Şimdi Ara

119 ekran tv askı montajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi akşamlar arkadaşlar.. Resimdeki kırmızı alan içersine 119 ekran tv sabitlemek istiyorum fakat kafamda deli sorular :)

1-) herhangibi bir askı aparatı iş görürmü ?
    2-) tv ünitesinin duvarla bir bağlantısı yok ? Tv'yi astığım zaman düşme durumu söz konusu olabilirmi ? [ ( şuanda led tv, tv ünitesi üzerinde kendi ayağıyla konumlandırılmış durumda :) ]
    3-) kırmızı alan mdf (bir parmakdan biraz daha kalın; marangoza özel olarak yaptırıldı) tv yi asınca bir sıkıntı çıkartırmı ? sonuçta tahtagillerden ve ilk deneyimim olacak bu led tv montajı :)

nacizene sıkıntımı dile getirdim arkadaşlar.. bu konu ile ilgili görüşlerinizi ve önerileriniz paylaşırsanız sevinirim hemde çoook sevinirim :) en kısa zamanda tv yi asmak istiyorum..

• konu ile ilgili cevap gelirse bende faydalanacağım.
  • Bu işlerde tecrübeliyim en az
    250 Duvar
    50 Böyle Ünitelere
    Hatta özel yapım duvarlara kadar montaj yaptık

Öncekikle 47inc askı aparatı gerekli sağlam demir olanlarından öneririm alırken tek aralıklıda alınabilir ama ben yukarı aşağı 3-5cm inen çıkan ayarlanabilirlerinden tavsiye ederim

Montaj olarak ise normal yıldız uçlu şarjlı yada normal matkap ile ahşap vidasıyla yapabilirsiniz.Kendiniz yapıcak olursanız en çok terazileme sıkıntılı olabilir genelde kayıyor çizerken.
    Rondela kesinlikle kullanın

Sağlamlık konusuna gelince
    -Seçtiğiniz Aparat Önemli
    -Civata fazla ince olmamalı bulursam resmini atıyım

Daha şimdiye kadar düşen duymadım ama
    çok sağlam olsun derseniz arkadan somunla tutturabilirsiniz.

Aslında direk herhangi bir samsung veya lg servisine giderek hem aparat temin edebilir hem temiz montaj yaptırabilirsiniz oda 100tl toplam maliyet olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu Civata
    Aslıcak yerin kalınlığını bilemediğim için uzunluğunu şuan bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vasak09 -- 30 Ocak 2016; 23:22:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.