Şimdi Ara

12. GELENEKSEL FANTEZİ LİGİ DH BASKETBOL 2016/17 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
410
Cevap
10
Favori
12.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

adlı arkadaşa ulaşamıyorum. trade actım. bilgisi olan var mı ?

iyi çalışmalar
  • Ligde reddetmistim ama burda yeni gördüm gardas kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıkıntı yok gardas. ligden ulasamadıgım ıcın buraya yazmıstım :D
  • commish çalışmıyor abi commish!!!!

• diğer sakatlara gülüyordum cp3 gitti bende de O değil Samet'i geçmeye ramak kalmıştı ama adam her hafta kazanıyor yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

diğer sakatlara gülüyordum cp3 gitti bende de O değil Samet'i geçmeye ramak kalmıştı ama adam her hafta kazanıyor yaw

Sorun devamli yenmek degil farkli yenmek. Bende 11 haftafa 1 kez yenilmisim ama kazandiklarimdaki faklar az.

• Takım iyi gidiyordu, George başta olmak üzere herkes formdaydı, birkaç haftada kendimi potanın dışında buldum. Holiday sakatlanmasaydı iyiydi, Crawford da takas olunca epey zarar gördü. Umarım geçen seneki gibi All-Star haftasında lig sonuncusuna 9-0 yenilmem -maçım kimle bilmiyorum-
  • Beyler bench sayısı 4'e mi çıkmış ben mi yanlış görüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechN9ne

Beyler bench sayısı 4'e mi çıkmış ben mi yanlış görüyorum?

Muhtemelen sende bir sorun var, bende hala üç. Bazen maç kadrosundan benche oyuncuyu götürünce 1 tane boşluk oluyor, sende de öyle olmuştur herhalde. Oyuncuyu benchten maç kadrosuna aktararak işlemleri yapınca sıkıntı olmuyor.
  • benim önceki gün aslara aldığım oyuncular bu sabah baktığımda benchte görünüyor... iki herif toplam 42 sayı atmış yazık oldu performanslarına, yedeğe yolladığım sakatlar ise aslarda gözüküyor. anlam veremedim.
  • telefondan veya save etmeden sanırım ekranı kapamıs olabilirsiniz.
  • sürükle bırak otomatik kaydediyor... ama çok nadir 15 günlük kimlik doğrulama süresi geçince kaydetmiyor. İlk haftalarda da denk gelmişti ama bu hafta pahalıya patladı
  • Conley'in durumu hakkında bilgisi olan var mı?
  • Agalar playoffa ilk 8 takım mı giriyordu? Son haftalarda iyi çıkış yaptım da yetmeyecek galiba :(

• Laaa kimse bakmıyor mu uppp uppp:))

Bir de sey soracam bu kodumun yahoo'su ben kadroları yaptıktan sonra kafasına gore değiştiriyor mu anlamıyorum bir bakıyorum kadroda olan oyuncu Bench'te kalmış puan alamamisiz. 1-2 degil defalarca oldu bana. Size de oluyor mu

• Sifre yenileme zamanina denk gelirse kabul emiyor. Gunde en az 2 kez bakmak lazim

• Add-Drop yaptiktan sonra da onceden yapilan degisiklikler gidiyor, ona dikkat etmek lazim.

Play-Off'ta herkese basarilar. Son yaptigim Evan Turner takviyemle sampiyonluga adayim.
  • İlk defa bir sezonu en dipte bitirmeyerek önemli bir gelişme kaydettim. Ama yılların ortalamasına vurunca hala benden berbatı yoktur herhalde Ama azmettim seneye bomba gibi geri dönücem. Playofftaki arkadaşlara başarılar.
  • bu sezon ilk haftalarda çok iyi götürmeme rağmen sakatlıklar ve freeagentlara çok fazla güvenmemin bedelini 2.sıradan 6.sıraya kadar düşerek ödedim. Az daha play-off potası dışında kalacaktım.

Ancak kadrolara ve form durumlarına bakacak olursak play-off'a kalsam bile takım pek birşey ortaya koyamayacak gibi...

Oturumun zaman aşımına uğraması nedeniyle 2-3 kez skorlarım eksik sayıldı. Umarım bunları aramam :D
  • çok çekişmeli geçti 0.5le play-off kaçırdım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.