Şimdi Ara

139 TL RAMPAGE HYDRA R7 USB FULL RGB Oyuncu Klavye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.515
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sitesinde bakıyorum sipariş kodumla sorguluyorum ürün gözükmüyor. Maalesef üyeliğim de yoktu sizde durum nedir?
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Sipariş hazırlanıyor görünüyor. Üst kısma da not düşmüşler; 1-6 gün arası kargoya verilecektir diye hocam.
  • mstfzcn kullanıcısına yanıt
    Umarım gönderirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Gönderecekler, gönderirler hocam merak etmeyin peşindeyim işin. Her gün arayıp teyit ettiriyorum siparişi. ;)
    Geçen gece biraz uğraşıp ben de aldım hocam. Umarım yollarlar. Böyle bir klavye almayı düşünüyordum zaten gelirse 10 numara olacak.
    Ben şuan tekrar bakayım dedim üyeliğim yok sipariş no yazıyorum takip yerine fakat bulunamadı diyor bunu nasıl teyit edebilirim acaba?
  • Kargoya verilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Kargoya verilen varmı ?
    hayır. geçen hafta verilecekti sözde
  • Hala stok bekliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün temin edilemiyor siparişiniz iptal olacak dediler.

• horozcu yavuz abi kullanıcısına yanıt
    Söke söke alırım. Takipte kalın..
    İptal edilmesini istemediğimi belirttim, ne zaman stok olursa o vakit gönderilmesini istedim.
    Bakalım, siparişlerimde şu an iptal söz konusu değil fakat durum bu.

Diğer satın alanlardan da arananlar olacaktır.

Bugünden thhye gitmek ne getirir bunun kararını veremedim henüz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • THH gideceğim bende. Bosnak klavyesi geldi stoklara nedir arkadaş.

Thh başvurularımı yaptım. Böyle saçma bir sebep için bırakmam klavyeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 19 Aralık 2019; 11:59:43 >
  • beni de aradılar boşnak klavye geldi, türk klavye temin edilmesi için yasal süreyi aştığımız için iptal ediyoruz dediler.
  • boşnak olanı gönderin deseydiniz tuşlar aynı zaten ezbere yazıyorsanız sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Section8

THH gideceğim bende. Bosnak klavyesi geldi stoklara nedir arkadaş.

Thh başvurularımı yaptım. Böyle saçma bir sebep için bırakmam klavyeyi.
    nerden başvurdunuz hocam? yazı örnegi vs var mı?
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende konuştum iptal etmek istemiyorum dedim iptal edildi thh başvuru nasıl yapıyoruz site üzerinden mi ? Bende yapmak istiyorum.
  • Başvuru sitesi :https://www.turkiye.gov.tr/tuketici-sikayeti-uygulamasi

Edevlet ile giriş yapıp oluşturabilirsiniz. Dekont ile maile gelen sözleşmeyi belgelere eklemeyi unutmayın.

27.11.2019 tarihinde MEDİA MARKT TURKEY TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nden aldığım .......... sipariş numaralı RAMPAGE HYDRA R7 USB FULL RGB Oyuncu Klavye söz konusu satıcı firma tarafından ''yanlış ürün tedarik edildi'' gerekçe gösterilerek 22 gün sonra iptal etmiştir. Bu siparişle ilgili olarak siparişimin onaylanarak işleme alındığını belirten e-postalar tarafıma ulaşmıştır. Ödeme yaptığım kredi kartından da ücret tahsil edilmiştir. Satıcı iptal kararını müşteriye bırakması gerekirken kendi karar vermiştir. Tüketici olarak bu durumu kabul etmediğimi belirtmek isterim. Firmanın mesafeli satış sözleşmesine uyarak sipariş verdiğim,ödemesini yaptığım ve onayını aldığım ürünleri veya üst modelini fiyatına sadık kalarak tarafıma göndererek mağduriyetimi gidermesini talep ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 19 Aralık 2019; 17:51:42 >

• Section8 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın ama firma ünvanı adres bilgilerini yanlış yazmak istemiyorum Googlede çıktığı gibi yazmam doğru olur mu?
    Aynen sorun olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.