Şimdi Ara

12000TL'lik ekran kartı | 2si1 Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mesut bey nolursunuz oyunlar hakkında yorum yapmayın . adam size amd çok satıyor en iyi ekran kartı amd de dese ne hissedersiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 10 Aralık 2017; 13:43:59 >
  • Bayonetta 2, Wii U hariç hiçbir konsola çıkmadı, o kısım hatalı olmuş. İlk oyun zaten multiplatformdu ama 2. oyunu Nintendo'nun desteği ile çıkardılar.

• Mesut Bey, The Game Awards konusunda yaptığı yorumdan sonra keşke uzatmasaydı olayı :) Çok yanlış bir yorum olmuş. "En iyi" nedir ve nasıl seçilmelidir çok açıktır ve bellidir. Zelda'nın kazanması mı üzdü acaba kendisini :D

• 12 bin TL ye oyun kartını kim alır merak ediyorum...

• Geç kalmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 12 Mart 2021; 12:49:20 >
  • Mesut Çevik her program aynı. Ne amaçlıyor bilmiyorum ama Pubg oynayan herkes bu senenin en iyi oyunu Pubg dir felan demez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen programı haftada 2 gün yapın.
  • ERDİİİİ nerdesiiiiin?

• Ubisoft'un açıklanmayna oyunu Splinter Cell olabilir mi acaba?

Bir tek o seri kaldı öyle,şimdi onu da aşırı büyük olan açık dünya yaparlar,içine;Far Cry'dan,Assassin Creed'den,Ghost Recon Wildlands'dan özellikler alıp piyasaya sürerseler hiç şaşırmam
  • Mesut Çevik oyun hakkında yorum yapınca bir anda Ajdar a bağlıyor. Mümkünse oyun ve oyun mekaniklerini yorumlamasın. Enis i de takdir ettim, iyi giydirdi "tırmanma mekaniğiii" diyerek. Hayır, ne kadar über ve enteresan gelebilir ki tırmanma seçeneği? Survival bir oyunda olması gereken asıl mekaniklerden birisi bu, Mesut Çevik siz oyun yorumlamayın, bırakın işi bilen Enis Kirazoğlu yorum yapsın. Bir de seyircilerden destek beklemek-şaka ile karışık da olsa- tam bir cringe örneği. Pc başındaki adam da "ne diyor lan bu" demiştir eminim benim gibi...

• 2si1'e bayılıyorum indirip flaşbelleğe atıyorum müsait olduğumda seyrediyorum. Mesut ve diğer arkadaşlar ne konuşursa konuşsun hepsini dinliyorum hep devam edin, harikasınız....!

• ya Enis kardeşim geldikten sonra program çok iyi olmadı mı? Teknoloji kısmında Mesut zaten çok iyi götürüyor. Oyun kısmı Talha dan sonra hep bir sönük geliyordu. Şu an süper gidiyorsunuz. İkinizi de çok seviyorum.

• :DD Çok iyidi aynen böyle devam :D
  • krallll adamsın

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.