Şimdi Ara

1066

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • battle of hastings'i konu alan muhtesem oyun.
    savasa baslamadan once ordulari yerlestirip sonra da savasa surdugunuz bu oyunda strateji her sey demek. ve elbette okcularin duzgun kullanimi da...

4 cesit hareketi oyuncu kendisi yapiyor. okcularin atislarinin acilari ve atislari mouse'la, birebir savas ok tuslariyla, dusmana ani saldirinin hizi space'le ve dusmanin moralini bozmak icin kullanilan bagirip cagirmalar da harflerle yazarak yapiliyor.

ayrica 2 gundur deniyorum, cok basarili bir multiplayer modu var. bir oyuncu multiplayeri actiktan sonra oyunun verdigi kodu maille, msn'le filan arkadasina ulastirdiginda o kisi de kodu giriyor ve beraber oynayabiliyorlar. flash oyunda boyle bir multiplayer modunu ben ilk defa goruyorum.

Tıkla!

• Oyun harbiden çok müthiş acayip hoşuma gitti, bu oyunun konu dışına gitmesi lazım

Özellikle Charging olayı çok hoşuma gitti Knight'larla dalıyorum bitiriyor...

Master General oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 19 Ekim 2009; 12:26:50 >
  • Teşekkürler. Deneyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbul Beyefendisi -- 18 Ekim 2009; 14:41:16 >
  •  1066

Çok zor oldu ama yendim sonunda
  • Güzelmiş SAĞOL (Bitirdim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakres93 -- 18 Ekim 2009; 21:31:55 >
  • çözemedim açıkçası
  • Süper ya
  • gerçekten süper oyun ama çok zaman harcıyor insan
  • Harikaaaaa

• Mesajim bulunsun aksam eve gidince deneyip yorumumu belirteceğecegim
  • ben de açılmadıı oyun firefox ie denedim.
  • bbn de firefoxla giriyorum
  •  1066

1066

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhacir -- 21 Ekim 2009; 0:48:26 >

• FF ile girdim sorun çıkarmadı bana
  • .....
    Bide bağırma Nasıl Oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nakres93 -- 22 Ekim 2009; 17:36:28 >
  • taunt de yazı çıkıyor onu yaz
  • 1+0+6+6 =13 oyunu şu an oynuyorum saol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.