Şimdi Ara

12. Sınıfa Geçenler Toplanalım (Ana Konu)(Whatsapp Grubu açılmıştır.) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
35
Favori
8.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grupla ilgilenen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar gruba benide alın hedef ilk 3000 boğziçi pc mühendislik numaram 05424404779

• tel no mesaj attım. hedef yapabileceğimin en iyisi.

• Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
  • Bu fizik karaağac fasikulleri nasıl sizce

• Ben ilgileniyorum hocam. Pm attım size.
  • Konu güncel.
  • cakiroglu_m.ali kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de 11. Sınıf TM öğrencisiyim hedef Marmara Hukuk.

• Hedef mf 15k

• Hocam mf hedef 15k mimarlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiberperles -- 23 Şubat 2016; 12:39:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: takaşimakaşi

arkadaşlar gruba benide alın hedef ilk 3000 boğziçi pc mühendislik numaram

Numaranı sil hocam özelden at arkadaşa
  • 11. sınıfım. mf. hedef 5k
  • Yukarı
  • zorlar açıkcası. daha cok lys'ye yönelik işlem agırlıklı sorular vardır. avantajı test sorularının internette çözümlü olması ve normal konu anlatım kısmındaki örnek sorularında hepsinin çözümü olması. ama dedigim gibi ösym bu kadar kasmıyo gibi sanki. 1 tane al kendin karar ver. eğer sıkı tutucam erkenden başlıcam diyorsan simdiden başlaman lazım yoksa yetişmez. bende bi hevesle aldım 1 tanesi bitti bıraktım diğerlerine dokunmadım

12.sınıfım geç başladım ve temelim yoktu zorladı o yüzden baya...
  • maykaya M kullanıcısına yanıt
    Hocam onemli olan lys degil mi zaten

Oyle de artik lysde de cok agir diyebilecegin islem sorusu sayisini cok azalttilar. Yarisi felan yorum agirlikli lysde de. Cikmis sorulari felan incele karari kendin ver. Zaten toplu almanin anlami yok git 1-2tane al tanesi 6-7tl felandi isler de incele hosuna giderse devam et. Kesinlikle iyi kaynak ama beni cok zorlamisti. Zorluktan kacmam didişirim diyosan al bi dene . buyuk ihtimalle begenirsin

• maykaya M kullanıcısına yanıt
    Apotemi denemeleri nasıl sizce?
    kastettigin genel denemeyse bilemiyorum hiç görmedim. ama matematik denemeleri gerçekten zor. başlangıc için yararı olmaz. belli bi gelişimden sonra çözsen cok daha yararlı olur. şu zamanda mat için karekök soru bankası bitirebilsen cok sağlam temel atarsın mat1 için. karekök bittikten sonra alırsın yeni kapsülü dengeyi vs. mat netlerin fırlar zaten. soru bankasını bitirmek için acele et. asıl netleri bölüm denemeleriyle arttırıcaksın. her yapamadıgını dinleyip ögrenince müthis çekişler oluyor. ben 9-10-11 de çook yatmış biriyim. öyle ki geceleri bilgisayarda oyun oynayıp okulda yarı uyur yarı takılırdım dersle alakam olmazdı. bu sene de ritimsizlik yüzünden istedigim seviyelerden uzağım. yeni kapsüldeki ilk denemem 18.25net 1 ay önce (süre 50 dk felan ) en son 27 lere cıktı toplam 10 tane felan çözdüm. tüm yanlıslarımı tek tek dinliyorum cok yararı oluyor. daha önce soru bankasıda doğru duzgun bitiremedim ama bakalım sınav yarın. muhtemelen mezuna kalıcagım için sizle beraber asıl hazırlığı yapıcam. sene içinde yine konusuruz ama illa genel deneme alıcaksan körfezin 3lü geri sayım denemesi var gayet basit. başlangıcı onla yapabilirsin. ama şuan denemeden ziyade eksiklerini kapat. yazın belli aralıklarla eksiklerini kapattıkca genel deneme çözersin. matı biran önce hallette fenide ardından halledersin benim önerim böyle :)

• Ygs için fizik, kimya, mat, biyoloji önerisi alabilirmiyim ? Tek kitap olursa daha iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.