Şimdi Ara

14-15 Eylül'cüler ! Durumlar Nasıl ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
1
Favori
4.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sınav günüm : Cumartesi saat 08:00. 7.30 da orada olacakmışım. 1.sırada ben varmışım. Güya erken gider benden öncekilere bakar neye dikkat ediyorlar, ne yaptırıyorlar diye sorarım diyordum.
  • üniversiteye geçtik 16 sında okul açılıyor. Arkadaşların okulları hep 23 ünde açılıyo. sürücü kursundan ses soluk çıkmadı. 21 inie filan sarkarsa ilk hafta okula gitmicem. ne biçim iştir bu arkadaş. 22 sinden daha ileriye uzama ihtimali var mı
  • şu kesin yapmamiz gerekenler video veya yazili var mi ya kucuk seyden kaybetmiyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: omsima

şu kesin yapmamiz gerekenler video veya yazili var mi ya kucuk seyden kaybetmiyelim

http://forum.donanimhaber.com/m_79971214/tm.htm şöyle bir video var.

bana pazar 15:20'yi vermişler benim için gayet uygun bi zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #define -- 12 Eylül 2013; 23:39:39 >
  • Hicbir haber gelmedi. Umarim pazar olmaz. Beyler bu arada hersey cok iyiyken sacma bi yerde istop ettirip guvenim gitti birden. Rahat olmak cok onemli harbi. El ayak dolasiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Şans yok la bende hiç.

Sınav günüm : Cumartesi saat 08:00. 7.30 da orada olacakmışım. 1.sırada ben varmışım. Güya erken gider benden öncekilere bakar neye dikkat ediyorlar, ne yaptırıyorlar diye sorarım diyordum.

Dökümcüler şanssızdır dostum
  • Bana 28 eylül dendi sınav tarihi o tarihte sınav var mı bi yanlışlık olmamıştır demi
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Şans yok la bende hiç.

Galiba öyle İş görüşmelerine gittiğim şirketlere bu hafta alıyorum dedim ehliyeti inşallah yarı yolda kalmam. Ne diye son seneye bıraktıysam onu da anlamadım ya.

• quote:

quote:

quote:

Şans yok la bende hiç.

Galiba öyle İş görüşmelerine gittiğim şirketlere bu hafta alıyorum dedim ehliyeti inşallah yarı yolda kalmam. Ne diye son seneye bıraktıysam onu da anlamadım ya.

Biraz geç kaldık

• speedman kullanıcısına yanıt
    Neyse hayırlısı olsun diyelim. İnşallah kalmadan geçeriz. Kurs olsun kendi arabamız olsun kusursuz sürüyorum artık. Direksiyon hocasının dediği %100 geçersin ama sınav komisyonu kıl biri gelecek diye çekiniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim0674

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

Fazla kasmayın tolerans gösteriyor adamlar, düzgün kalkıp düzgün durun sinyal verin alırsınız .

Hocam kasma degilde insan acemi olunca birde yeni sinav sistemi dusunduruyor tek hata yapinca gidiyosun ister istemez insan dusunuyo bunlari. Kucukken merakli degildim arabaya felan eni merak saliyoruz iste gec oldu ama bakacagiz artik.

Rahat olun 4 kere stop ettiren adama dahi veriyorlar yeni eski farketmez arabaya oturunca selam verin 50 km sabit hızla kullanın sert fren yapmayın yeter sarsıntılı vites geçişine takılmıyorlar.
  • quote:

Neyse hayırlısı olsun diyelim. İnşallah kalmadan geçeriz. Kurs olsun kendi arabamız olsun kusursuz sürüyorum artık. Direksiyon hocasının dediği %100 geçersin ama sınav komisyonu kıl biri gelecek diye çekiniyorum.

Aynen bende ondan korkuyorum
    Alibeyköyde kursum o çevrede çalışıyoruz genelde
    Çarşamba günü arkadaşlar sınav güzergahına gidelim dediler
    Hoca bana verdi aracı, ilk kez otobana çıktım
    İyiydi yani, yolun hız hakkı neyse vereceksin

İnş kıl hocalara denk gelmeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: alperrkilicc

Bana 28 eylül dendi sınav tarihi o tarihte sınav var mı bi yanlışlık olmamıştır demi

3 hafta yapacaklar bu sefer 14 15 - 21 22 - 28 29 yanlışlık yok.
  • Dün kurstan mesaj geldi giriş belgenizi alın diye

Yarın son defa sınav yerinde tur atıcam bizim sınav yerinde kavşak,yokuş,geri park,paralel park herbişey var anasını satim

@murat_5252Hocam sizde Ordu da mı sınava gireceksiniz?
  • Adanada yaşıyorum ama yazın alayım diye mersinde yazıldım kursa. Şansıma pek fazla yokuş yeri yok fakat sınavın yapılacağı yol çok dar ve çift yönlü. 1 aydır kendi başıma (tabi yanımda bir bilenle :) alıştırma yapıyorum. Sürekli trafikteyim . Şuan kırmızı ışıklarda vs. sorun yok ama park etmede arabayı stop ettirmekten korkuyorum :( Benimde şansıma cumartesi günü gireceğim ama saati belli değilmiş. Sormak istediğim soru şu arkadaşlar;

Şimdi sınav yerine gittim ben kursta 3gün 15 dakika arayla sürdüm adam sen zaten biliyorsun dedi geçti. Anlamadığım şimdi sadece hayatımda 2 araba sürdüm 1 kurstaki bi kendi arabamız. E orada verecekleri araba diyelim ki farklı oldu ben debriyaj ayarını kavrayana kadar arabayı stop ettirirsem direk elendim mi? Yani bu gayet normal bir şey değil mi ? Kaç yıllık şoförler bile yeni bir arabaya bindiklerinde alışma devresi oluyor.
  • quote:

quote:

Ben de surdum otobanda. izmit-ist arasi 70 km surdum 140-145 de gordum :) uzun yol cok daha zevkliymis. hatta sehiricinden daha az yorucu. zamaninda direksiyon setiyle cok simulasyon oyunu oynadim oradan aliskanlik varmis demek icimdeki cevher cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Senin sınav hangi gün? Yakın yerlerdeyiz ya o yüzden sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quarentinaa

Adanada yaşıyorum ama yazın alayım diye mersinde yazıldım kursa. Şansıma pek fazla yokuş yeri yok fakat sınavın yapılacağı yol çok dar ve çift yönlü. 1 aydır kendi başıma (tabi yanımda bir bilenle :) alıştırma yapıyorum. Sürekli trafikteyim . Şuan kırmızı ışıklarda vs. sorun yok ama park etmede arabayı stop ettirmekten korkuyorum :( Benimde şansıma cumartesi günü gireceğim ama saati belli değilmiş. Sormak istediğim soru şu arkadaşlar;

Şimdi sınav yerine gittim ben kursta 3gün 15 dakika arayla sürdüm adam sen zaten biliyorsun dedi geçti. Anlamadığım şimdi sadece hayatımda 2 araba sürdüm 1 kurstaki bi kendi arabamız. E orada verecekleri araba diyelim ki farklı oldu ben debriyaj ayarını kavrayana kadar arabayı stop ettirirsem direk elendim mi? Yani bu gayet normal bir şey değil mi ? Kaç yıllık şoförler bile yeni bir arabaya bindiklerinde alışma devresi oluyor.

Kursda hangi arabayla ders aldıysan sınava onla girersin büyük ihtimal.Park ederken acele etme debriyajı çok yavaş yavaş çek en ufak hareket ettiği noktada sabit tut stop etmez zaten.

Stop edersende hemen elemezler bence yanındaki komisyona kalmış birazda.En ustalar bile farklı arabada stop edebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Dün kurstan mesaj geldi giriş belgenizi alın diye

Yarın son defa sınav yerinde tur atıcam bizim sınav yerinde kavşak,yokuş,geri park,paralel park herbişey var anasını satim

evet, organize sanayide gireceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_5252

quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Dün kurstan mesaj geldi giriş belgenizi alın diye

evet, organize sanayide gireceğim

Bende orda giriyorum hangi kurs senin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.