Şimdi Ara

12 Monkeys (2015 - 2018) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
23
Favori
17.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her gün 1 bölüm izliyorum. Kafamda çok şeyler kurdum ama güncelide çok merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensuski

Her gün 1 bölüm izliyorum. Kafamda çok şeyler kurdum ama güncelide çok merak ediyorum.

İzle hocam herşeyin cevabını alıyorsun son bölümlere doğru . benim baya beynimi yaktı biara dizi . seviyorum boyle terskose yapan dizileri ya . senaristleri hangi kafayla düşünüp yazıyorlar , müthiş birşey .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

quote:

Orijinalden alıntı: Sensuski

Her gün 1 bölüm izliyorum. Kafamda çok şeyler kurdum ama güncelide çok merak ediyorum.

İzle hocam herşeyin cevabını alıyorsun son bölümlere doğru . benim baya beynimi yaktı biara dizi . seviyorum boyle terskose yapan dizileri ya . senaristleri hangi kafayla düşünüp yazıyorlar , müthiş birşey .

Teşekkür hocam bilgin için. Dediğiniz gibi bu tarz konuları bende severim. 1/5 teyim şuan beynim yandı. Ters köşe olabilir diye her ihtimali düşünüyorum. Ama bakalım neler olcak. Çok boşluk var dizide.

• final sezonu ilk görseller

12 Monkeys (2015 - 2018)

12 Monkeys (2015 - 2018)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• sabırsızlıkla beklıyoruz
  • Gelse de izlesek..
  • dark izleyince bu dizinin 3.sezonunu hâla izlemediğimi farkettim. iyi oldu izleyeyim bi ara
  • tarıh bellı oldumu
  • 2018 şubattı sanırım 2018 mayısa ertelendı 3. sezon
  • Beyler 3 sezon 10. bölümün sonunda aklıma takılan bişey var
    adam çocuğa kitap okuyor yılan resmi olan kağıt çıkıyor çocuk (James) bunu kim yazdı diyince adam annen diyor. Annen dediği kadın kim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet 1905 -- 15 Mart 2018; 19:56:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Beyler 3 sezon 10. bölümün sonunda aklıma takılan bişey var
    adam çocuğa kitap okuyor yılan resmi olan kağıt çıkıyor çocuk (James) bunu kim yazdı diyince adam annen diyor. Annen dediği kadın kim?

annesi
  • annesi kim demiş zaten hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obscenity

annesi kim demiş zaten hocam

tamam işte hocam, annesi yılan resmi olan kağıdı yazan kadın. bende onu anlatmaya çalıştım arkadaşa.
  • Saçmalıyor olabilirim ama
    James'in annesi Jennifer çıkarsa şaşırmam

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    En son sahne ona işaretti zaten.

• kadının ismini sormuş :-) ben mi yanlış anladım yahu

jennifer diyolar ama bençe değil yahu. başka biri çıkacak. hatta çok şaşırıcaz gibi geliyor bana
  • bu dizi gördüğüm en underrated dizi olabilir
  • Başlanır mı?
  • Bi aralar izliyordum sonra bıraktım ama yeniden başlmak istiyorum aklımda bi kaç sahne var yardımcı olursanız sevinirim.

1-virüs kapanlar afrikadaki bi yere saldırıyordu sanki bi oğlan vardı siyahi buna dokunmadan geçiyorlardı.2-bi yere gidiyorlardı burda virüsle ilgili çalışmalar falan yapılıyordu tam virüsü çözmüşler veya çözmek üzereyken bunları geleceğe ışınlayan kadın baskın yapıp ordakileri öldürüyordu galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 24 Mart 2018; 0:31:6 >

• 3 sezon boyunca tanık diye bahsettikleri rolü oynayan adam bence o rolün ağırlığını kaldıramamıştı. oturmamıştı yani bişeyler. onun tanık olmaması iyi oldu. olivia ile tanık bağlantısını haladır kurabilmiş değilim ama 4. sezon da daha iyi şekilde kurdururlar herhalde

dizi başlı başına bir yapıt, senarist çok zeki, inanılmaz gerçekten. 3. sezon da harikaydı. 4ü sabırsızlıkla bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.