Şimdi Ara

1200 TL'ye kadar fiyat performansta en iyi kamera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim size bi kaç sorum olcaktı ;

Ben araba video ve fotoğrafları çekiyorum bunların tümünü EOS 550D'yle yapıyorum, fakat artık 550D yetersiz gelemeye başladı video çekimlerinde... Youtube'daki videolarıma da bakıcak olursanız genelde drag yarışlarını çektiğim için bana optik zoom'u iyi olabilen(tripotla kullanıcam) sebebi de yarışı kimin kazandığını net olarak gösterebilen, gerektiğinde gece şartlarına uygun çekim yaparken gerekli aydınlatmayı da sağlayacak bi kamera lazım. Abone olursanız İzmir'deki arabalarla ilgili tüm etkinliklerden ve İzmir'de bulunan sayılı spor araçların tanıtım hızlanma intro görüntülerini izleyebilirsiniz...

Ismet UCAR Recording

Görüşlerimi belirttim yardımlarınızı bekliyorum. Bu arada fiyat orda 1200 TL yazdım ama üstü de olursa fark etmez. Yurtdışından falan uyguna getirtmeye çalışırız. Yeter ki benim işimi görülsün. Size şimdiden teşekkürlerimi sunuyor, iyi günler diliyorum...

• donanımhaber'in ismini ikinci mesajdan sonra cevap yazanlar koymamiz lazim 6 gunde bi cevap yazicak bilgiye sahip bi arkadaş yok mu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bi kamera ayarlayalım tel 05322082066 dan ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.