Şimdi Ara

1080p çözünürlüğü destekleyen Digiturk Kutuları? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ercüment Çözer

quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

tesekkür ederim hocam

Dostum televizyon 46F6510 galiba ? Bende aynı televizyondan aldım ve hemen Digiturk HD üyeliğine başvurdum. Pazartesi kuruluma gelecekler fakat ben hangi cihazdan getireceklerini bilmiyorum. Müşteri hizmetleriyle görüşerek cihaz seçimi yapabiliyor muyuz ?

evet hocam F6510 ama 40 inç. bana sunny DT5103 verdiler ama görüntüden hiç memnun değildim. zaten zırt pırt takılıyordu, bugün değişimi yaptılar. eğer kutudan memnun kalmazsanız bir bahane bulup teknik servisi arayıp kutu değişimi isteğinizi iletin. ellerinde kutu varsa gelip ücretsiz olarak değiştirirler. ben su an humax 9504HD kullanıyorum cok memnunum. size de aynısını tavsiye ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ercüment Çözer

quote:

tesekkür ederim hocam

Dostum televizyon 46F6510 galiba ? Bende aynı televizyondan aldım ve hemen Digiturk HD üyeliğine başvurdum. Pazartesi kuruluma gelecekler fakat ben hangi cihazdan getireceklerini bilmiyorum. Müşteri hizmetleriyle görüşerek cihaz seçimi yapabiliyor muyuz ?

evet hocam F6510 ama 40 inç. bana sunny DT5103 verdiler ama görüntüden hiç memnun değildim. zaten zırt pırt takılıyordu, bugün değişimi yaptılar. eğer kutudan memnun kalmazsanız bir bahane bulup teknik servisi arayıp kutu değişimi isteğinizi iletin. ellerinde kutu varsa gelip ücretsiz olarak değiştirirler. ben su an humax 9504HD kullanıyorum cok memnunum. size de aynısını tavsiye ederim

Yarın ilk işim müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek olacak. Çok teşekkür ederim.

• Ercüment Çözer kullanıcısına yanıt
  • Gece gece başımıza iş aldık arkadaş. İlk kurulum yapıldığında lnb tipi mdu4 olarak seçiliydi. Yanlışlıkla birşeyler yaptım universala döndü ben tekrar mdu4 ü seçtiğim de sinyal almıyor ve kaydedemiyorum ve mdu4 te sinyal alamıyorum şuan. Bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı?
  • Benim teknik servisin elinde hic kutu kalmamis sadece 9103 hd varmis onu takacaklar ins iyidir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.