Şimdi Ara

12.06.2018 SAAT 22.00' DE DERS NOTU İÇEREN KONULAR UPPLANSIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
8
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar biliyorsunuz bu forumda ders notları 2012'ye kadar dayanıyor zaman zaman bazı yardımsever arkadaşlarımız uppluyor görüyoruz sonra gözümüzden kaçıyor. ama illaki kaydettiğiniz konular vardır veya yoksa yarına kadar internette aratıp bulabilirsiniz. sınava 16-17 gün kalmışken bunları kaydedip 1 günü bunları okumaya ayırmanın bazı şeyleri değiştirebileceği kanısındayım. en azından 1 net bile kazansak bu notlar sayesinde çok büyük kar elde ederiz(soru sayısı azaldı 1 soruyla binler oynuyor).

Dersle alakalı ne varsa yarın belirttiğim saate upplamanızı istiyorum. eğer böyle bir şey yapacaksak bu konuyu da sürekli üstte tutmak için upplayın herkes görsün forumca yararlanalım. rakip elemek için milletin motivasyonunu düşüreceğinize her kafadan bilgi dolduralım beynimize forum dışındaki 2 milyon insanı dolaylı olarak elemiş oluruz zaten. haydi forum olarak kalkınma yapalım arkadaşlar size güveniyorum.

• Jokerberg kullanıcısına yanıt
    destek verdiğiniz için sağolun hocam umarım diğer arkadaşlar destek verir gerçekten merdiven altı konuları bulup forumca yararlanırız. ve umarım dediğiniz gibi olur birden çok net getirir.
  • Güzel fikir tebrik ederim hocam ben de arşivi çıkartırım maksat dayanışma olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dementor17 kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam umarım sizin gibiler çıkar daha
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN DESTEK VERİN FORUMDAKİ HERKESE ULAŞSIN KONU YUKARIDA KALSIN YARIN FORUM İÇİN DEVRİM YAPALIM...
  • Onun yerine yeni bir konu açılsa oraya herkes not bıraksa daha mantıklı değil mi? Bilgiler yazıldıkça, tekrar edildikçe daha kolay öğrenilir. Hem yazanlar kazanır hem de o notları okuyanlar.

• upp dayanısma
  • dominus Cajal D kullanıcısına yanıt
    hocam yarın bu uygulamayı gerçekleştirirsek tüm konular toplanmış olur ve bir konu açılıp oraya yazılır şimdi öyle bir konu açsak gelip boş yapanlar çıkacak sürekli yorum atlamak zorunda kalacağız. herkes hazinesini koyunca birisi tüm hazineyi direk konuya koyar daha sağlıklı olur yanlış mıyım?
  • Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nocallrecently

hocam yarın bu uygulamayı gerçekleştirirsek tüm konular toplanmış olur ve bir konu açılıp oraya yazılır şimdi öyle bir konu açsak gelip boş yapanlar çıkacak sürekli yorum atlamak zorunda kalacağız. herkes hazinesini koyunca birisi tüm hazineyi direk konuya koyar daha sağlıklı olur yanlış mıyım?
    Açıkçası pek fark edeceğini sanmıyorum, şayet ki troll mesaj gelirse mesaj olarak atılan notlar konuda editlenerek birleştirilebilir.

• Buyrun benim konum
    Sosyal Fullemeyen Kalmayacak (YKS önemli edit)
    https://forum.donanimhaber.com/sosyal-fullemeyen-kalmayacak-yks-onemli-edit--128459942-5#133123651
  • Günaydın upp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • UPP HERKES KONULARI HAZIRLASIN AKŞAM CÜMBÜŞ VAR
  • arkadaşlar herkes hazırlasın konuları az kaldı 22.00 22.30 arası herkes konuları upplayacak ondan sonra hepsinin linkini alıp yeni konu başlatacağım. ( isteyen upplandığında kaydedip bakabilir)

• forum neden sürekli gidiyor anlamıyorum ama olaya 1 saate yakın kaldı o yüzden arkadaşlar lütfen sürekli upp yapın görmeyenlerde vardır şu konuları derleyelim başka bir şey istemiyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.