Şimdi Ara

12,99 € - Slovakya Bileti - Sıcak Fırsat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
6
Favori
7.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: CVera

Bağlantım yoktur denilmesi iyi olmuş mazallah Ryanair'ı sizin şirketiniz sanabilirdik bir anlık dalgınlıkla.
    Saçma bir yaklaşım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • den D kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla sadece bir adet kabin bagajı dahil bu fiyata. Farklı platformlarda bu şekilde okudum hep.
  • 172 liraya 28 haziran gidiş 5 temmuz dönüş dalaman- bratislavaburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makasci -- 21 Nisan 2018; 16:40:52 >
  • gidişi aldık 2 kişi teşekkürler dönüş bileti yok :(
  • Ödeme ekranında kart bilgilerini girince fiyat artmıyor mu gidiş dönüş seçince bende 20euro ekledi 2 kişi 40 euro ekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bilette bagaj hakkınız 8 kg uçakta taşıdığınız el bagajı olması gerekiyor o kadarda düşük bir firma değil yani ryan air, ilk avrupa seyahatimde danimarkadan almanyaya 33 TL'ye almanyadan belçikaya 13 TL'ye uçurmuştu bizi canım ryan air ardından belçikadan amsterdama 10 € ya otobüsle gitmiştik hahaaha
  • schengeni olana iyi fırsat demek lazım.
  • Bratislava gidiş viyana dönüş harika olur. Vize hazır olacak ama. Yalnız dalamana gitmek mesele. Dönüş direk Ankara uçuşu var viyana dan.

• Bratislava ya uçun oradan viyana 1 veya 2 saatti hatırladığım kadarıyla. 5€ civarına eurolines ile otobüs bileti bulabilirsiniz. Yine yakınlarda budapeşte prag gidebileceğiniz yakın şehirler. Bunlara otobüs ile gidebilirsiniz. Ama bratislavada fazla takılcak pek bir şey yok. Ufaktan bir doğu avrupa turu yapabilirsiniz.
    Sırt çantanız serbest bu arada Ryanair’de. Yalnız ölçülere dikkat ediyorlar. Check-in’i de online yaparsanız her şey tamamdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinergy kullanıcısına yanıt
    Aynen bende öyle planladım. Yalnız kabin boy bavulda sıkıntı yaparlar mı? Ekstra ücret ödemek gerekiyor mu?

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    Normalde yurtdışında kullandım ryanair’i. Normalde 1 kabin bagajına izin veriyorlar. Ama el çantasına bile kıllık yapıyorlardı. Tek sırt çantasına bir şey diyeceklerini sanmam. Okumak lazım detayları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erasmus ta iken kullandığım bir havayolu ucuza biletler almıştım.

Kabin bagajı için bir tane demir kafes şeklinde kutu var. Sırt çantanız, el bagajınız vs. onun içine sığarsa ve ağırlık sınırı içindeyse sıkıntı olmaz.

• Ryanair, dalaman-Dublin seferi de yapıyormuş. Bir an önce İstanbul seferleri de başlar inşallah.

• Ya arkadaşlar bir tek bende mi kart bilgilerini yazınca %30 civarında bindiriyorlar yardım lütfen

• Daha önceden wizzair, ryanair ile seyahat etmemiş arkadaşlar için pek anlaşılamayabilir.

Uçuşlar çok ucuz geriye kalan her şey için para ödüyorsunuz, geriye bir şey bırakmamanız gerekiyor, yapmanız gereken bazı şeyler var.

Sadece bir kabin bagajı hakkınız var, bu ortalama 40 litre bir sırt çantası, ebatlar zaten yazıyor ama çok kastırmıyorlar bu konuda.. Bilgisayar taşıyabiliyorsunuz rahatlıkla. Çantanın ağırlığını pek sorun etmiyorlar, oradaki görevliye bağlı.

Check-in yaptırmazsanız çok para ödüyorsunuz, check-in'i zamanında yapıp chech-in belgenizin çıktısını alın. Almazsanız o parayı ödeyeceksiniz ve uçak biletinin 4-5 katı fiyatlar isteniyor.

Kurallara karşı gelmediğiniz sürece çok az paraya, uçakla çokça yer gezebilirsiniz. Tembel, üşengeç olan; ne olacak yahu, sonra hallederiz insana göre bir firma değil. Mağdur olursunuz, sonra ağlarsınız benden paramı aldı diye. O nedenle biraz özen göstererek her şeyinizi hazırlarsanız hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.

Bilet almayı düşünen varsa sorularını sorabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: den

O paraya uçağa bir tek seni alıyorlar anladığım kadarıyla. Üstündeki kıyafetler hariç yanına bir şey alamıyorsun gibi geldi bana Yanlışım varsa düzeltin lütfen ben baktım göremedim.

Kontrol etmek için menüde biraz ilerledim. 5 euro daha verirsen kabin içine 2 bagaj alabilirsin diye bir teklif sundu.
    1 kabin bagajı ve bir adet el çantası hakkı var ama kabin bagajı küçük olmalı sırt çantası gibi birşey yani

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.