Şimdi Ara

13.800$ Değerindeki Coin Yatırım Listem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
3
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • AGrasif fonlarda yıllık %38 artış garanti gibi 2019 seçimlerine kadar. Bunlardan umarım zarar etmezsin, takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekirhalici

Çoğu parayı en yüksek seviyelerden almışsın, bununla birlikte pastayı çok geniş tutmuşsun.

Bu şekilde en yüksek kazancın 50.000 - 60.000 bandında kalır. MAksimum 5 parayı sıkı takip edip, inişleri ve çıkışları doğru yakarlan bu parası çok kısa sürede 100.000 a ulaşabilirsin.

Bu arada Binance tercih etmen iyi olmuş. güvenilir bir site.

Binance hakkında üye olmak isteyenler olursa bu linkten;https://www.binance.com/?ref=17711759 üye olabilir.

Sormak istediğiniz sorular olursana DM den yazarsınız.

Haklı olabilirsiniz fakat gecen sene bu şekilde yapılan 20.000TL lik yatırım sene sonunda 3.630.000TL oluyor.Yaptığım yatırım 1 sene sonunda ortalama 10x ulaşsa bile benim için yeterli.
    13.800$ Değerindeki Coin Yatırım Listem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eser4480 -- 9 Ocak 2018; 10:17:30 >

• BTC, ETH, MİOTA, XLM, XRP long trade veya Hodl için yeterliydi bence. Riskleri de oldukça az olurdu. Ve dengeli. Şu durumda BTC'nin sene içinde olası 2-3 pump'ında ETH hariç hepsi SHİTCOİN olur. Ha bunu sizin için elbette temenni etmem inşallah çok kazanırsınız.

Bu ara da tablo güzelmiş. Linkini paylaşabilir misiniz ? :)
  • ne kadar zarardasın?
    Bende bcpt arn strat ve ncash vardı ncash dışındaki hepsi dip oldu böyle birşey olamaz.Zorunlu Hodl !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_many

ne kadar zarardasın?
    Bende bcpt arn strat ve ncash vardı ncash dışındaki hepsi dip oldu böyle birşey olamaz.Zorunlu Hodl !!

Hocam ben 20 martta BNB aldım sizce iyi ettim mi?

Elimde uzun bir süre tutmayı planlıyorum.
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    bence güzel yapmışsın şuan 12 usd bandında hedef 100 usd uzun bir süre beklet zaten artış olacak boğa da önemli olan ne zaman çıkacağını bilmen .
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_many

bence güzel yapmışsın şuan 12 usd bandında hedef 100 usd uzun bir süre beklet zaten artış olacak boğa da önemli olan ne zaman çıkacağını bilmen .

Hocam hızlı cevap için sağolun.

Bu boğa zamanı ne zaman olur sizce?
  • Benim fikrime göre Mayıs 18 'de hissedilir bir şekilde gelir.
    Sorun yok pmden ulaşırsan ben de cüzdanımdakileri yazarım ancak Yatırım Tavsiyesi değil benim risk aldığım coinler bunlar.
  • Suan toplam kactasiniz hocam? Bende trx ve etheruma yatirmistim 3 4 ay önce. Hic bakmadim bugün baktim cökmüs resmen. Sizce cikarmi bunlar yine yoksa daha fazla düsermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 28000 bin TL zarardayım maalesef:) Ekim ayında aldığım 10 bin tllik Tronla 160 bin Tl kazandım.100 binTL küsürlük BTC bozdurup cektim.Çok şükür arabamızı altımıza cektik borc filan ödedik.Boğa sezonuna denk gelmiştim malumunuz.Yoksa şuan böyle bir ortamda imkansız x10 x20'ler yapmak.1 sene yatırım amaçlı bıraktığım 55 bin TL'lik BTC ile şuanki tabloda olan coinleri satın aldım.Son durum ortada BTC Altcoinler tepe taklak oldu.Kardan zarar ettiğim için fazla takmıyorum üzülmüyorum.Elbet boğa sezonunda yeniden eski seviyelerine gelecektir ve kar ettirecektir.Hodl devam...
  • eser4480 E kullanıcısına yanıt
    Baya kazanmisinz yine tebrikler.

• Güncel durum nedir?

• sağlam patlamışsınız hocam. mecburi hold olacak. yaptığınız yatırımın zamanı aslında bu zamanlar olmalıymış. bende biraz aldım ama çok ufak miktarlar olduğu için o kadar üzmedi. hala elimde boşta btc ve fiat var. şu ara full girip 5-6 ay bekleyebilirim. öncesinde yavru boğa yaşarsak yine satarım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.