Şimdi Ara

11899 abone yapip aveadan 24lira kesti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yeri burasi mi bilmiyorum ama uyarirsaniz oraya acayim. Avea faturamda 24 lira bir icerik servisi ucreti vardi. Bu ne diye aradigimda 11899a uye olmussunuz haftalik 12 lira dediler, dedim nasil uye olmusum cevapbyok. Size 3 eylulde mesaj gelmis diyorlar, o zaman bende size mesaj atayim sizin istediginiz disinda 100lira borcunuz olsun dedim. Mh israrla 11899u arayin diyor, parayi tahsil eden sizseniz ben niye 11899ile ugrasiyorum.

Btk uzerinden sikayet yazdim, 3 eylulde waptan abonelik baslattigim ifade ediliyor, sikayetvarda onlarca benim durumda olan var. Bana dokunan 24 liradan ote yapilan haksizlik adam beni abone yapip benden para aliyor. Btkya yazili sikayet disinda yapabilecegim birsey var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcf1234 -- 19 Eylül 2015; 22:22:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cesitli video oyun gibi sitelerde sayfa linkine tiklayinca onayliyorum diye bi buton var. Sayfanin en asagisinda da kucuk puntolarla haftalik su kadar aylik su kadar yazar. Yani o butona basarken hangi hatti kullaniyosaniz ona girer fatura

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkede faturalı hat kullanılmaz. Hiç kullanmadım kullanmamda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A32C66F35 -- 20 Eylül 2015; 22:25:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.