Şimdi Ara

12 Aralık Sınavı (ANA KONU) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
488
Cevap
1
Favori
10.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakan0725

Yanlış hatırlamıyorsam arkadaş yazılı sınavdan kaldı.
    kursa baglı hocam kimisi yazılı sınavdan kalandan 100lira istiyor kimisi 70 tl ücretinizi yatırın diye mesaj atıyor.
    70 tl normal ücret.

Edit: Belki ders ücreti için istiyorlar olabilir benim kursumda 15 gün teorik ders vardı 30saat yapar toplamda 2 saatti her ders.

sen naaptın ehliyet işini? netleşti mi?
  • Yarın 8:30 da benim sınav da.Bakalım ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roark kullanıcısına yanıt
    Direksiyondan kalmisim ustte yazdim okumadiniz galiba simdi rahatladim 2 3 gun moralim bozukdu cunku parkuru bitirdim parkda cok iyiydi gectim saniyodum stopta ettirmemistim aksam hocaya mesaj atip sordum kalmisim :(

• yarın sınavım var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinir olmamak elde değil, kursum ilk sınavımı ayın 23'üne vermiş allahın cezaları millet 3. sınavına girecek benim daha ilk sınava 10 gün var.
    Sizinki de dert mi hocam 12 aralık sınavından sonra direksiyon derslerim hala başlamadı ve sınav tarihimde muhtemelen 13 14 şubat olabilirmiş...
  • bugün benim gibi sınava giren kaç kişi var ?

umarım geçeriz

• quote:

Orijinalden alıntı: zeka52

bugün benim gibi sınava giren kaç kişi var ?

umarım geçeriz

bende bugün girdim umarım geçeriz
  • sınava girdim. düzgün kullandım. stop etmedim. park süperdi. tek hamlede girdim. 2. hamleyi yapmadım bile direkt bana boşuna ileri gitme süper oldu banada öğret dedi komisyon her hafta sonu çalıştım ben dedim (gerçekten kendi aracımızla çalıştım)

yama kalkışı yaptığımız yamaya geldim. önümde 1 tane aday onun önünde büyük otobüs adayı.

otobüs adayı kenarda durdu
    benim önümdeki ile ben tam geçerken bu otobüs aynaya bakmadan yola atladı. ben hemen frene bastım.

komisyon ben falan sinirlendik biraz

komisyon sağa çek dedi. ben aha kaldım dedim kendi kendime. tam arabadan inecektim komisyon öndeki yama kalkışı yapınca sende yama kalkışını yap dedi. yama kalkıı için sağa çek demiş

ben zaman artmasın diye biraz yavaş sürdüm. kasislerde 1 le geçtim falan. turu tamamladım. komisyon 10dk daha var biraz hızlı git bir tur daha atalım dedi. ben tabi fırsatı tepermiyim. dip gaz yaptım hemen. sinyal vererek dönüşümü yaptım. komisyon yavaş o kadar hızlı demedik dedi biz senin gibi genç değiliz dediler

sonra bir tur daha atıp tamamladım.

araçtan indirilmedim. sınav başlangıç yerine götürdüm aracı. aldığım gibi park edecektim. komisyon zorlama istersen dedi

umarım kalmamışımdır. o aday otobüs şoförü yüzünden kalırsam kafayı yerim

• İstanbul için randevularda boşluklar var bence alın şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodipudi

Sizinki de dert mi hocam 12 aralık sınavından sonra direksiyon derslerim hala başlamadı ve sınav tarihimde muhtemelen 13 14 şubat olabilirmiş...

seninki tam bombaymış. bence kurstan haber bekleme haber vermiyolar. ben de toplamda 4 ders aldım zaten. yeterli diye düşünüyorum ilk sürüşte iki stop ettim rampada, o da tam dik rampaya götürdü diye hoca. arabanın geriye yatacak kadar dikti yani. orda 8-9 defa dur kalk yaptırırken totalde 2 stop iyi bile. sınav parkurunda diğer 3 derste sorun yaşamadım.

kursa git ders programı oluştur onlara bırakma.

• Ben turu tamamlayınca sordum geçtin dediler.Şimdi hangi aşamalar var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: *Praetorian*

Ben turu tamamlayınca sordum geçtin dediler.Şimdi hangi aşamalar var ?

Yeni saglik raporu ve biyometrik fotoğrafinizi kursa vereceksini 15-20 gune belgeler cikar diyecekler sonrasinda randevu alip ehliyeti alicaksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

quote:

Orijinalden alıntı: *Praetorian*

Ben turu tamamlayınca sordum geçtin dediler.Şimdi hangi aşamalar var ?

Yeni saglik raporu ve biyometrik fotoğrafinizi kursa vereceksini 15-20 gune belgeler cikar diyecekler sonrasinda randevu alip ehliyeti alicaksiniz.

kaydolurken sağlık raporu verdim ben yeniden rapor mu alacağız ne gerek var ki?
    Yeni sisteme gore saglik belgesi verecekler.Bi form veriyor onu dolduruyorsunuz orada hastaliklar var sizde olup olmadigini isagretliyorsunuz sonra goz testi ve denge testi yapip imzaliyor doktor.

Yeni sisteme gore saglik belgesi verecekler.Bi form veriyor onu dolduruyorsunuz orada hastaliklar var sizde olup olmadigini isagretliyorsunuz sonra goz testi ve denge testi yapip imzaliyor doktor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

ilk sağlık testinde de aynısını yapıyorlar zaten.
    +1 bende sizin gibi düşünüyorum. kursa kayıt olurken almıştım sağlık raporu.

• Direksiyon sınavına giren arkadaşlar sınav sonucunuz ne zaman belli oldu acaba? Sınavdan kaç gün sonra? Dün girdim sınava..
    Ve tabi sonucu sadece kurstan mı öğrenebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: madenci ilyas

Direksiyon sınavına giren arkadaşlar sınav sonucunuz ne zaman belli oldu acaba? Sınavdan kaç gün sonra? Dün girdim sınava..
    Ve tabi sonucu sadece kurstan mı öğrenebiliriz?

Normalde sınavdan sonra akşam kurs arayıp bilgilendiriyormuş fakat beni aramamışlardı ben de ertesi gün arayıp öğrenmiştim. Yani normalde o gün belli oluyor. Ve evet yalnızca kurstan öğrenebilirsin direksiyon sınavından başarılı olup olmadığını. Yazılı sınav gibi internet üzerinden sorgulama ekranı yok.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.