Şimdi Ara

121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
15
Favori
546.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben cuma günü aldım sülüsümü, istanbul'da oturuyorum 2 gün yol verdiler teslim tarihi 15 ağustos. Şubede samsuna giden bir arkadaş vardı ona 1 gün yol vermişler, teslim tarihi 14 ü yazıyordu. sanırım mesafe ile alakalı teslim olma tarihimiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balerion -- 28 Temmuz 2013; 14:28:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balerion

ben cuma günü aldım sülüsümü, istanbul'da oturuyorum 2 gün yol verdiler teslim tarihi 15 ağustos. Şubede samsuna giden bir arkadaş vardı ona 1 gün yol vermişler, teslim tarihi 14 ü yazıyordu. sanırım mesafe ile alakalı teslim olma tarihimiz.

sülüsünüzü aldığınız şubeden 800 km ye kadar 1 gün 800 km den fazlaysa 2 gün yol izni var.buda şu demek oluyor 1.grup arkadaşlar 14 ağustos yada 15 ağustosta birliklerine teslim oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kokpit_123

Selam arkadaşlar benim de acemilik serinyol a çıkmış kısa dönem er usta birliği de hatay il jandarma komutanlığına çıkmış iyimi kötü mü bilmiyorum 5 ay Hataydayız Isparta dan gıdeceğım son sevk tarıhı 15 i yazıyor 14 u gecesıne bılet aldım 15 ınde ordayım sabah 9 gıbı Isparta cıvarı arkadaşlar varsa inş otobüste gorusuruz tanışırız hepımıze hayrlı teskereler sımdıden :D

merhaba bende ıspartadan. hatay serinyol usta adana .hangi firmadan bilet aldın.ben sülüsü pazartesi günü alacağım ona göre hareket edeceğim.şimdi kütahyada ikamet ediyorum.sevk başlangıç tarihi 12, si yazıyor. acaba sen 15 inde teslim olunca .12 sinde teslim olanlara göre 3 gün daha fazla mı askeriye kalacaksın.sülüsünde ne yazıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balerion

teşekkürler büyük ihtimal 15i olucak ama riske atmadım yarın sülüsü alınca
    artık bakıcam otobüs veya uçak
    erken teslim olursak askerlik erken biter diye bir şey yok di mi?
  • halis33 H kullanıcısına yanıt
    Ispartalı mısın sen de dostum benımde aynı yer cıkmıs acemılık ve usta bırlığı
  • Dostum ben 13 gecesıne aldım 14 unde olacam evet erken teslım olunca erken cıkıysun ama bana arkadaşlar ne ılk gun gıt dedıler ne son gun o yüzden en ıdealı 14 u dedıler bu arada ben de kutahyada okumuştum unıversıteyı:D
  • efe180609 E kullanıcısına yanıt
    Dostum ben 13 gecesıne aldım 14 unde olacam evet erken teslım olunca erken cıkıysun ama bana arkadaşlar ne ılk gun gıt dedıler ne son gun o yüzden en ıdealı 14 u dedıler bu arada ben de kutahyada okumuştum unıversıteyı:D
  • quote:

Dostum ben 13 gecesıne aldım 14 unde olacam evet erken teslım olunca erken cıkıysun ama bana arkadaşlar ne ılk gun gıt dedıler ne son gun o yüzden en ıdealı 14 u dedıler bu arada ben de kutahyada okumuştum unıversıteyı:D

Erken teslim olunca erken çıkma gibi bir durum söz konusu değil hocam şubede özellikle sordum bunu boşuna erken gidip fazladan kalmayın. Ben de serinyola oradan maraşa gidiyorum 15 teslim tarihim şubeden aldığınız sevk belgesinde teslim tarihi ne ise o tarihte teslim olmamız gerekiyor.
  • delusione kullanıcısına yanıt
    Hım anladım tamam ama yıne de en azından 1 gun önceden gıtmek ıyıdır dıe dusunuyrum songun baya kalabalık olur gıbıme geliyor
  • Ispartadan ayın 13 u gecesı gıden var mı arkadaşlar Hatay Serinyol a kısa donem olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slytein

quote:

Orijinalden alıntı: vural353_

quote:

Orijinalden alıntı: MeRZeL

quote:

Orijinalden alıntı: vural353_

quote:

Orijinalden alıntı: MeRZeL

Eğitim Birliği : 121. J. EĞT. A. K.LIĞI/SERİNYOL/SERİNYOL

Kuvvet : JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

Statü: KISA DÖNEM ER

Sınıf: JANDARMA

Esas Birliği: İL J. K.LIĞI/ŞANLIURFA/ŞANLIURFA

Sevk Başlangıç: 12/08/2013

Arkadaşlar benimde böyle çıktı..İzmir'den geleceğim. Şartları nasıldır? komando olamaz raporum vardı.Kalp kapakcığımda çöküklük ve ileri derece bel fıtığım var. Beni jandarma olarak vermişler??? Kafam karıştı.Yorumlara bakılırsa, zor bir yer olduğu gözüküyor.

Kısa dönemi kaç gün yapıyoruz? Esas birliğim Şanlıurfa Merkez yazıyor ama orada mı kalırız, dağıtım mı olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

12-15 Ağustos sevk başlangıç ve bitiş tarihleri ne zaman katılmam gerekiyor?

ACEMİ BİRLİK : HATAY SERİNYOL 121.J.EĞT.A.K.LIĞI/SERİNYOL/SERİNYOL
    USTA BİRLİK : İL J.K.LIĞI/ŞANLIURFA/ŞANLIURFA /

Hocam seninle yerlerimiz aynı :) irtibata geçelim istersen ? Ne zaman teslim olmayı düşünüyorsun ? Ben Diyarbakır'dan gelecem inşallah . Urfa'ya da beraber geçeriz

Valla tertip daha sülüs'ü almadım ama teslim olabileceğim en geç günde olmak istiyorum. Bu da 15 gibi gözüküyor. Acemelikten sonra izin var mı yoksa direkt usta birliğine mi gidiyoruz?

valla bende 15inde teslim olamayı düşünüyorum sülüsü .p.tesi alırım büyük ihtimalle .. yanılmıyorsam ailen yemin törenine gelirse evci izne çıkarsın 1 gün. dağıtım esnasında dağıtım izni kullanmak istersen kullanabilirsin kullanmak istemezsen hatay urfa arası 1 gün yol verirler o sürede gidip urfaya teslim oluruz yani..

3 müzünde acemi serinyol usta şanlıurfa hakkımızda hayırlısı. Ben antalyadan gelecegim orda bagırırım artık "Forum Donanım" diye duyarsanız bilin ki benim :D

Arkadaşlar benimde aynı şekilde. Önce Hatay sonra Urfa. İstanbuldan geleceğim. Sülüs ü henüz almadım. Ordaki tarih neyse o tarihte teslim olunması gerekiyormuş. O yönde çok şey okudum. Bilginiz olsun.

• quote:

nerden gıdeceksın dostum memleket nere

benim memleket istanbul fethiyede yaşıyorum kütüğüm ise adıyaman besni ilçesi adıyamanda olucam bayramda ordan geçicem
  • semihipekten S kullanıcısına yanıt
    hım tamam ozamn anladım
  • Nezih GÖKPINAR

Meslek: Fizyoterapist

Eğitim Birliği: SERİNYOL 121.J.EĞT.A.K.LIĞI/SERİNYOL/SERİNYOL

Esas BirliğiİL J.K.LIĞI/ADANA/ADANA

Cehaletimi mazur görün, usta birliğim belirtilen yerde mi, yoksa ADANA'ya bağlı bir birlikte kura ile belirleen bir yerde mi olacak???
  • Selam arkadaslar..Daha sülüs almadim.. beraber gıdıcegımız arkadaslarla irtibata gecelim..

CAN ALPAY
    532 706 86 46

İkamet: istanbul

Eğitim Birliği: SERİNYOL 121.J.EĞT.A.K.LIĞI/SERİNYOL/SERİNYOL

Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/MERSİN

Statü: KISA_DÖNEM ER
    Sınıf: JANDARMA

Sevk Bitiş: 15/08/2013
    Celp Dönemi: AĞUSTOS 2013
    Celp Grubu: 2
  • kokpit_123 K kullanıcısına yanıt
    selam arkadaşım bende ıspartalıyım ıspartada oturuyorum benimde acemilik seriyol usta birliği hatay il jandarma
    13 ağustos gecesi 23 30 a bilet aldım sen ne zaman gidiyorsun haberleşebiliriz.
  • Ben varım arkadaşım ayın13ü gecesi giden
    @
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevki1987

selam arkadaşım bende ıspartalıyım ıspartada oturuyorum benimde acemilik seriyol usta birliği hatay il jandarma
    13 ağustos gecesi 23 30 a bilet aldım sen ne zaman gidiyorsun haberleşebiliriz.

hangi firmadan aldın bileti ne kadara aldın bilgi verebilir misin?
  • sevki1987 S kullanıcısına yanıt
    kardeş benımde aynı güne bıletım 23 30 a aldım haberleselım ben de aynen ıspartadan gıdıyrum usta bırlığımız de aynı hemserı olmamızın faydasını goruruz en azından tamam ırtıbata gecelım ıstersen goruselım gıtmeden
  • kokpit_123 K kullanıcısına yanıt
    kardeş ben bileti has turizmden 23 30 a aldım ısparta merkezde isen görüşebilriz facebook falan varsa olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.