Şimdi Ara

12-16000 TL arası için tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Lada samara kullanıcısıyım. Aracımdan şehiriçinde gayet memnunum ama uzun yolda inanılmaz konforsuz ve yoran bir araç. Bu nedenle değiştirmeyi planlıyorum.. Yılda 10000 kmyi geçmeyeceğim için dizel düşünmüyorum. Yol tutuşu iyi, sürüşü rahat ve yorucu olmayan, parçası nisbeten ucuz, çok sorun çıkarmayacak orta donanımda bir araç arıyorum. Ve tabi yakıt benim için önemli.

Bu özelliklerde Kia'nın Rio modeli ve Skoda'nın 2000-2001 felicia'ları ile fabia'ları ve Lada Kalina'lar öne çıkıyor.. Ama hiçbirinin 2. eli çok iyi değil, Skoda Felicia hariç diğer araçları da hiç tanımıyorum... Aynı fiyat aralığında Toyota Terra'lar ve Honda Civic'lerde var ama onlarında temizliğine güvenemiyorum...

Siz ne önerirsiniz?

Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler..

• carisma olabilir. 2000 civaro vectra b kasa olabilir. daha yeni model olarak getz bakılabilir. konfor önemli ise carisma ve vectraya ek olarak söyleyebileceğim mondeo bakılabilir . en fazla 10 yaşında olsun bence araç. onun dışında megane 1 bakılabilir. ama özellikle b kasa vectra bulunursa ı fiyata kaçırılmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-degisensiz-orjinal-memurdan-makyajli-kasa-50747136/detay/ pazarlıkla 16 civarına gelir, harika araç.

bu kasaya 1.6 motor az gelmez mi ?
    vectraların 2.0 olanlarının da hem yakıtı hem vergisi fazla olur sanırım.

edit: araç tavsiyesi olarak da forumun genel tavsiyesi olan 2004 fiat marea tavsiye edeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guduk68 -- 4 Haziran 2011; 0:39:30 >

• gelmez hocam, normal bir performansı olur. variant passatı 1.6 motor götürüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.