Şimdi Ara

11-19 Ocak Monster W350ET teslimatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monster W350ET modelinin teslimati sitelerinde 11-19 ocak arasinda yapilacagi soylenmisti.Ama hala urun elime gecmedi.En son upgrade islemleri icin aradilar beni.Gerekli upgrade islemlerini soyledikten sonra Baris bey bana sali gunu urununuz kargoya verilecek ve en gec persembe gunude elinizde olur demisti.Ama bugunde aradigimda ise urunuzun upgrade islemleri hala tamamlanmadigi icin rununuz kargoya verilememistir.Yarin sabah sizi tekrar ariyacaklardir bu islemler icin denildi.Acikcasi artik beklemekten cok sikildim ve bunaldim.Bir an once urunumun elime gecmesini istiyorum cunku herkezin oldugu gibi bende ihtiyac duydugum icin aldim bu bilgisayari ve planlarimi ona gore hazirladim.Eger yarinda gereken gibi aranmazsam ve urunum bu hafta icinde teslim edilmezse (ki normalde bugun kargoya verilip en gec persembe gunu elimde olucakti) guvenim iyice sifirlanacak ve urunun iptalini istemek zorunda kalacagim.Ayrica belirtmek istedigim bir sey daha var.Nerdeyse hergun monster musteri hizmetlerini ariyorum ve hergunde farkli bir duyum aliyorum urunum hakkinda.Ornegin yarin kargolanacak diyorsunuz ama ertesi gun kargolandimi dedigim zamanda ise hala kargolanmadigi gozukuyor ve biz sizi gun icinde ariyacaz dediklerinde ise aranmiyoeum bu konuda beni ayrica bir rahatsiz ediyor.Lutfen MONSTER yetkililerinin bu konu hakkinda ilgilenmelerini istiyorum.Simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o nalet olası durumu şuan bende yaşıyorum 1 kasım kampayasında aldım fakat hala beklıyorum teslimatı
  • ben aldım bilgisayarımı bu suan monsterdan yazıyorum alalı nerdeyse 1 hafta olucak ve beklediğinize deyecektir sadece biraz daha sabredin ;)
  • Hayırlı olsun hocam. Bende bu modeli bekliyorum 1-15 Şubat arası umarım gecikme yaşamadan teslim alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanxea

ben aldım bilgisayarımı bu suan monsterdan yazıyorum alalı nerdeyse 1 hafta olucak ve beklediğinize deyecektir sadece biraz daha sabredin ;)

Inceleme yapmayı düşünüyor musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.