arıyorum ama hiç bir yerde bunu la ilgili bir şey yazmıyor bilenlerin yardımcı olması dileğiyle
  • işallah soruma cevzp yazacak biri çıkar çıldırmak üzereyim şu lord of the rings extended edition türkçe altyazısı nasıl olmaz yawwww
  • Merhaba! Ben müzikal tutkunuyum. 1950'lerin müzikal filmlerinin altyazılarını arıyorum, ama birçoğunu bulamıyorum. An American in Paris, Anchors aweigh, white christmas filmlerinin tr altyazılarını arıyorum(şarkı sözleri dahil). Özellikle Yağmur Altında Dans filminde oynayan unutulmaz aktör Gene Kelly'nin müzikal filmlerinin tr altyazılarını arıyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler!
  • WAR AND REMEMBRANCE 1988 (12 bölüm) (alttakinin devamı)
    WINDS OF WAR 1983 (11 bölüm)

Bu mini TV dizilerini izlemeyen 25 yaşında zat varmıdır merak ediyorum.Özellikle "War and Remembrance" herhalde dünyadaki şimdiye kadar yapılmış en mükemmel Ikinci dünya savaşı yapımı(bunu ben demiyom akademidekiler söylüyo)
    Film olsaydı herhalde bütün oscarları verirdik.(akademidekiler söylüyo)
    ER RYAN,Piyanist,SHİNDLERİN LİSTESİ,Enemy at the Gates,Çöküş fasa fiso kalıyor bunun yanında.

Ya bunları cidden millet unuttumu yoksa sadece ben mi Türkiyede izledim bunları.TRT verdiği zaman millet yarım saat öncesinden ekranda nöbet tutardı bizim "Kuruluş"(osmancık) gibi unuttunuz mu ?
    Çıldıracam hiç bir yerde altyazılarını bulamadım bu TV dizilerinin ?
    Divxplanette de yok napacaz ? Yok mu beeeee bunların türkçe altyazıları
    ZAGOR sen belki biliyosundur allah aşkına yardım et bea.Ayrıca sitenizin forumana üye olamıyoruz olsak orda bayağı altyazı kurdu var mutlaka yardımcı olurlardı .
    LÜTFEN YARDIM annem çok istiyodu.İzletemiyom
  • PRISON BREAK ..
    1x14 .bölüme ait altyazı....ACİL..
    yalnız : fbs değeeri 29.97 olacak...HİÇ BİR SİTEDE BULAMADIM
  • Her altyazının tüm fps leri sitelerde olmayabilir. Ama herhangi bir fps'de altyazısı varsa, başka bir fps'e çevirmek sadece 1 dakikalık bir işlemdir.

FPS Değişimi <--- Tıklayalım.

Bu arada yeni bir arama motorunu sizlere duyurmak istiyorum. Zamanla bir çok sitede tek seferde altyazı arayabileceksiniz.

www.altyazi.org

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DPSweeney -- 27 Mayıs 2006; 3:21:05 >
  • Paylaşım için teşekkürler. Çok faydalı olmuş. Ama verilen sitelerin hiçbirinde malesef X-men3'ün alt yazısını bulamadım
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C. Lipton -- 6 Haziran 2006; 14:49:34 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.