Şimdi Ara

12.sınıfa geçtim dilden sayısala geçiyorum TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar 10.sınıfın yazında ingilizcemin iyi olmasından dolayı çevremden herkes öğretmenlerim dahil dil bölümüne geçmemi istediler bende gaza gelip geçtim ama hep aklımda bilgisayar mühendisliği vardı ve hayalimden vazgeçmek istemiyorum son sene bölüm değişimi riskli olsa da hele birde sayısal olunca insan baya korkuyo ben hedefimi vs. Belirledim sayısaldan 3k yapmak istiyorum 11.sınıf temelim yok belki uçuk geliyor olabilir sizlere ama her şey hayal etmek ve inanmakla başlamaz mı arkadaşlar? 11.sınıfım koca bir boşluk ygs türkçem güzel sosyal orta seviyede şimdi sizlerden isteğim bu şartlar altında nasıl bir yol izlemeliyim? Mat1 ve mat2 için behzat rasuli set olarak almayı düşünüyorum ama önce bi temel oturtmam gerek lys fen lys mat ve ygs için temel düzeyden anlatan konu anlatımlı her türlü kitap tavsiyenize açığım gerçekten planlı programlı çalışırsam başarabileceğime inanıyorum. Sayısal temelini atmak için ve ilerleyen zamanlar için kitap önerisi bekliyorum arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up

• Yokmu gececi arkadaşlar

• Üzgünüm ama imkansız. Mezun senesinde bile zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaztişört -- 22 Temmuz 2017; 8:44:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim açtığım şu konuya bak derim, ben de dilden tm ye geçtim.

https://forum.donanimhaber.com/3-sene-yatip-son-sene-dershanesiz-hukuk-kazanma-seruveni-kaynak-video-tavsiyeleri-mevcut--127664941#127664941

• cetinsangu kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim değerli yorumunuz için konunuzu inceledim ve ygs için benzer kaynakları veya aynılarını düşünüyorum

• Aman kardeşim sayisal çarpar dilin tutulmasin hehehehe

• Geçiş çok radikal ama imkansız diye bir şey yok, yanlış anlama ama sana önerim şuandan itibaren tavsiye istemeyi bırakıp çalışmaya başlaman, zaten kendine en uygun yolu kendin bulacaksın, başarılar.
  • upower U kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam söylediğiniz gibi kaynaklarımı seçtim siparişimi vericem bugün bundan sonrası bende bitiyo artık

• Çoooook zaman geçmiş. Hocam başardınız mı :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.