Şimdi Ara

1250-1350 TL Bütçe En İyi Oyun Bilgisayarı !! FX6300 + Gskill 4GB + ASUS 7790 !! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
12
Favori
6.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: cembasar

Hocam anakart olarak asus m5a97 Le seçtim kasa ise cooler master elite rc 430 500wattlık hdd wd ve ram olarak kingston 2x8 gb hyperx genesis DDR3 1600 Mhz sence sıkıntılı bi durum var mı yoksa yarın alacağım önerdiğin ekran ile birlikte. Bir de ekran kartını 384 bitli bi ekran kartı almam ne kadar fayda sağlayacaktır. Teşekkürler

hocam dediklerinin hiçbirisini yapma rami gskillden 8 e çıkarıyorsan çıkar yoksa dediğim gibi dediklerin faydasız ve gereksiz

Neden gskill hocam bi açıklar mısınız? Hangilerinin neden gereksiz olduğunu söylerseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburadada gıgabıyte 7790 221 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

HD7850 varken az fark ile HD7790 ALINMAZ sorunlu bir seridir.

Hepsi değil hocam özellikle de asusun modeli yeni bir revizyonu var mıdır ve varsa da düzeltmişmidir onun bilmiyorum.
    Yalnız hd 7850 de az fiyat farkıyla daha iyi bir performans sunuyor.fakat hd 7850 almışken de 2 gb bellek lapasiteli modeli alınmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi northwood -- 4 Mayıs 2014; 0:03:57 >
  • quote:

Neden gskill hocam bi açıklar mısınız? Hangilerinin neden gereksiz olduğunu söylerseniz sevinirim

yahu zaten konunun altında yazıyor neden oldukları hepsi okusana herşeyi hazır ayağınıza bekliyorsunuz

söylediğin parçalar gereksiz yaptığımız sistemi bozma
  • quote:

quote:

yahu zaten konunun altında yazıyor neden oldukları hepsi okusana herşeyi hazır ayağınıza bekliyorsunuz

söylediğin parçalar gereksiz yaptığımız sistemi bozma

Yok bunlardan farkı ne yani onu soruyorum

• quote:

Yok bunlardan farkı ne yani onu soruyorum

piyasanın en iyi rami işte kardeşim

intel ve amd ' de OC rekorları bu markaya ait.

piyasanın en fazla anakarta uyumlu ve sorun çıkarmayan rami gene bu marka kardeşim.

vs.vs.
  • Monitör konusunda ne onerebilirsin bocekgrafik in konusunu okudum ama yine de bütçe çok fazla olmadığı için bi karara varamadim bu Önerdiğin monitör ile kaç fps de oyun oynarım sıkı cs go oyuncusuyum fps 60 ın altına düşsün istemiyorum önerebileceğin başka monitörler neler 450 ye kadar

• quote:

Monitör konusunda ne onerebilirsin bocekgrafik in konusunu okudum ama yine de bütçe çok fazla olmadığı için bi karara varamadim bu Önerdiğin monitör ile kaç fps de oyun oynarım sıkı cs go oyuncusuyum fps 60 ın altına düşsün istemiyorum önerebileceğin başka monitörler neler 450 ye kadar

hocam biraz daha çık

VN247H al o zaman
  • Bugün alacağım bilgisayarı aldığım sistemi oyun izlenimlerimle birlikte paylaşırım teşekkür ederim :)

• quote:

Bugün alacağım bilgisayarı aldığım sistemi oyun izlenimlerimle birlikte paylaşırım teşekkür ederim :)

bekleriz hocam
  • Asus vn247h ile aoc i2367fm tercih ne olmalı sizce

• quote:

Asus vn247h ile aoc i2367fm tercih ne olmalı sizce

orada gene bakınız ama VN247H ağır basar
  • Ips daha mı iyi olur diye düşünüyorum şu an vatandayım kara kara düşünüyorum :D

• quote:

Ips daha mı iyi olur diye düşünüyorum şu an vatandayım kara kara düşünüyorum :D

film izliyorsan daha fazla ips alabilirsin
  • ben şimdi kurulumundan, birleştirmesinden ve yazılımları falan yüklemesinden hiç anlamıyor olsam ve direk nakitle şubeden gidip alsam ürünleri orada birleştirtsem falan fiyatı değişiyor mu ? yani bu kampanyalar sadece internetten alımlar için mi acaba ? bir arkadaşım için almayı düşünüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punk Şaman

ben şimdi kurulumundan, birleştirmesinden ve yazılımları falan yüklemesinden hiç anlamıyor olsam ve direk nakitle şubeden gidip alsam ürünleri orada birleştirtsem falan fiyatı değişiyor mu ? yani bu kampanyalar sadece internetten alımlar için mi acaba ? bir arkadaşım için almayı düşünüyoruz.

Ordan alsan ücretsiz birleştirirler sonra işletim sistemi yüklemen gerekli onuda format atılan yerde attırabilirsiniz

Verdiğimiz fiyatlar mağazadada geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Mayıs 2014; 21:28:59 >
  • quote:

quote:

ben şimdi kurulumundan, birleştirmesinden ve yazılımları falan yüklemesinden hiç anlamıyor olsam ve direk nakitle şubeden gidip alsam ürünleri orada birleştirtsem falan fiyatı değişiyor mu ? yani bu kampanyalar sadece internetten alımlar için mi acaba ? bir arkadaşım için almayı düşünüyoruz.

Ordan alsan ücretsiz birleştirirler sonra işletim sistemi yüklemen gerekli onuda format atılan yerde attırabilirsiniz

Verdiğimiz fiyatlar mağazadada geçerli

İşeltim sistemini format atılan yerde yükletmek derken ? anlamadım mağaza da yapmıyorlar mı onu ?
  • quote:

İşeltim sistemini format atılan yerde yükletmek derken ? anlamadım mağaza da yapmıyorlar mı onu ?

hayır kardeşim oradan orjinal işletim sistemi almassan kurmazlar.
  • Merhaba Arkadaşlar,

@bjk__murat tavsiyesi üzerine sistemi toplatıp aldım, kullanıyorum. Çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarortakul

Merhaba Arkadaşlar,

@bjk__murat tavsiyesi üzerine sistemi toplatıp aldım, kullanıyorum. Çok teşekkürler.

Hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.