Şimdi Ara

1300 TLye İşlemci, RAM, Anakart, Ekran Kartı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gün önce 6850 ekran kartım ne yazık ki perte çıktı. Altta ki konudan bakabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101373005&p=1#101373005

Yeni makinada kullanabilecegim elimde ki parçalar.

24" Samsung B2430 Full Hd LCD Monitor, 120 GB Silicon power ssd, Aopen 750w bronze plus power supply, 500gb - 2 tane 1 TB dahili HDD, 2 tane de 2 TB harici HDD, Samsung dvd-writer ve Aerocool Strike X One Advance kasa.

Pcde oldukça eski olduğundan net, download, film (R6S media playerını wifidan pcnin hddine bağlanıp tvden izleme), müzik ve arada da ufak tefek oyunlar oynuyordum. Pcde oyun oynamayı fazla seven biri değilim ayrıca grafik hastası hiç değilim. Bunun nedeni hem pcnin eski oluşu hem de kasanın gürültülü çalışmasıydı. Tabii koltuğa uzanıp konsol rahatlığını verememesi de büyük etken. Elimde hali hazırda Xbox360, PS3, Wii, 3DS vs.. Konsollar var.

Genelde konsollar da olmayan oyunları orta ust seviyede oynayabileceğim mümkünse sessiz, fazla ısınmayan 1300 TL civarı başlıkta yazan parçalara gore tavsiye verirseniz sevinirim.

2 gündür forumu geziyorum ve genel tavsiyelere gore altta ki parçaları topladım ama gürültülü ve fazla ısınan bir kasa olacak diye çekincelerim var. Yardım ederseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 10 Ocak 2015; 23:35:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap için teşekkürler. Yalniz işlemci fiyatı beni aşar. Ona ayrıca iyi de bir fan almak gerek çok masraflı olur. Anakart olarak aynısını düşünmüşüz. Ekran kartı olarak 270xe gore değerlendirirsek nasıldır?

• quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

Cevap için teşekkürler. Yalniz işlemci fiyatı beni aşar. Ona ayrıca iyi de bir fan almak gerek çok masraflı olur. Anakart olarak aynısını düşünmüşüz. Ekran kartı olarak 270xe gore değerlendirirsek nasıldır?

Rica ederim.

• Sağol 270x e devam gibi. Intel tarafında fiyat performans pek işlemci bulamadım. İ5 ler amdye gore çok fiyat farkı var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.