Şimdi Ara

109 Lv. TH9 FULL İsim Değiştirme Mevcut

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konu kapanmıştır arkadaşlar teşekkürler ilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diewolker -- 11 Mayıs 2015; 14:10:20 >

• İyi satışlar dilerim. Soru sormak istiyorumda, domuzla mı şampiyona çıktınız gerçekten merak ettim
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diewolker -- 11 Mayıs 2015; 14:10:37 >
  • Arkadaslar 107 level anabina 9 duvarlarin sadece 4 veya 5 tanesi 8.seviye degil savunmalar full askerler full tazi haric golem 4.seviye cadi son seviye olan 2.seyide Barbar kral 8.seviye Okcu Kralice 11.seviye koyum mevcut isteyene 300 liraya verebilirim.Fotografta atacaktim ama ne yazikki screenleri yuklerken hata vermekte.Isteyenler yorumla ulasabilir ona gore bir konusuruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diewolker D kullanıcısına yanıt
    Sağlam bir lol hesabıyla takas düşünüyosanız
    Link :http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=105462691

• Takas düşünmüyorum hocam teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: diewolker

Köydeki herşey fullenmiştir arkadaslar geriye sadece 8. seviye duvarlar kaldı. Okçu kralice ve barbar kral da yükseltiliyor sürekli pazarlık payı vardır, ama çok emek harcadım. Edirne ve izmirde satışı yapılabilir oyunun belki çanakkale olabilir,
    Gerekli olan herşeyin fotoğrafını attım köyün adı değiştirilebilir. Bu yüzden köyün adı önemli değil yayınlamadım.

buradan ulaşabilirsiniz bana. 450 gibi bir fiyat düşünüyorum
     109 Lv. TH9 FULL İsim Değiştirme Mevcut 109 Lv. TH9 FULL İsim Değiştirme Mevcut 109 Lv. TH9 FULL İsim Değiştirme Mevcut

Baltalamak gibi olmasın ama sen bu hesaba 450 lira istiyorsan benim 1000 lira istemem gerek sanırım. Duvarlarım full 9.seviye, laboratuvar full, savunmalar full. Senden tek eksiği şampiyona çıkılmadı ve şu an 2400+ elması var.

Bilmiyorum bana katılan olur mu.. Piyasayı yükseltiyorsunuz, alacak kişi alamıyor, ihtiyacı olan satamıyor.
    Saygılar.

• Maxi manyak senin emeğinin, zamanının, ilginin değeri tabikide olmayacak ama benim var.
    1 yıl boyunca boşu boşuna oynadın o zaman sen. sat 50 liraya köyünü devam et. bana caz yapma git ötede bayıl
  • İstediğin fiyata satabildin mi :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.