Şimdi Ara

1080p çözünürlüğü destekleyen Digiturk Kutuları? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Humax cihaz 1080p yi destekler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sserdark

1080i yayın var P yok.
    Humax cihaz 1080p yi destekler...

Hocam Humax da 1800p modu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaza firmware update ile bu mod geliyor fakat yayın yok
  • sserdark kullanıcısına yanıt
    cihazi bugün degistirdiler, güncelledim ben de. ama 1080p seçeneği gelmedi. ancak yine de sunny den katbekat iyi görüntü aliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

cihazi bugün degistirdiler, güncelledim ben de. ama 1080p seçeneği gelmedi. ancak yine de sunny den katbekat iyi görüntü aliyorum.

Hangi cihazı aldın hocam.. Test etmissindir olumlu olumsuz yorumlarını paylaşırmısın

• quote:

evet dostum servislerde bazı modellerde custom firmwire lar mevcut. teknik olarak cihaz destekliyor ;) sorun çıkarmadığı sürece değiştirmemelisin
  • Evet dostum senden detaylı bir karşılaştırma bekliyoruz humax&sunny :) hatta bir video çekebilirsen süper olur. Kanal geçişlerini iq özelliğini videoda görebilirsek çok iyi olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erolalper

Evet dostum senden detaylı bir karşılaştırma bekliyoruz humax&sunny :) hatta bir video çekebilirsen süper olur. Kanal geçişlerini iq özelliğini videoda görebilirsek çok iyi olur :)

En önemlisi goruntu kalitesi sd- hd

• arkadaşlar DT5103 cihazımı bugün humax 9504 ile değiştirdim. cihaz kurulur kurulmaz kendini güncelledi. bu işlem 45 dakika kadar sürdü. yalnız güncellemeden önce kanalları kontrol etmiştim, kaliteden memnundum. güncelledikten sonra acaba görüntü kalitesi gider mi diye düşünüyorken, görüntüde hiçbir değişiklik olmadı.

humaxın HD kalitesi sunny'den cok cok daha iyi, buna eminim. SD kalitesiyse sanki sunny'e göre bir tık daha iyi gibi geldi. kanal gecisleri sunny'e göre belki yarım saniye falan oynar. sunny o konuda sanki daha iyiydi ama humaxtaki görüntü kalitesi kesinlikle sunnyde yok. zaten forumdaki diğer 9504çü arkadaşlar da bunu sık sık dile getirmişlerdi. dedikleri kadar varmış.

ayrıca TRT HD kanalinin logosuna dikkatlice baktım, logoda en ufak bir tirtiklanma, cizgilenme yok. bu da HD kanalların netliği hakkında size bir ipucu verir diye düşünüyorum. ki zaten sunny'e göre gercekten daha net.

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    Video isteriz sayın ydn06 :) şaka bir yana da bir bak bakalım hocam uzun süre açık kalınca donma vs oluyor mu cihazda. Aslında bir video çeksen ne iyi olur. Ben de bir denesem mi acaba diyorum 9504. Bu arada ücret aldılar mı?

• Sunny den sonra 7103 Alatech derim

Evet humax 9504 cihazi bende çok beğendim sunny cihazdan daha iyi olduğunu biliyorum.

• erolalper E kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=73656783

Bu linkte var hocam humax 9504 cihazin incelemesi ve videosu.

• Hocam biliyorum o konuyu sağol ama o videoda arkadaş kanalları pek gezmemiş :)

• arkadaşlar video cekerim cekmesine ama telefonum eski biraz, görüntü kalitesi cok kötü cikiyor. ama soracaginiz sorular varsa cevaplayabilirim.
    Iq özelliği nasıl hocam, tekrar izle. Kanal geçişleri için görüntü kalitesi önemli değil hocam rica etsem çekebilir misin, şöyle 8-10 HD kanal değiştirsen yeter :)

hocam şimdiki kullandığım telefon garantide olduğundan eski telefonumla idare ediyorum. o da 30 saniye kadar çekim izni veriyor. görüntü kalitesi de berbat. ama sizin için 4-5 kanal değiştirirken kaydettim. kanal geçiş hızı hakkında bilgi verebilir. swf olarak upload ettim, tiklayip izleyebilirsiniz: b i t ly/1fTs1RX (bit ile ly'nin arasına nokta koyun)

not: kanallar HD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 8 Şubat 2014; 22:50:49 >
  • quote:

hocam şimdiki kullandığım telefon garantide olduğundan eski telefonumla idare ediyorum. o da 30 saniye kadar çekim izni veriyor. görüntü kalitesi de berbat. ama sizin için 4-5 kanal değiştirirken kaydettim. kanal geçiş hızı hakkında bilgi verebilir. swf olarak upload ettim, tiklayip izleyebilirsiniz: b i t ly/1fTs1RX (bit ile ly'nin arasına nokta koyun)

not: kanallar HD

hocam evet video bayağı kaliteliymiş dediğin gibi :p ellerine sağlık video için sağol. bu arada tv'ni çok beğendim güzel günlerde kullan inşallah.

tesekkür ederim hocam
  • quote:

tesekkür ederim hocam

Dostum televizyon 46F6510 galiba ? Bende aynı televizyondan aldım ve hemen Digiturk HD üyeliğine başvurdum. Pazartesi kuruluma gelecekler fakat ben hangi cihazdan getireceklerini bilmiyorum. Müşteri hizmetleriyle görüşerek cihaz seçimi yapabiliyor muyuz ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.