Şimdi Ara

12.1 dizüstü tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12.1 lik ekranlı laptop tavsiyesi verirmisiniz en fazla 1500 tl fiyat aralığında.internet ve film izlemek için .atom işlemci istemiyorum

• valla 15 gün evvel falan vatan da msi ın core2duo 12.1 lik bi laptopına bakmıştım diğer özellikleri de iyiydi, fiyatı da 12 taksitle 921 liraya geliyordu
  • slm ben msi vr201 023 kullanıyorum yeni aldım,benim için ekranın küçük olması önemli notebooklarda 15" çok kaba duruyor.bu yüzden 12 " wide screen aldım. çok memnunum.çalışırken çok az ses çıkartıyor kelebek gibi maaşallah.tuş takımlarıda çok rahat sert değiller.ekranıda çok kullanışlı bana göre.

12 taksit 991 tl

intel pentium dual core
    hdd sata 160 gb
    dvd super multi
    battery 8 hücreli (ilk kullanmamda 4 saat dayandı program update yaptğım halde)
    windows vista home basic

pilini ilk kullanımda boşalttıktan sonra kapalı 10 saat şarj ettim.sonra pili tekrar boşaldığında kapalı 15 saat şarjda beklettim,asıl amacım ilk ve ikinci kullanımda 12 saat şarjda bekletmekti.pili % 5 e kadar boşalttıktan sonra pcyi kapatıp kapalı şarj edin.pili hiç çıkarmadan kullanıyorum elektrik kesintisiyle laptopa zarar gelmemesi için.pil %100 doluyken şarjda kullanıyorum. çünkü pil full olduğu için yükleme yapmıyor böylece pil zarar görmüyor.

• teşekkürler cevaplarınıza
  • tavsiye ettiginiz ürün hoşuma gitti
  • ben bu modelin 13.3 olanını kullanıyodum

tertemiz 0 gibi bir cihazdı

2-3 ayda bir işim düştüğü için

geçen gün 550ye sattım

çünkü garantisi bitiyordu ve öyle gerekti

şimdi 12 veya 13" bakıyorum tekrar

kasa bunla aynı o yüzden değişiklik istiyorum aslında

ve fiyat mümkün olduğunca ucuz olmalı

o yüzden bimekste bi ara 800 liralara satılan acerlar bence çok idealdi webcam vsde var onda

bunda webcam yok

ayrıca bendeki 13.3" ti ama kasası 14" kasası idi

o yüzden normalden kaba idi

sanırım buda öyle

ekran 12" ama kasa 13" felan
  • teşekkür ederm faydalı olduysam ne mutlu bana.
  • evet ekranın bittiği yerde kasa başlamıyor 2 cm lik mesafe var heralde 13 ". zaten sitedeki çantasıda 13" lik.
  • bugün carrefour kampanyadan 590a woon aldım

oldukça güzel alet bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.