Şimdi Ara

11'İNCİ KOMD.TUG. SÖKE K.YRD.LIĞI/AYDIN SÖKE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
4
Favori
55.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 05.01.2019 da bende oradayım aynı tarihler arasında olan devrelerim varsa yazsın..
  • Arkadaslar merhaba 11.01.2019 tarihli celp doneminde gidicem.varmi o tarihte gidicek arkadaslar yada whatshap gurubu warmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulent0312 B kullanıcısına yanıt
    İlginç bir durum, yoklama olmadan bedelliyi kabul etmiyorlar normalde, acilen nüfusunuzun bulunduğu askeri şubeyi arayıp bilgi alın bence
  • 11 İNCİ KOMD.TUG. SÖKE K.YRD.LIĞI/AYDIN SÖKE

11.05.2019 tarihinde bende bilecikten oraya gideceğim inşallah hayırlı olur herkez için
  • ibo1603 İ kullanıcısına yanıt
    Bende 05.01.2019 da teslim oluyorum :) bu ara telefon işi nasıl olacak bilgisi olan var mı? Arkadaşlar ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fibula42 -- 25 Aralık 2018; 1:23:42 >
  • 05.01.2019 benimde sevk tarihim ozelden yazında wp grubu filan kuralım yazışalım beyler telefon kamerasız eski telefon olması gerekiyor diye biliyorum 21 gün için kameralı götürüp sıkıntı çekmeye gerek yok zaten

• Merhaba ismim Göksel . Ben 7 Ocak’ta teslim olacağım aydın/söke bedelli askerlik için . Aynı tarihlerde katılım yapacak arkadaslar varmı birde aşağıda whatsap grubu denmiş . Rica etsem beni de oraya ekleme şanssız varmı . 05394459154 teşekkür ederim 😊

• Berkan KARABAKAN B kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardeşim hayırlı olsun bende o tarihte teslim olacagım instagramdan eklersen baglantida oluruz. g.okhan_

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada biz komutan yardimciligimi yapacagiz bunun kisaltmasi nedir tam olarak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam , söke de malum havaalanı yok. İzmir " Adnan Menderes " Havaalanından birliğe nasıl gidilir tam olarak bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 107e5

Bende 15 Aralık 2018 ile 4 Ocak 2019 tarihlerinde burada olacağım, deneyimlerimizi paylaşmak dileğiyle, ilk ben mi gidiyorum.
    Görüşlerini bekliyoruz :)
  • 26 ocak teslim tarihim varmi o tarihlerde watsap grubu varsa benide eklermisiniz 05426295624

• 11 INCI KOMD.TUG. SOKE K.YRD.LIGI/AYDIN SOKE

Selamlar dostlar,
    Bende buraya gidiyorum
    Celp Dönemi:2019 MART-14B
    09/03/2019

Bu dönemde giden arkadaş varsa yazsın lütfen:)

Bu birliğin uzun adı nedir merak ettim? Telefon olarak kesinlikle kamerasız ve akıllı olmayan telefon gerekiyor diye biliyorum.
  • arkadaşlar merhaba, 15 Aralık 2018 - 4 Ocak 2019 tarihleri arasında bahsi geçen birlikte askerlik görevimi yerine getirdim.
    Genel bilgilendirme yapmak gerekirse,
    bizden önceki bedelli celpleri 150 kişi civarında gitmelerine rağmen biz 370 kişi olarak gönderilmişiz ve 336 kişi birliğe katıldı. Bununla birlikte birden asker sayısı 2 kattan fazla artınca koğuşlarda, yemekhanede ve tuvalet gibi alanlar yetersiz kaldı. Bizim kaldığımız 5 koğuştan 4ü 80 1i 50 kişi kapasiteliydi. Oldukça yetersiz bir yaşam alanı sunuyordu. Eğer isminiz alfabetik olarak sonlara doğru ise yemek sırası bekleyeceksiniz ve yeri gelecek bıçakla çorba içeceksiniz. Yemek dağıtan uzun dönem askerler sizin hakkınızı çalabilirler buna karşı hazırlıklı olun. Ben 20 günlük sürede 6 kilo verdim. Sabah 6da kalk vardı fakat 5.30da kalkarak fiziksel handikapı biraz olsun azaltabilirsiniz. Geceden traş olmak yasaktı. Ayrıca komutanlardan herhangi bir kötü muamele ve söz görmedik duymadık. Hava genelde rüzgarlı olduğu için söke demeyin içlik gibi eşyalarınızı götürün. Gününüz beklemekle geçecek buna hazırlıklı olun. Yanaşık düzen eğitimi ve yürüyüş öğreneceksiniz. Çok zor bir eğitim olmayacak. Genel olarak durum böyleydi, çok iyi bir askerlik geçirdim diyemem. Fakat geçti gitti gözüyle bakıyorum. Başka merak ettiğiniz şeyler varsa sorun cevaplayayım.

girişte sıkı bir aramaya tabi olacaksınız. normal tuşlu telefon götürün macera aramayın.
    birliğin merkezi denizlide 11inci komando tugayı, burası 11inci komando tugayı söke komutan yardımcılığı, denizliye destek amaçlı kurulmuş bir birlik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 107e5 -- 10 Ocak 2019; 16:50:14 >

• 107e5 1 kullanıcısına yanıt
    Yanimiza neler alalim ne lazim olur ?

• 09.11.2019 aydın söke
    var mı aynı tarih.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanarici18 -- 3 Mayıs 2021; 11:43:10 >
    hocam selamlar, bu ay sonu ben de gideceğim de birlik tam olarak nerede ? google maps'te bulamadım da.

bir de su, duş, tuvalet vb. sıkıntılar olmuş muydu ?
    Kardeşim nasıldı askerlik, 30 martta oradayım bizi bilgilendirebilir misin?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.