Şimdi Ara

12 Aralık Sınavı (ANA KONU) (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
489
Cevap
1
Favori
10.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam sordunuz mu emniyete sağlık raporunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeka52

hocam sordunuz mu emniyete sağlık raporunu

Evet koktuğum başıma geldi.Emniyete gittim adam dosyamı aldı herşey tamammış dedi ta ki sağlık raporunu görene kadar
    Bu rapor 2015'in sen git bi daha sağlık raporu al gel dedi bizim doktor yıllık izine çıkmış yani kısacası pazartesin bekliyeceğim
  • bu konuda arkadaş 2015 yılının sağlık raporu geçiyor demiş

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113775484

ne yapcağımı bende bilmiyorum

• arkdaşlar sağlık raporu yılbaşından önce alıpta trafik şubeye giden var mı ?

yılbaşından önce alınanları kabul ediyorlar mı ?

• yılbaşından önce almıştım sağlık raporunu ve kursa vermiştim dosyamda cıkmadı bakalım ne olucak
  • evoo.9 kullanıcısına yanıt
    benim dosyam çıktı dün.

bankaya harç ücretini yatırdım. trafik şubeye gittim.

çarşamba gel dediler

küçük ilçe. üstelik numara verdiler bu numarayı arayın randevu alın dediler arıyorum açan yok

• zeka52 Z kullanıcısına yanıt
    Yenidenmi saglık belgesi cıkardın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evoo.9 kullanıcısına yanıt
    yok cikartmadim. kursa kayit olurken cikartmistim.

gittigim zaman dosyamda eksik var mi diye sormayi unuttum. eve gelince aklima geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCanerDemirci

quote:

Evet koktuğum başıma geldi.Emniyete gittim adam dosyamı aldı herşey tamammış dedi ta ki sağlık raporunu görene kadar
    Bu rapor 2015'in sen git bi daha sağlık raporu al gel dedi bizim doktor yıllık izine çıkmış yani kısacası pazartesin bekliyeceğim

hocam tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın.

400 küsür tl harç ücretini yatırdıktan sonra başka bir ücret yatırdınız mı ?

sanırım değerli kağıt parası ve vakıf payı ödememiz lazımmış bankaya.

• Ben bu gün sağlık ocağına gidip sağlık raporu istedim ve vermedi. Hastanelere sevk ediyoruz dedi.
    Kursa kayıt olurken 2015'te aldığın sağlık raporuyla bir şansını dene dedi.
  • quote:

quote:

quote:

Değerli kağıt parası emniyette vereceğin para. Sürücü kartı ücreti işte. 119TL olan. Ben öyle biliyorum.

Vakıf payı da 20TL gibi bişey galiba. Vakıfbanka yatırdım ben onu. Belki de bankaya yatırmak gerekmiyodur. Emniyete de yatıyor olabilir mi onu da sor araştır bakalım :D
  • İlk müracaatta yani sertifikalı başvurduğunuzda 2yıl içinde almış olduğunuz sağlık raporu kabul görüyor. 402,90 ehliyet harcı,108,50tl sürücü belgesi değerli kağıt bedeli ve 20tl vakıf payını bankalara yatır ve muhakkak tahsil edildi kaşesi bastırt,sıkıntı çıkarıyorlar.başvuru sonrası hemen geçici belgede veriyorlar rahatça kullanabilirsin

• sagdanemre S kullanıcısına yanıt
    hocam sağlık raporunu kimisi kabul olmuyor yeniden almamız lazımmış. kimisi de geçerli diyorlar. kafam karıştı.

değerli kart parası ve vakıf payını beraber ödeyeceğimiz hangi bankalar var ? kimi bankada sadece 1 tanesi yatıyor sanırım

• Hacı bankadaki görevli memurların bilgisizliğinden kaynaklanıyor ben birazcık zorladım bir daha bakın yeni sistem falan fistan diyerekten biraz uğraşsada buldu,yoksa hepsi farklı bir şey diyor aynen. Akbank,türkiye finans,halkbank bunlar birlikte yatırıyor. Kadıköyden aldım ben,ilk başvuruda 2yıl süreli sağlık raporu kabul görüyor dedi ama ehliyet yenileme işlemlerinde özel bir sağlık raporu kağıdı var doktorun onu doldurmasını istiyorlar.

• quote:

quote:

quote:

20 tl Tük Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfına Halk bankasından yatırılıyor, 108,50 tl kart parası, 402,90 tl ise harç parası yatırdım.Siz en iyisi bu sağlık raporu işini kendiniz gidip öğrenmeniz daha faydalı olur benimkini kabul etmediler 2015'de aldığım için.
  • Arkadaşlar benim dosyanın bu hafta çıkma ihtimali var.Cuma günü için Çorluda vb. hiç randevu yok hatta bana yakın olan yerler 3 ve 4. aylara kadar sıra var en yakın Silivride var 29una randevu alayım diyorum fakat bu tarihe kadar dosyam hazır olmazsa iptal etsem ceza vb. var mı bunun randevu iptali yaptığım için belli bir süre tekrar randevu alamama gibi bir şey?
  • Az önce emniyetten geldim çok şükür sıkıntı olmadı işim halloldu. 15 gün içinde verdiğim adrese yollanacağını söylediler. Bu süre zarfında araba kullanabilmem için de geçici belge verdiler. Yani emniyetten çıktıktan sonra araba kullanabiliyorsunuz direk. Bunun dışında sağlık raporu meselesi çok merak ediliyordu. Sağlık raporunu Kasım 2015'te aldım sıkıntı yaşarım diye çok endişelendim ama kadın doğru düzgün bakmadı bile hatta çöpe attı. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: domuzqribi

Az önce emniyetten geldim çok şükür sıkıntı olmadı işim halloldu. 15 gün içinde verdiğim adrese yollanacağını söylediler. Bu süre zarfında araba kullanabilmem için de geçici belge verdiler. Yani emniyetten çıktıktan sonra araba kullanabiliyorsunuz direk. Bunun dışında sağlık raporu meselesi çok merak ediliyordu. Sağlık raporunu Kasım 2015'te aldım sıkıntı yaşarım diye çok endişelendim ama kadın doğru düzgün bakmadı bile hatta çöpe attı. :D

Para hangi bankalara yatıyor?
  • benım sağlık raporumu kursum almıştı benden bidahamı cıkartıcam ben sağlık raporu bilgin varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

benım sağlık raporumu kursum almıştı benden bidahamı cıkartıcam ben sağlık raporu bilgin varmı ?

direksiyon sınavından sonra sertifikayla beraber kurs hepsini geri verdi bana.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.